افزایش ورودی گوگل

16 اسفند
مدیریت

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

برای افزایش ورودی گوگل رایگان سایت لازم هست که رتبه سایت شما در گوگل بالا برود و با بالا رفتن رتبه گوگل سایت ، لینک سایت شما در نتایج گوگل به سمت رتبه اول خواهد رفت و ما اینجا می خواهیم توضیح بدهیم چطور رتبه سایت خودتان را بالا ببرید .

 

افزایش ورودی گوگل واقعی

برای افزایش رتبه سایت لازم هست چند کار را همزمان انجام بدهید و این کارها بخشی رایگان و بخشی غیر رایگان هست که هر دو بخش لازم الاجراست .

برای اینکه کل مطلب را خیلی خلاصه کنیم و هدف را فقط سریع به نتیجه رسیدن قرار بدیم در ادامه کل کار را خیلی ساده و بدون اصطلاح  فنی توضیح می دهیم تا قدم به قدم براحتی به نتیجه برسید .

افزایش ورودی گوگل

 


 

آموزش افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( مثال 1 )

در این جا آموزش می دهیم چطور بازدید و ترافیک ورودی گوگل وب سایت خودتان را 20.000% افزایش بدهید .

ابتدا وب سایت خودتان را در https://search.google.com/search-console  ثبت کنید .

در مرحله بعد باید چند روز صبر کنید تا اطلاعات سایت شما در کنسول گوگل ثبت و قابل مشاهده باشد ، سپس در کنسول گوگل به منوی performance وارد شوید .

 

https://backority.ir/images/4436-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%DB%8C-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84.png
در عکس بالا رتبه سایت در عبارت "کیک خیس خامه ای" در گوگل به طور میانگین 7.3 بوده و در 3ماه گذشته 5163 بار برای جستجو کننده ها نمایش داده شده و فقط 315 نفر کلیک کرده اند .

ستون posation درواقع رتبه سایت شما در نتایج گوگل در آن عبارت را نشان می دهد ( مثلا 7.3 یعنی لینک 7 یا 8 صفحه اول گوگل ) اگر posation عدد 73 باشد یعنی صفحه 8 لینک3 .

ستون Impressions تعداد نمایش سایت شما در نتایج گوگل را نشان می دهد ، یعنی "کیک خیس قابلمه ای" در 3ماه گذشته 5163 بار نمایش داده شده و طول 3ماه 315 بار کلیک شده .

ستون CTR درصد کلیک خوری یک عبارت را نشان می دهد و هرچقدر این درصد بالا باشد یعنی صفحه و لینک شما برای جستجو کننده ها بهتره و دوست داشتند کلیک کنند . اگر CTR کم باشه یعنی مخاطب دلیلی برای کلیک کردن روی لینک شما در گوگل نمی بیند و روی لینک های دیگران کلیک می کنند .

ستون Click که از نامش مشخص هست و دفعات کلیک در یک بازه ی مشخص را نشان می دهد ( عکس بالا را در بازه ی 3ماه قرار داده ایم )

در کنسول گوگل پس از دیدن فرمی همانند عکس بالا ، روی ستون Impressions کلیک کنید تا به ترتیب نمایش داده شود .

یعنی ما براحتی می توانیم با خرید بک لینک و افزایش سئوی مطلب فوق در سایتمان رتبه خودمان را در این مطلب کاهش بدیم و بجای 315کلیک ، حداقل 5000کلیک داشته باشیم ( افزایش 1500% ورودی گوگل ) .

 

آموزش افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( مثال 2 )

یک مثال خیلی قوی تر در زیر آورده ایم حتما این مثال را مطالعه کنید ؛

https://backority.ir/images/80127-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%DB%8C-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-2.png
در تصور بالا ( اسکرین شات از webmaster tools google ) آمار و اطلاعات برای عبارت ولنتاین در مدت 3ماه گذشته می باشد . ( این کیورد فصلی است و در نیم سال دوم سال سرچش بالا می رود و ترافیک میلیونی دارد )

وبسایت مورد اشاره ی ما در مثال بالا عبارت ولنتاین چندمه بهمنه ، رتبه 7.7 گوگل بوده و در 3ماه گذشته بیش از 174.000 بار سایت در نتایج نمایش داده شده اما در مقابل کلیک بشدت پایین بوده و مشخص است همه ی جستجو کننده ها روی لینک اول گوگل click کرده اند و به سایر  نتایج و وبسایت ها مراجعه نکرده اند .

اگر ما برای همین کیورد ، ولنتاین چندمه بهمنه ، با خرید بک لینک به جایگاه 1 گوگل برسیم حداقل در 3ماه 170هزار کلیک خواهیم داشت ( به جای 259کلیک ) که می شود افزایش ورودی گوگل ( بیش از 60000% افزایش ورودی گوگل ) .

به عبارتی 259کلیک در 3ماه می شود روزانه حدود 3 کلیک اما 170.000کلیک در 3ماه در هر روز بیش از 1800کلیک می شود . پس 3 بازدید در روز با 1800 بازدید در روز بسیار فرق می کند و شما با این روش می توانید روی تک تک کیوردها کار کنید و براحتی ترافیک سایت خودتان را با سرویس بکوریتی 100ها برابر کنید .

در تصویر بالا کیورد های دیگری هم هستند که جستجوی زیادی برای آن مطلب داشته اند مانند کیورد "ولنتاین" و یا "روز ولنتاین" و .. که این کیورد ها در مجموع بیش از 450.000بار نمایش بوده در 3ماه ؛ و اگر سایت ما در تمام این کیوردها لینک 1 گوگل باشد ترافیک روزانه ی ما فقط برای کیورد های مرتبط با ولنتاین بیش از 5100 آی پی می شود ( این ترافیک به تنهایی سایت شما در الکسا به رتبه 3000ایران می رساند ) .

 


 

 

بررسی رتبه سایت خودتان قبل از افزایش ورودی گوگل

ابتدا موقعیت سایت خودتان را مشخص کنید و بشناسید و بدانید سایتتان در عبارت های مهم در چه جایگاهی هست ( در کدام صفحه گوگل قرار دارد . )

بعد از بررسی جایگاه سایت به این نتیجه می رسید که سایت شما یا در نتایج گوگل به طور کلی وجود ندارد و یا وجود دارد و در صفحه 1 الی 20 قرار دارد .

 

برای افزایش ورودی گوگل چه کار باید کرد ؟

 

در نتایج گوگل وجود دارد

اگر سایت شما در صفحه 1 الی 3 باشد کافی هست از طریق بکوریتی و با روش تنظیم تاریخ انتشار بک لینک ، اقدام به خرید بک لینک بکنید و رتبه سایتتان را از صفحه 3 به صفحه 1 بیاورید و در نهایت لینک 1 گوگل بشوید .

اگر سایتتان در نتایج گوگل در صفحه 4 الی 8 بود بهتر است همزمان از طریق رپورتاژ آگهی و بک لینک اقدام کنید و 40% بودجه خودتان را به رپورتاژ آگهی اختصاص بدید و 60% بودجه را به بک لینک .

اگر در صفحه 9 به بعد بودید 70% بودجه خودتان را به رپورتاژ آگهی اختصاص بدید و 30% بودجه را به بک لینک اختصاص بدید .

 

در نتایج گوگل وجود ندارد

  1. باید از عمر سایت شما حداقل 1 ماه گذشته باشد .
  2. باید محتوای سایت خودتان را خودتان نوشته باشید و از سایت های دیگر copy نکرده باشید و یا حداقل با تغییرات زیادی قرار داده باشید .
  3. محتوا و نوشته های سایت شما به درد مخاطب بخورد و خسته کننده و دارای عکس هایی با کیفیت کم و قدیمی و کپی نباشد .

اگر از 3 مورد بالا مطمئن شدید وقت آن هست که لینک سازی به روش رپورتاژ آگهی را با خرید رپورتاژ آگهی انجام بدید تا سایت شما تقویت شود و در نتایج گوگل پیدا شود .

 

یک نمونه سایت که توسط بکوریتی در عبارت "خرید ماشین کنترلی" از رتبه 24 به رتبه 3 گوگل رسیده است

 

 

انواع روش های افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل به شکل طبیعی یا غیر طبیعی و فیک داریم و شما باید به این موضوع در تبلیغات سایت های اینترنتی دقت کنید و اگر فقط به شکل طبیعی می خواهید ورودی گوگل واقعی را افزایش بدید بکوریتی بهترین گزینه برای این کار است .

 

افزایش ورودی گوگل طبیعی و واقعی

این روش که مورد پسند گوگل هست ( و خدمات https://backority.ir می باشد ) درواقع اعتباری هست که خود گوگل به سایت شما می دهد و موجب افزایش ورودی گوگل سایت شما می شود .

در این روش رتبه سایت شما در نتایج گوگل واقعا بالا میرود و در صفحه اول و لینک های بالا قرار میگیرید و طبیعتا شاهد افزایش ورودی گوگل می شوید .

 

افزایش ورودی گوگل غیر واقعی

در این روش سیستم های کاربر محور هستند که تعداد زیادی اعضا دارند ( بالغ بر هزاران نفر  عضو ) که این سیستم ها شما به عنوان تبلیغ دهنده عضو می شوید و آگهی وب سایت خودتان را برای افزایش ورودی گوگل ثبت می کنید .

سپس آن هزاران نفر نیز به عنوان کسانی که قصد کسب درآمد دارند عضو سیستم شده اند و آنها به شکل غیر طبیعی در گوگل یک عبارتی را سرچ می کنند و سایت شما را در صفحات گوگل پیدا می کنند و کلیک می کنند و سپس مبلغی که شما به این سیستم پرداخت کرده بدید را دریافت می کنند .

مثلا شما 1میلیون تومان پرداخت می کنید بابت افزایش ورودی گوگل به میزان 10000 بازدید و 1 میلیون تومان شما در بین اعضای آن سیستم تقسیم می شود .

معایب این روش این هست که کلا شما در روی کاغذ افزایش ورودی گوگل را تجربه می کنید و عملا نه این اتفاق باعث افزایش فروش شما می شود و نه کلیک های بنربیشتری تجربه می کنید و تنها سود آن این است که شما یک بازدید غیر واقعی دارید که همین بازدید در الگوریتم های جدید 2019 گوگل موجب spam شدن سایت شما نیز میشود .

 

افزایش وروی گوگل تقلبی و فیک

همانند روش افزایش ورودی گوگل غیر طبیعی هست با این تفاوت که یک لینک ورودی گوگل به شکل سینگال از طریق فراخانی های پشت پرده یا پاپ اپ اجرا می شود تا سیستم السکا این بازدید فیک را در search traffic خودش ثبت کند و به طور کلی احتمال spam شدن سایتان بالای 90% است .

 

مراحل سفارش افزایش ورودی گوگل

1. قدم اول عضویت در بکوریتی می باشد که تنها 10ثانیه زمان میبرد .

2. قدم بعدی پیدا کردن حداقل 1 کیورد همانند توضیحات بالا و دریافت مشاوره از پشتیبانی بکوریتی .

3. قدم چهارم مشاهده نتایج و تاثیر خرید بک لینک در افزایش ورودی گوگل شما .

 

نمونه کار خرید بک لینک

طریقه تهیه بک لینک و رپورتاژ آگهی توسط بکوریتی مثل آب خوردن آسان شده و کافیه شما از طریق این لینک به عضویت بکوریتی در بیایید و سپس از منوی خریداری بک لینک و یا خریداری رپورتاژ آگهی اقدام به تهیه بک لینک بکنید و در نتایج گوگل بالا باشید و ورودی گوگل بالایی به موجب افزایش رتبه سایت در گوگل داشته باشید .