بک لینک

30 مرداد
مدیریت

بک لینک خوب و بک لینک قوی همیشه نیاز هر فروشگاه و سایت و کمپانی بوده بطوری که رقابت در تهیه آن جزو دغدغه های مالی خیلی ها نیز گشته . بکوریتی روشی را در اختیار شما قرار می دهد تا با هزینه خیلی کمتر از سایت های خیلی قوی تر بک لینک تهیه کنید و البته با روش هوشمند و سئو که خیلی ها نیز توجهی به این موضوعات نداشته و بک لینک ها را به شکل مستمر تهیه و اضافه می کنند !

بک لینک از سال‌های گذشته تاثیرگذارترین متد سئو بوده و هست و به احتمال خیلی زیاد خواهد بود و به همین دلیل داشتن بک لینک قدرتمند و اصولی، دغدعه‌ی خیلی از شرکت‌ها و سئوکارها و وب مسترها هست.

خیلی از سئوکارها خرید بک لینک را مناسب سئو نمی‌دانسته (البته گوگل به شکل واضح گفته مخالف خرید بک لینک هست) و در نتیجه خزنده‌های گوگل مدام در حال بررسی بک لینک‌ها هستند و بین بک لینک‌های واقعی (طبیعی) و غیر واقعی (پولی) تفاوت زیادی قائل می‌شوند و به سرعت با یکسری متدها تشخیص می‌دهد که بک لینک‌ها واقعی بوده یا تبلیغاتی هست.

روش‌های زیادی برای تشخیص تبلیغاتی بودن بک لینک هست که به جز چند مورد جزئی، اکثر روش‌ها توسط خزنده‌ها بررسی می‌شود و یک ربات می‌تواند تشخیص دهد که بک لینک تبلیغاتی هست یا طبیعی. برای مثال اگر لینک شما در سایت ایکس یک و ایکس دو و ایکس سه و ایکس چهار باشد (همزمان خریداری کرده باشید)، یکسری اطلاعات به دست گوگل می‌رسد که در ادامه توضیحاتی در این رابطه داده شده است. دعوت می‌کنیم به طور کامل این صفحه را مطالعه کنید.

تفاوت بک لینک قوی و طبیعی با بک لینک انبوه اسپم

روش‌های بررسی کیفیت بک لینک‌ها توسط گوگل

 • تاریخ ایجاد بک لینک‌ها
 • تایتل بک لینک‌ها
 • لینک‌های فرود
 • آی پی سایت‌های ایکس یک دو سه و …
 • دی ان اس سایت‌های ایکس یک و …
 • هوایز (مالکیت دامنه) سایت‌های ایکس یک و …
 • اسکریپت سایت‌های ایکس یک و …
 • پسوند دامنه‌ها
 • و چند مورد دیگر که جزو آموزش سئو می‌باشد و برای تیم بکوریتی محفوظ است.

عمده مشکل پکیج بک لینک انبوه

حال شما اگر بک لینک‌ها را از یک شرکت خرید کنید چه اتفاقی می‌افتد؟

تاریخ ایجاد بک لینک‌ها = همه در 1 روز !

تایتل بک لینک‌ها = احتمالا همه یک عنوان !

لینک‌های فرود = به صفحه اصلی یا یک لینک تکراری

آی پی سایت‌ها = همگی یک آی پی مشترک (خیلی مهم)

دی ان اس سایت‌ها = همگی یک دی ان اس مشترک (خیلی مهم)

هوایز (مالکیت دامنه) = همه دامنه‌ها به نام آن شرکت که بک لینک خریداری کردید.

اسکریپت سایت‌ها = در خیلی مواقع دیده شده تمام سایت‌های این فروشنده‌های بک لینک از یک اسکریپت بوده و گوگل به راحتی تشخیص می‌دهد که این سایت‌ها همگی تبلیغاتی هستند و امکان ندارد بر فرض 20 نفر شما را در سایت خودشان لینک کنند در حالی که همه‌ی آن 20 نفر از قالب sahife استفاده کرده‌اند!

پسوند دامنه‌ها = اکثرا پسوند یکسان (مثلا ir) دارند.

بک لینک قوی و قدرتمند

اگر بک لینک‌های شما طبیعی و واقعی باشد باید نتیجه گزارش به شکل زیر باشد:

تاریخ ایجاد بک لینک‌ ها = بدون تکرار و هر لینک در تاریخ متفاوتی ساخته شده‌اند (به مرور).

تایتل بک لینک‌ ها = متفاوت هستند و چگالی کلمات درحوزه‌ی فعالیت لینک فرود می‌باشد.

لینک‌ های فرود = اکثرا به صفحه اصلی و یا به لینک اصلی هستند و مابقی به صفحه‌های دیگر (بعضی‌ها به صفحه الی با index.php بعضی‌ها بدون index.php و بعضی ها با / بعضی‌ها بود / و … !

آی پی سایت‌ ها = بدون تکرار و هر کدام از سایت‌ها از دیتاسنترهای متفاوتی هستند و مشخص است که صاحب آن سایت‌ها 1 نفر نیست.

دی ان اس سایت‌ ها = هر کدام از دی ان اس‌ها مربوط به یک سرور متفاوت و غیر تکراری هست و هیچ یک از سایت‌ها روی 1 سرور مشترک نیست.

هوایز (مالکیت دامنه) = هیچ یک از دامنه‌ها به نام یک شخص نیست و هر کدام صاحب خودش را دارد.

اسکریپت سایت‌ ها = موضوع فعالیت سایت‌ها کاملا ترکیبی و متفاوت است (خبری – چت روم – انجمن – وبلاگ و …)

پسوند دامنه‌ ها = گستردگی پسوندها بالا هست و ترکیبی از ir و com و net و org و … و مشخص است.

اگر شما بک لینک خریداری کنید قطعا گوگل پس از چند هفته متوجه می‌شود و رتبه‌ی شما در حالی که از اتوریتی بالایی برخودار هستید کاهش می‌دهد و با این که بک لینک انبوه خرید کرده‌اید در نتایج گوگل سقوط می‌کنید.

تفاوت خرید بک لینک از سایت بکوریتی

سیستم بکوریتی (استارت آپ backority) اولین و بزرگترین و در واقع تنهاترین مرکز خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ می‌باشد و عملکرد بکوریتی به این شکل است که شما با قیمت ارزان‌تر می‌توانید تعداد زیادی بک لینک و رپورتاژ خریداری کنید به طوری که تک تک بک لینک‌ها با آی پی و دی ان اس و هوایز و سرور موضوع متفاوتی برخوردار باشند، زیرا که تک تک سایت‌هایی که بک لینک می‌خرید مدیران خودش را دارد و این‌طور نیست که تمام بک لینک‌هایی که از بکوریتی خریداری می‌کنید به نام یک نفر باشند و گوگل متوجه شود. از طرفی شما هنگام خرید بک لینک (در روز خرید بک لینک) تاریخ ایجاد بک لینک‌ها را تنظیم می‌کنید به بازه‌ی 30 روزه و می‌توانید حتی تک تک سایت‌ها را مجزا از هم ثبت کنید.

تکمیل لذت خرید بک لینک با پنل اختصاصی بکوریتی

در بکوریتی شما صاحب پنل اختصاصی می‌شوید و می‌توانید در پنل اختصاصی خودتان بک لینک‌هایی که خریداری کرده‌اید را مشاهده کنید.

یاد آوری موعد سررسید بک لینک‌ها

در بکوریتی هنگام سررسید تاریخ پایان بک لینک‌ها با دریافت پیامک و ایمیل اتوماتیک مطلع می‌شوید و البته در قسمتی از پنل منویی وجود دارد به نام «رو به اتمام‌ها» که شامل بک لینک‌هایی می‌شود که 10 روز به پایانشان باقی مانده و می‌توانید قبل از موعد به تاریخ پایانش 1 ماه یا 3 ماه یه 6 ماه و یا 12 ماه تمدید و اضافه کنید.

مراحل خرید بک لینک

کافی است پس از عضویت رایگان در وب سایت بکوریتی وارد پنل کاربری خودتان شوید و از قسمت منوی «خریداری بک لینک» >>> «خرید جدید» را کلیک کنید و در صفحه‌ی باز شده، سایت‌های مورد نظر را انتخاب کنید (تیک بزنید) و وارد مرحله بعد شوید و اطلاعاتی نظیر عنوان‌ها و لینک سایت خودتان را وارد کنید و تمام!

مراحل خرید رپورتاژ

جهت خرید رپورتاژ (رپرتاژ) می‌توانید وارد پنل کاربری خود شوید و از قسمت منوی «خریداری رپورتاژ» >>> «خرید جدید» را کلیک کنید و در مرحله‌ی بعد سایت‌های مورد نظر را جهت انتشار رپورتاژ انتخاب کنید و سپس در مرحله‌ی بعد متن رپورتاژ را وارد کنید و دکمه پرداخت را بزنید و منتظر باشید تا متن رپورتاژ شما منتشر شود و سپس در آخر شما باید رپورتاژها را تایید بفرمایید.

کسب درآمد از فروش بک لینک توسط شما

اگر صاحب وب سایت و یا وبلاگ هستید حتما در بکوریتی عضو شوید و تنها در عرض 1 دقیقه هم عضو شوید و هم همکاری خودتان را شروع کنید و سپس منتظر باشید تا به سود برسید. بدون هیچ کاری! این بازاریاب‌های بکوریتی هست که برای شما درآمد به ارمغان می‌آورند و درصدی هم پورسانت برمی‌دارند (5 درصد).

کسب درآمد با بازاریابی بکوریتی

در صورتی که صاحب هیچ وب سایت و وبلاگی نیستید باز هم می‌توانید از بکوریتی با روش فروش بک لینک کسب درآمد داشته باشید و کافی است پکیج بک لینک ایجاد کنید و در انجمن‌ها، چت روم‌ها و کانال و گروه تلگرام و هر جایی که می‌توانید تبلیغات کنید و با فروش هر مبلغی ، 5 درصد آن مبلغ نیز شما سود کنید.

نمونه کار از بکوریتی

در سایت بکوریتی قسمت نمونه کارها موجود است که می‌توانید به عنوان سئوکار این نمونه کارها را بررسی کنید و به قدرت بکوریتی پی ببرید.

چرا همین امروز از بکوریتی بک لینک و رپورتاژ بخریم!

برفرض شما صاحب سایت تور هستید، یا فروشگاه لوازم ورزشی و یا شرکت ترجمه متون خارجی دارید و می‌خواهید در نتایج گوگل در رتبه‌های بالاتر باشید. اگر شما در حال حاضر 100 ورودی گوگل داشته باشید و درآمدتان 1 میلیون تومان در ماه باشد و از بکوریتی استفاده کنید و بک لینک خریداری کنید و ورودی گوگل شما طی 1 ماه به بالای 1000 ورودی در روز برسد درآمد شما چقدر افزایش خواهد داشت؟ در حدود 10 میلیون تومان. یعنی به درآمد شما 9 میلیون تومان اضافه می‌شود!

چقدر حاضر هستید برای این کار هزینه کنید؟ اگر شما بگویید حاضر هستید همان سود ماه اول را به این کار اختصاص بدهید ما می‌گوییم مبلغی لازم نیست و شما کافی است با 300 یا 400 هزار تومان به این نتیجه برسید و البته دوباره یادآوری می‌کنیم بدون هیچ نگرانی.

 • بک لینک پولی

بک لینک پولی همان بک لینکی هست که خیلی از بزرگان وب تهیه کرده اند . این مدل بک لینک ها به خاطر فالوو بودن آن تاثیر حداکثری دارند و می تواند لینک سایت شما را در عنوان های که بک لینک تهیه کرده اید تا صفحه 1 و لینک 1 گوگل ارتقا دهد و در Backority به این جایگاه با سرعت بیشتر و هزینه خیلی کمتر می توانید برسید .

 • بک لینک رایگان

همان فعالیت شما در شبکه های اجتماعی و انجمن ها و .. که بنوعی نشر لینک به شکل رایگان و دریافت بک لینک دائمی و رایگان هست که ممکن هست خیلی مواقع نوفالوو باشد ولی با این حال بک لینک هست .

جهت تهیه بک لینک های قدرتمند از سیستم backority.ir استفاده کنید