سفارش افزایش اتوریتی وب سایت

05 آبان
مدیریت

سفارش افزایش اتوریتی

Moz یکی از بزرگ ترین و برترین کمپانی های فعال در زمینه سئوکار و سیستم های تحت شبکه و صفحه های وب می باشد که بر اساس سنجش اعتبار دامنه، سئوی سایت، محبوبیت کلمات کلیدی و مواردی دیگر بازه امتیازی به نام Authority ( اتوریتی ) که از 0 تا 100 می باشد را به وب سایت ها می دهد.

افزایش اتوریتی

اگر شما صاحب سایتی هستید، می توانید با مراجعه به سایت Moz از نمره وب سایت خود اطلاع پیدا کنید. در واقع رقمی به عنوان اتوریتی به شما اعلام می شود.

domain authority page authority

پیج اتوریتی و دامین اتوریتی

حالا اتوریتی دو بخش دارد. اتوریتی دامنه ( Domain Authority ) و دیگری اتوریتی صفحه ( Page Authority ) که دامنه همان طور که از نامش مشخص است مربوط به سطح دامنه و اتوریتی صفحه با واسطه بررسی و اندازی گیری تمام پیج ها ، ساب دامین ها و برگه های قابل مشاهده در یک وب سایت است.

رقابت بر سر نتایج گوگل

این روز ها رقابت در دنیای کسب و کار های اینترنتی بیش از پیش شده و شما با راه اندازی یک وب سایت می توانید در مدت زمان کوتاهی به رتبه های برتر گوگل رسیده و محصولات خرده فروشی خود را در محیطی آنلاین به فروش بگذارید.

اتوریتی سایت

در عکس بالا 2 سایت آخر ، برای مجموعه ی ما می باشد .

فرض کنید صاحب یک فروشگاه اینترنتی ظروف آشپزخانه هستید، قطعا مدعیان زیادی در صفحه های اول گوگل حضور دارند و وقتی سایت شما وارد گوگل می شود هم قطعا رتبه ی قابل قبولی کسب نخواهد کرد.

رتبه سایت ها در گوگل

راه چاره افزایش رتبه گوگل و سئوی بیشتر

قصد معرفی سرویسی به شما در همین ابتدا داریم که مناسب افرادی است که می خواهند در یک کلمه کلیدی خاص در گوگل رشد کنند بدون این که هزینه های گزافی را برای تبلیغات بنری و کلیکی و یا پدیده نفرت انگیز پاپ آپ استفاده کنند.

افزایش اتوریتی

پکیج های افزایش اتوریتی وجود دارند که توسط تیمی کاربلد انجام می شوند؛ آن ها اقدام به ساخت بک لینک بر روی وب سایت های مختلف در سراسر دنیا خواهند کرد.
همان طور که می دانید اگر وب سایت مرجع و پربازدیدی به شما لینک دهد و وب سایت شما نیز از کیفیت محتوای نسبتا مناسبی برخوردار باشد، خیلی سریع تر پیشرفت کرده و به رتبه های برتر گوگل می رسد.
تمام سعی تیم بکوریتی این است که این بک لینک ها از سایت های با اعتبار دریافت شوند و به عنوان لینک سازی صحیح از نظر گوگل شناخته شوند.

محتوا و اتوریتی

دوره زمانی افزایش اتوریتی

بک لینک از سایت های دیگر پدیده ی عجیبی نیست، در واقع لینک های قابل کلیک با کلمه کلیدی که شما مشخص می کنید هستند. مانند این که واردی سایتی می شوید و بر روی "دانلود با لینک مستقیم" کلیک می کنید و به یک صفحه وب هدایت خواهید شد.

بسته به تعداد بک لینکی که سفارش می دهید این زمان متغیر می باشد و برای تعداد 500 بک لینک بازه زمانی معمول 45 روز در نظر گرفته شده است. ضمن این که لینک ها پس از ثبت چک شده تا از صحت آن اطمینان حاصل شود.

ثبات رتبه الکسا و گوگل

الکسا هم در بخشی لینک به وب سایت شما را نشان می دهد، پس قطعا برای این سرویس مهم است که شما چه تعداد بک لینک ثبت شده دارید.
گوگل هم بر اساس این که مورد تایید وب سایت های بزرگ زیادی هستید شما را در نتایج جستجو بالا می کشد.

خرید بک لینک انبوه و افزایش اتوریتی

مثلا اگر در کلمه کلیدی "خرید خودرو" در صفحه ی دهم گوگل بودید، می توانید با خرید پکیج های افزایش اتوریتی وب سایت خود را تقویت کنید. قطعا در کلمات کلیدی سخت تر نیاز به تعداد بیشتری بک لینک خواهید داشت. از طرفی بازدید وب سایت شما قطعا بسته به اتوریتی دامنه و اتوریتی صفحه وب است.

چرا افزایش اتوریتی برونسپاری شود؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که انتخاب وب سایت های هدف برای ایجاد بک لینک، تعیین کلمات کلیدی و مشاوره درباره آن، یافتن وب سایت های معتبر که عمری طولانی دارند و همین طور بررسی وب سایت های رقیب و بک لینک های آن ها برای افراد نا آشنا کمی سخت است.
قطعا بهترین کار اعتماد به تیمی مجرب و آشنا به کار است.

دانلود فایل PDF