افزایش ورودی گوگل

16 اسفند
مدیریت

افزایش ورودی گوگل ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع اشاره شده .

برای افزایش ورودی گوگل لازم هست که رتبه سایت شما در گوگل بالا برود و با بالا رفتن رتبه گوگل سایت ، لینک سایت شما در نتایج گوگل به سمت رتبه اول خواهد  رفت و ما اینجا می خواهیم توضیح بدهیم چطور رتبه سایت خودتان را بالا ببرید .

 

افزایش ورودی گوگل واقعی

برای افزایش رتبه سایت لازم هست چند کار را همزمان انجام بدهید و این کارها بخشی رایگان و بخشی غیر رایگان هست که هر دو بخش لازم الاجراست .

برای اینکه کل مطلب را خیلی خلاصه کنیم و هدف را فقط سریع به نتیجه رسیدن قرار بدیم در ادامه کل کار را خیلی ساده و بدون اصطلاح  فنی توضیح می دهیم تا قدم به قدم براحتی به نتیجه برسید .

افزایش ورودی گوگل

 

بررسی رتبه سایت خودتان قبل از افزایش ورودی گوگل

ابتدا موقعیت سایت خودتان را مشخص کنید و بشناسید و بدانید سایتتان در عبارت های مهم در چه جایگاهی هست ( در کدام صفحه گوگل قرار دارد . )

بعد از بررسی جایگاه سایت به این نتیجه می رسید که سایت شما یا در نتایج گوگل به طور کلی وجود ندارد و یا وجود دارد و در صفحه 1 الی 20 قرار دارد .

 

برای افزایش ورودی گوگل چه کار باید کرد ؟

 

در نتایج گوگل وجود دارد

اگر سایت شما در صفحه 1 الی 3 باشد کافی هست از طریق بکوریتی و با روش تنظیم تاریخ انتشار بک لینک ، اقدام به خرید بک لینک بکنید و رتبه سایتتان را از صفحه 3 به صفحه 1 بیاورید و در نهایت لینک 1 گوگل بشوید .

اگر سایتتان در نتایج گوگل در صفحه 4 الی 8 بود بهتر است همزمان از طریق رپورتاژ آگهی و بک لینک اقدام کنید و 40% بودجه خودتان را به رپورتاژ آگهی اختصاص بدید و 60% بودجه را به بک لینک .

اگر در صفحه 9 به بعد بودید 70% بودجه خودتان را به رپورتاژ آگهی اختصاص بدید و 30% بودجه را به بک لینک اختصاص بدید .

 

در نتایج گوگل وجود ندارد

  1. باید از عمر سایت شما حداقل 1 ماه گذشته باشد .
  2. باید محتوای سایت خودتان را خودتان نوشته باشید و از سایت های دیگر copy نکرده باشید و یا حداقل با تغییرات زیادی قرار داده باشید .
  3. محتوا و نوشته های سایت شما به درد مخاطب بخورد و خسته کننده و دارای عکس هایی با کیفیت کم و قدیمی و کپی نباشد .

اگر از 3 مورد بالا مطمئن شدید وقت آن هست که لینک سازی به روش رپورتاژ آگهی را با خرید رپورتاژ آگهی انجام بدید تا سایت شما تقویت شود و در نتایج گوگل پیدا شود .

 

یک نمونه سایت که توسط بکوریتی در عبارت "خرید ماشین کنترلی" از رتبه 24 به رتبه 3 گوگل رسیده است

 

انواع روش های افزایش ورودی گوگل

 

افزایش ورودی گوگل طبیعی و واقعی

این روش که مورد پسند گوگل هست ( و خدمات https://backority.ir می باشد ) درواقع اعتباری هست که خود گوگل به سایت شما می دهد و موجب افزایش ورودی گوگل سایت شما می شود .

در این روش رتبه سایت شما در نتایج گوگل واقعا بالا میرود و در صفحه اول و لینک های بالا قرار میگیرید و طبیعتا شاهد افزایش ورودی گوگل می شوید .

 

افزایش ورودی گوگل غیر واقعی

در این روش سیستم های کاربر محور هستند که تعداد زیادی اعضا دارند ( بالغ بر هزاران نفر  عضو ) که این سیستم ها شما به عنوان تبلیغ دهنده عضو می شوید و آگهی وب سایت خودتان را برای افزایش ورودی گوگل ثبت می کنید .

سپس آن هزاران نفر نیز به عنوان کسانی که قصد کسب درآمد دارند عضو سیستم شده اند و آنها به شکل غیر طبیعی در گوگل یک عبارتی را سرچ می کنند و سایت شما را در صفحات گوگل پیدا می کنند و کلیک می کنند و سپس مبلغی که شما به این سیستم پرداخت کرده بدید را دریافت می کنند .

مثلا شما 1میلیون تومان پرداخت می کنید بابت افزایش ورودی گوگل به میزان 10000 بازدید و 1 میلیون تومان شما در بین اعضای آن سیستم تقسیم می شود .

معایب این روش این هست که کلا شما در روی کاغذ افزایش ورودی گوگل را تجربه می کنید و عملا نه این اتفاق باعث افزایش فروش شما می شود و نه کلیک های بنربیشتری تجربه می کنید و تنها سود آن این است که شما یک بازدید غیر واقعی دارید که همین بازدید در الگوریتم های جدید 2019 گوگل موجب spam شدن سایت شما نیز میشود .

 

افزایش وروی گوگل تقلبی و فیک

همانند روش افزایش ورودی گوگل غیر طبیعی هست با این تفاوت که یک لینک ورودی گوگل به شکل سینگال از طریق فراخانی های پشت پرده یا پاپ اپ اجرا می شود تا سیستم السکا این بازدید فیک را در search traffic خودش ثبت کند و به طور کلی احتمال spam شدن سایتان بالای 90% است .

 

 

نمونه کار خرید بک لینک

طریقه تهیه بک لینک و رپورتاژ آگهی توسط بکوریتی مثل آب خوردن آسان شده و کافیه شما از طریق این لینک به عضویت بکوریتی در بیایید و سپس از منوی خریداری بک لینک و یا خریداری رپورتاژ آگهی اقدام به تهیه بک لینک بکنید و در نتایج گوگل بالا باشید و ورودی گوگل بالایی به موجب افزایش رتبه سایت در گوگل داشته باشید .