سئوی فروم ها و انجمن ها و تالار های گفتگو

سئوی فروم ها و انجمن ها و تالار های گفتگو

سئوی فروم ها و انجمن ها و تالار های گفتگو

سئو این روز ها اطلاعات زیادی را از دنیای وب پیرامون می خواهد و همین طور فردی که سئو را انجام خواهد داد بر این ترجیح دارد که سئوی خود را به بهترین شکل انجام دهد و این موفقیت خود را نیز به صورت کامل و روز افزون بیشتر از گذشته نماید که البته راه بسیار خوبی برای کسب موفقیت در دنیای وب خواهد بود اما آیا می توان تمامی این ها را در یک قالب با یکدیگر مقایسه کرد و گفت وب سایت های مختلف یک نوع سئو را خواهند داشت

سئوی فروم ها و انجمن های ایرانی

سئوی فروم ها و انجمن ها و تالار های گفتگو

سئوی فروم ها و انجمن ها و تالار های گفتگو - چرا و چگونه؟

حتما برای شما هم سوال باشد که ایا سئوی کلی وب سایت ها و همین طور موضوعات و سیستم های مدیریت محتوا با یکدیگر تفاوت های خاصی خواهد داشت و ایا استفاده از یک سیستم طراحی وب و همین طور بحث ما که مربوط به انجمن ها می باشد یا یکدیگر تفاوت های زیادی خواهد داشت و ایا این اتفاقات می تواند موجب این شود که سایت شما مقدار زیادی با دیگر وب سایت ها فرق داشته و همچنین این اتفاق نکات زیادی را نیز شامل خواهد شد و اما می توان گفت این سایت ها از دامنه های خاصی برای پیشرفت و قدرت گرفتن خود استفاده می کنند و ایا سئوی کلاه سیاه و کلاه سفید نیز بر روی وب های های فروم انجمن ها و همین طور تالار های گفتگو تفاوتی ایجاد می کند و سئوی کلاه سفید در این بخش نیز به همان شکلی که در موضوعات دیگر استفاده می شود نیز استفاده خواهد شد.

seo فروم forum سئو

ایا برای شمایی که به تازگی شروع به انجام این کار کرده اید و ترجیح می دهید وب سایتی را خلق کرده و بر روی ان انجمن و تالار گفتگو ایجاد کنید نیز اتفاقی برایتان خواهد افتاد یا خیر چنین نخواهد بود و این اتفاقات می تواند سئوی شما را بیش از هر مقداری تحت تاثیر قرار دهد و همین طور سئوی وب شما نیز برایش اتفاق می افتد؟

منتظر پاسخ به این سوالات در ادامه ی همین پست و البته مجموعه تکمیلی سئوی وب سایت های انجمن باشید.

آیا فروم ها احساس قدرت می کنند؟

همان طور که می دانید فروم ها در کشور ما قالب خاصی را دارند و معمولا بیشتر ان ها به کاربران احترام نگذاشته و ترجیح می دهند فقط برای موفق شدن خود در گوگل جنگیده و همین طور راه را به دیگران ندهند و البته که این قضیه تا حدی در تمامی دنیا به یک شکل است به خصوص اگر فضای وب باشد و فیزیک در این دنیا تقریبا تا حد زیادی بی معنی و بی اساس است و شما نیز بهتر است این نتیجه را فرض بگیرید که قرار است سئوی وب سایت شما تحت تاثیر برخی از عوامل خاص قرار گرفته و موفقیت شما نیز تحت تاثیر قرار گرفته شود و شما نیز در این بین به عنوان یکی از کاربران فروم نقش خاص خود را نیز دارید!

سئوی فروم - forum seo

سئوی وب سایت های مختلف در دنیا به مرحله ای جدید از خود و همین طور دنیای ایندکس و البته تاییدیه های گوگل رسیده است و بسیار نیز بروز شده است.

اما مشکل وقتی پیش می اید که این فروم ها به ان ها احساس قدرتی وارد شده و فکر می کنند همه چیز را خود می دانند و خود همه کاره هستند و تمامی نکات نیز مربوط به آن ها خواهد بود! همین طور این اتفاقات می تواند سئوی وب سایت شما را تحت تاثیر برخی از عوامل قرار داده و موفقیت شما را نیز در این زمینه به زانو در آورد!

اما ایا سئوی کلاه سیاه تاثیری بر روی وبسایت شما خواهد داشت و ایا انجمن و یا فروم وب سایت شما را نیز تحت الشعاع قرار می دهد، ایا نیاز است که از سئوی کلاه سفید تا حد زیادی برای فروم خود استفاده کنید! قطعا جواب این سوال بله است و بهتر است شما هر چقدر که می توانید در سئوی وب سایت خود حتی اگر کاربر محور باشد پیش تاز باشید.

اشتباهات فروم های ایرانی

  • ثبت پست جدید امکان پذیر نخواهد بود!
  • از قرار دادن لینک بر روی امضای فروم و همین طور پروفایل خود خودداری کنید.
  • پست های اسپم حذف می شوند
  • در صورتی که از قوانین پیروی نکنید از فروم اخراج دائمی خواهید شد
  • شما امکان مشاهده لینک مورد نظر را ندارید
  • برای مشاهده این پست باید دارای درجه مدیریت باشید
  • امکان درج پست در تاپیک مربوطه وجود نخواهد داشت

تمامی این ها پیام هایی است که ممکن است هر کدام از ان ها را حداقل یک بار در فروم های ایرانی دیده باشید و نشان دهند این است که می توان در مورد مدیران ان فروم و همین طور اتفاقاتی که در این میان می افتد برخی قضاوت ها را نمود به طور مثال یکی از این قضاوت ها این است که این مدیران هیچ گونه اهمیتی را به کاربران نمی دهند و ترجیح اول و اخرشان موفقیت وب سایت و همین طور خودشان است و باید بگوییم در صورتی که چنین فکری را می کنید باید بگوییم اگر هم درست باشد نباید چنین فکری را به رخ کشیده و از ان برای رسیدن به اهدافتان استفاده ابزاری کنید!

زیرا این اتفاق می تواند در اینده حس نفرت بسیار بدی را برای کاربران وب سایت شما ایجاد کند که البته به هیچ وجه خوشایند برای هیچ شخصی نیست! حتی اگر زیر دست و همین طور کارمند شما باشد؛ حال اگر این اتفاق در فروم ها و وب سایت ها بیفتد که می تواند بسیار بد تر از گذشته باشد در نظر بگیرید سایت شما محلی است که هیچ درآمد و یا سود و نفعی را برای کاربر و عضو تالار شما نخواهد داشت و این یعنی این که او نیز مجبور نیست در فروم و یا وب سایت شما حضوری مستمر و یا حتی برای یک لحظه داشته باشد و شما باید در همه حال از تشکر کرده و خواهان این باشید که از قوانین پیروی کرده و همین طور از امکاناتی که در اختیارو است به درستی استفاده نماید که بسیار می تواند جواب بهتری را در اینده وب سایت شما بدهد و سایت شما را نیز موفق تر از همیشه کرده و شما را نیز به رشدی موفق امیز و البته مفید در دنیای سئوی وب سایت ها و همین طور انجمن ها برساند که البته کار نسبتا راحتی است که اگر به تازگی سئوی وب سایت فروم و همین طور انجمنی خود را برای تجربه به دست اوردن شروع کرده باشید!

بهتر است از قوانینی ملایم تر و همین طور بهتر و البته بهینه تری نیز استفاده نمائید که بسیار کاربردی است.

برای مشاهده این لینک ثبت نام کنید

حتما شده که وارد بسیاری از فروم ها در کشورمان به خصوص فروم های بحث های تخصصی شوید و با این پیغام مواجه شوید: برای مشاهده این لینک ثبت نام کنید.

این پیغام یکی از بد ترین ها می تواند برای سئوی وب سایت فروم شما باشد زیرا معمولا این اتفاق نمی افتد و کاربر نیز ترجیح می دهد وارد وب سایت شما نشده و همین طور لینکی را نیز مشاهده نکرده و پس از صرف چند دقیقه از وب سایت شما خارج شده و این یعنی از دست دادن تعداد زیادی کاربر که معمولا هم حوصله این را ندارند که بر روی وب سایت ها ثبت نام کرده و وقت خود را صرف این کنند که محتوای مطالب فروم انجمن و یا تالار گفتگوی وب سایت شما را مشاهده کنند که بسیار می تواند برای انان ناخوشایند باشد و این اتفاق یکی از بدترین ها خواهد بود!

همین طور در این گونه مواقع اتفاق بد تری نیز برای سئوی وب سایت شما از گوگل خواهد افتاد که بهتر است ان را به طور کامل مد نظر داشته باشید و سعی بر این کنید که وب سایت های خود را از زیر بار این پیغام های به ظاهر کاربردی و استراتژیک خارج کنید و به دنبال پست های دیگری بر روی دنیای وب بگردید که موفقیت شما را نیز بیش از گذشته روز افزون خواهد کرد و به شما در این راه موفقیت های خوبی نسبت خواهد داد.

مدیران این گونه از وب سایت ها فکر می کنند یا نمایش پیغام مربوط به این که برای مشاهده لینک و یا محتوا که بخصوص دومی خیلی بد تر و غیر حرفه ای تر است باید در وبسایتی عضو شد و این استراتژی به طور کامل و از پایه غلط می باشد و بهتر است شما نیز ان را رعایت نکرده و سعی کنید این اتفاق را از سایت خود دور کنید! نکته این جاست که گوگل که نمی تواند در سایت شما عضو شده و اگر بتواند نیز این کار را نخواهد کرد! همین طور هم این سایت از دست محتوای وب سایت های جدید فراری است و ترجیح می دهد بر روی سود دهی و همین طور تبلیغات وب سایت خود زوم کرده و خود را در عرصه به بالا کشیده و به موفقیتی روز افزون برساند که این اتفاق می تواند بسیار به نفع وب سایت ها باشد!

خزنده

خزنده های گوگل امکان دسترسی به محتوای مخصوص اعضا را نخواهند داشت و این یعنی شما از دست دادن خزنده های گوگل در قسمت های زیادی از سایتتان را به طور کامل از دست می دهید و بهتر است به فکر دستور العمل دیگری برای موفقیت در دنیای وب باشید که راهی بسیار بهتر و صد البته به موقع تر به نظر می رسد و سئوی شما را نیز تا حد زیادی تحت تاثیر قرار خواهد داد اگر کمتر از گذشته محافظه کاری در محتوا و همین طور مطالب وب سایت خود داشته باشید و این اتفاق نیز بسیار قابل رشد و البته پیشرفت می باشد!

همین طور بهتر است به فکر این باشید قبل از هر چیزی راه را برای کاربران خود و همین طور موتور های جستجو و صد البته خزنده های وب فراهم کرده و سپس نیز سعی کنید پس از موفقیتی نسبی سایت خود را دارای قوانین خاصی کنید!

بهتر است اگر قرار است کاربران از یک ویژگی خاص روی فروم و یا انجمن شما استفاده نکنند از همان ابتدا ان را حذف کرده و یا قوانین خاصی را برای این کار نیز وضع کنید که می تواند وضع بسیار بهتر باشد و سئوی سایت شما نیز به دلیل نارضایتی کاربران و همین طور دور شدن ان ها از وب سایت شما به راه بدی کشیده نشود و سئوی شما نیز تحت تاثیر قرار نگیرد!

سایت های زیادی نیز وجود دارند با این که قوانین سخت گیرانه ای داشته اند اما در زمینه فروم موفق هستند، اما باید بدانید اکثر این فروم ها از گذشته در این زمینه فعالیت داشته اند و یک شبه نیز توانسته اند این راه را بدست آوردند و همین طور از بک لینک های وب سایت اصلی خود نیز برای قدرت گرفت فروم ها استفاده کرده اند، شما نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که سئوی وب سایت شما می تواند بسیار در گرو بک لینک و همین طور تبلیغات قدرتمند در دیگر وب سایت ها باشد.

بکوریتی نیز پیکیج های بسیار تاثیر گذار خود را برای رشد و موفقیت در این مرحله به شما پیشنهاد می کند و بهتر است از ان ها برای قدرت گرفتن هر چه بهتر فروم و همین طور انجمن تخصصی و یا تالار گفتگوی وب سایت خود استفاده کنید و سئوی خود را در گوگل به رشد برسانید!

بک لینک های بسیار با کیفیت و همین طور از وب سایت های خوب و البته با قیمت های مناسب در اختیار شما خواهد بود و همین طور می توانید برای بخش دیگری از تبلیغات نیز از رپرتاژ آگهی های استثنائی وب سایت بکوریتی استفاده کنید که در این پنل امکان خریداری ان ها را خواهید داشت.

همین طور برای خرید بک لینک های معتبر و همین طور مطابق قوانین گوگل نیز از صفحه ی خرید بک لینک به این ادرس مراجعه کرده و از امکانات و همین طور قیمت های فوق العاده این پنل ها بر روی وب سایتتان استفاده کنید.

خرید بک لینک

همین طور برخی از سایت ها نیز به اشتباه نخست فروم و سپس وب سایت خود را تاسیس می کنند که البته این اتفاق کمی عجیب به نظر می رسد زیرا معمولا کار برای فروم ها و همین طور انجمن های تخصصی به دلیل حضور تعداد زیادی کاربران در انجمن های دیگر و همین طور کاربر محور بودن وب سایت شما مشکلات زیادی برای وب شما پیش می آید و بهتر است آن را رعایت کنید و سئوی سایت خود را نیز به طور کاملا صحیح تحت تاثیر قرار داده و برای موفقیت ان بکوشید!

سئوی وب سایت های انجمنی یکی از جالب ترین سئو های دنیای وب می تواند برای شما باشد و البته که قوانین خاص خود را نیز دارا است.

مدیریت بخش های انجمن

مدیریت بخش های انجمن نیز یکی از جالب ترین اتفاقات در وب سایت های فروم است که شما می توانید از کاربران خود بخواهید وب سایت را مدیریت کرده و البته که مدیر اصلی شما هستید و شما نیز بر روی کار کاربران نیز باید تاثیرات خوبی را داشته باشید و همین طور در نظر گیرید که این اتفاق می تواند محبوبیت خوبی را برای سئوی وب سایت شما پدید اورده و همین اتفاق نیز سبب این می شود که کاربران زیاد تر و همین طور مستمر تر در طول روز وارد وب سایت شما شوند و همین طور اتفاقت جذابی نیز بر روی وب سایت شما رخ دهد و در نتیجه می توانید راه پیشرفت را بیش از پیش برای خود و همین طور سایت خود باز کنید که البته یکی از بهترین و فرعی ترین و البته برترین مسیر ها برای رسیدن به موفقیت است و سئوی شما را تحت تاثیر عوامل بسیار خوبی نیز قرار خواهد داد.

برای بخش های مختلف از کاربران قدیمی و همین طور آشنای خود مدیر و معاون مدیر و ... اضافه کنید، این کار ان ها را علاقه مند به وب سایت شما و همین طور فروم شما می کند و برای کاربران خود نیز می توانید در این میان درجه بندی های خاصی در نظر گرفته و همین طور از ان ها بخواهد سئوی وب سایت شما را تحت تاثیر قرار داده البته به طور مستقیم این را از ان ها نخواهید زیرا هیچ کاربری علاقه نخواهد داشت که از او استفاده ی ابزاری شده و همین طور به عنوان پله موفقیت و نردبان رشد از او استفاده کنید!

سئوی کلاه سیاه نیز البته راه هایی می تواند برای شما داشته باشد که همان طور که قبلا هم اعلام کرده ایم این اتفاق می تواند مسیر بدی را برای سئوی شما رقم زده و همین طور نباید منتظر اتفاقات خوبی در اینده ی وب سایت خود باشید و باید این را در نظر داشته باشید که رسیدن به وب سایت های برتر در این زمینه نیز کار سختی است و بهتر است پس از انجام برخی از نکات به عنوان کار بر پسند کردن وب سایت به شما اعلام کردیم کار هایی دیگری را نیز در قالب تبلیغات در وب سایت های خوبی و همچنین مرتبط موضوعی برای سایت خود داشته باشید و این اتفاق نیز یکی از بهتین مسیر های رشد است.

مانند فروم های معروف رفتار کنید

فروم های معروف ایرانی را بررسی کرده و سعی کنید فرا بگیرید ان ها چگونه موفق شده اند و همین طور از چه عواملی استفاده کرده اند، ایا کاربران خود را در انتشار مطالب و همین طور محتوای محروم و البته محدود می کنند و یا خیر به ان ها ازادی عمل کامل می دهند و اجازه این را نیز خواهند داد که سئوی وب سایتشان را نابود سازند، توجه داشته باشید کاربران تنها کسانی هستند که می توانند برای شما تا حد زیادی موفقیت را ترسیم کرده و سئوی وب سایت شما را به قدرت بسیار بالایی برسانند و همین طور اگر بخواهید سایت خود را به عنوان یکی از برترین ها در زمینه ای خاص نمائید باید بدانید که این اتفاق زمانی خواهد افتاد که به طور کامل سئوی سایت خود را تحت تاثیر عوامل سئوی بیرونی به طور مثال خرید بک لینک ( خرید رپورتاژ آگهی ) تبلیغات بنری و همین طور تبلیغات در شبکه های اجتماعی قرار دهید و سئوی وب سایت خود را نیز تا حد زیادی بهبود بخشید زیرا برای موفق شدن و همین طور تبدیل شدن به یک برند قدرتمند در دنیای وب به خصوص کاری را انجام دادن در این بخش بهتر است سئوی سایت خود را به میزان زیادی موثر واقع نمائید و سئوی محبوبی را برای سایت خود به بار گذارید!

زیرا این اتفاق روند رو به رشد شما را تا حد زیادی به تکامل رسانده و سئوی خوبی را نیز برای شما به بار می اورد.

این نکته را توجه داشته باشید که ماندن کاربران شما بر روی انجمن شما نیز می تواند برای سئوی شما و همین طور ضریب حضور کاربران رتبه ی شما را در گوگل تا حد زیادی تحت تاثیر قرار داده و شما را قوی تر از سایت هایی کند که ترجیح می دهند کاربر تنها به وب سایت ان ها سر زده و مدت زمان نسبتا کمی را در ان سر کند که همان استفاده از ابزاری به طور مستقیم از کاربران است که البته این کار بسیار اشتباه است و بهتر است شما نیز این کار را حداقل به عنوان یک تازه وارد در دنیای وب مستر های فروم و همین طور انجمن ها انجام ندهید و سئوی مورد نظر را نیز قوی تر از گذشته کنید!

پس یکی دیگر از راه های موفقیت در این مسیر این است که به قوانینی که وضع می کنید در برابر کاربران خود نیز احترام گذاشته به صورت ناگهانی برخی از پست های کاربران را به صورت کاملا بی دلیل حذف نکنید و تا حد امکان نیز بر این اتفاق سعی داشته باشید که کاربران را نیز در فروم خود بن نکرده و در حفظ و همین طور نگه داری آن ها بر روی فروم و استفاده از ان ها به عنوان مدراتور و همین طور کاربر طلایی و مانند این ها استفاده کنید!

کاربران اگر خیلی به وب سایت شما نیاز داشته باشد در سایت شما ثبت نام می کند که این اتفاق معمولا یک به هزار می افتد و اگر هم بیفتد احتمالا به مشکلات ثبت نام و همین طور قوانین سخت گیرانه موجه خواهد شد که بسیار نیز عجیب و البته غیر واقعی و غیر قابل دست یابی می باشد.

به طور مثال لینک دانلود های مربوط به پست بر روی هاست انجمن اپلود نشده اند و لینک های کمکی و غیر مستقیم نیز دچار مشکل شده و یا حذف شده اند که می تواند مشکل بسیار بزرگ تری برای کاربر وب سایت شما باشد او حتی پس از ثبت نام نیز تنها یک بار وارد فروم انجمن و یا تالار گفتگوی وب سایت شما می شود که این اتفاق بسیار بد و ناپسند است و شما نیز در سئوی وب سایت خود شاهد رشدی چشم گیر نخواهید بود و در پس بسیاری از اتفاقات گیر خواهید کرد و اسیب می بینید.

سعی کنید در فروم خود موضوعات را به طو کامل درست دسته بندی کنید تا به نتیجه ی دلخواه خود برای رشد برسید!

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

سئوی وب سایت فروم

سئوی فروم ها و انجمن ها و تالار های گفتگو

انجمن های تخصصی فعالیت کاربر محور خواهند داشت