آموزش تهیه بک لینک قوی برای سایت

24 مهر
مدیریت

خرید بک لینک از طریق بکوریتی بسیار آسان شده ( درحالی که به حرفه ای ترین شکل ممکن هست ) اما اینکه با چه شرایطی و برنامه ریزی بک لینک خریداری کنید نیاز به یکسری توضیحات هست که در ادامه خواهم گفت .

ابتدا سایت ها را کلاس بندی می کنیم و سپس شما با انتخاب کلاس خود خواهید دید که چکونه یک بک لینک خوب و سئو و قوی را خریداری کنید .

خرید بک لینک کلاس 1

  • سایت شما در نتایج گوگل جایگاهی ندارد و ورودی گوگل ندارد .
  • سایت شما در گوگل ایندکس نشده است و هیچ صفحه ای توسط گوگل شناسایی نشده است .

در این حالت مشخص است که سایت شما بتازگی راه اندازی شده و شاید عمر کمتر از 10 روز دارد و شما در این حالت باید خیلی حوصله کنید و عجله نکنید که خرید بک لینک کمکی به شما نمی کند .

چگونه بک لینک خریداری کنید ؟

اگر عجله دارید بهترین حالت این هست که بالای 10عدد رپورتاژ آگهی خریداری کنید و همچنین بخشی از مطالب خودتان را روی شبکه های اجتماعی share کنید و همزمان حداقل 5 عدد بک لینک 3ماهه نیز خریداری کنید . رپورتاژ آگهی ها و بک لینک ها یکباره منتشر نشوند و طی 1ماه منتشر شوند .

خرید بک لینک کلاس 2

  • سایت شما در نتایج گوگل موجوده اما ورودی گوگل مناسبی ندارد .

در این حالت ، شما باید پکیج بک لینک با تعداد بالا خریداری کنید و بیش از 10عنوان را انتخاب کنید که در ان عناوین در نتایج گوگل یافت شده اید .

درواقع وبسایت شما با جستجوی چه عبارتهایی در نتایج گوگل یافت می شود ؟ آن عبارت ها را یادداشت کنید ( به همراه لینکتان ) سپس به همان عبارت ها بک لینک ها و رپورتاژ آگهی ها را تنظیم کنید .