وردپرس برای چه سایت هایی مناسب است - بخش دوم

وردپرس برای چه سایت هایی مناسب است - بخش دوم

وردپرس برای چه سایت هایی مناسب است - بخش دوم

سیستم مدیریت محتوای وردپرس همیشه جز برترین راه ها برای ساخت یک وب سایت برای کاربرانی بوده است که قصد دارند با کم ترین هزینه و همین طور بهترین مسیر به سئوی مناسبی در گوگل دست یافته و همین طور قدرت خود را نیز در اینده با استفاده از برخی از امکانات به رشد رسانده و همین طور همیشه نیز در این مسئله و استفاده از ان بروز باشند که البته شرط بسیار مهمی در دنیای امنیت و همین طور نگه داری وب سرور ها است و باید ان را جدی گرفت

وردپرس برای چه سایت هایی مناسب است

وردپرس برای چه سایت هایی مناسب است - بخش دوم

وردپرس برای چه سایت هایی مناسب است - بخش دوم

وب سایت های زیادی در سراسر دنیا در طول روز های متمادی ایجاد شده و هر کدام نیز محتوای خاصی را در دسترس کاربران قرار می دهند.

همین طور امکاناتی را نیز برای جذب کاربران و همین طور رفاه حال آن ها ایجاد کرده و البته اتفاقات زیادی را نیز در مسیر کاری خود رقم زده و همین طور اتفاقات و استاندارد های خاص را نیز به دسته بندی موضوعی اختصاص داده و همین طور گزینه های زیادی را نیز در این بخش در معرض دید کاربران قرار می دهند و در سال های اخیر نیز تعداد وب سایت ها با سهولتی که در سئو و همین طور طراحی وب اتفاق افتاده است نیز بیشتر شده و همین طور نیز مسیر کاری بسیاری از برند ها و کسب و کار ها نیز به همین میزان تغییر کرده است و چنین اتفاقاتی را نیز برای شما رقم خواهند زد، همین طور چنین وب سایت هایی دارای امکانت قالبی خاصی نیز می باشند.

بهتر است بدانید که هر سایتی دارای سیستم مدیریت محتوا و یا زبان طراحی خاصی است به طور مثال وب سایت های سازمانی، تفریحی، خبری و اشتراک گذاری و همین طور تعامل با کاربران در دسته بندی های خاص و جدا از هم قرار می گیرند و هر کدام از ان ها نیز شیوه و البته راه خاصی برای محبوبیت در عرصه وب را برای خودشان فراهم می کنند که برخی از ان ها بسیار بهتر از ما بقی جواب می دهند و البته این اتفاق دلایل خاص خود را نیز می تواند داشته باشد و تفاوت های کلی را نیز پس از گذشت مدت کوتاهی می توان حس نمود و قالب کلی را نیز در همین بحث به صورت عمومی رعایت کرد.

اما ایا نیاز است که حتما در طراحی وب سایتی که در اینده مد نظر داریم از زبان خاص و همین طور هزینه ای زیاد برای برنامه نویسی استفاده کنیم یا خیر چیز های بهتری پیش و روی ما قرار گرفته اند که می توان ان ها را به عنوان قالب کلی طراحی کار در نظر گرفت.

همین طور وقت را نیز به مدت زمان کم تری هدر دهیم و همین طور سئو را نیز به طور کامل جدی گرفته و البته از ان پشتیبانی کنیم، اما ایا راهی برای کسب نتیجه ی بهتر وجود خواهد داشت؟

سایت های زیادی به این نیاز دارند که همیشه بروز بوده و همین طور امکانات خاصی را در مقابل نظر کاربران قرار دهند، البته که این سایت ها نیاز به قالب بندی کلی و همین طور شرایط ویژه ای را نیز برخی از ان ها ممکن است داشته باشند که می توان از این نظر ان ها را از یکدیگر به طور کامل از هم تفکیک نمود.

ما در این پست قصد داریم قالب های طراحی وب با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس را خدمت شما معرفی کرده و همین طور نشان دهیم چه امکاناتی در پس این سیستم قدرتمند برنامه نویسی شده با زبان پی اچ پی نهفته است.

وب سایت شغل یاب

برخی از وب سایت ها هستند که از قالب های خاصی برای کسب درآمد استفاده کرده و همین طور در این ویژگی اتفاقات خاصی را نیز در دسترس قشر خاصی از کاربران قرار می دهند که اگر شما هم علاقه مند باشید می توانید از این سایت ها به کسب درآمد پرداخته و همین طور بهترین استفاده ممکن را از چنین سیستمی ببرید که البته نمونه های جالبی در کشور وجود دارند که امکان این را خواهند داشت که شما با عضویت در ان ها در بین کار هایی که وب سایت ان ها را تفکیک کرده و همین طور از کار فرما ها اجازه گرفته است را خدمت شما نمایش می دهند.

 به طور مثال شما یک متخصص سئو هستید که نیاز به کار یابی دارید اما در اطراف شهر خود شغل مناسب خود را جدی نمی بینید و تصمیم می گیرید به دنبال کار یابی رفته و همین طور وظایف خاصی را در ازای دریافت مبلغی از صاحب کار انجام دهید که این کار در حال حاضر بر روی تعدادی از وب سایت ها در حال رخ دادن است و شما می توانید با جستجوی کار یابی انلاین در موتور های جستجو به تعدادی از ان ها برسید.

همین طور در صورتی که کار فرما هستید و نیاز دارید که به طور مثال یک وب سایت برای شما سئو شده و یا از پایه برنامه نویسی شود و یا نه هیچ کدام از این ها، مطالبی را دارید که باید در مدت بسیار کوتاهی تایپ شده و همین طور غلط گیری شود، در این زمان شما این گزینه را مد نظر خواهید داشت که هزینه ها را برنامه ریزی مدیریت و همین طور خود نیز در صورتی که صاحب این وب سایت هستید درصدی از مبلغ را به عنوان مالیات ارزش افزوده دریافت کنید که چنین  راهی قابل توجه خواهد بود برای شمایی که قصد ایجاد یک استارتاپ را داشته باشید.

همین طور شغل مورد نظر را نیز در چنین زمانی به طور کامل می توانید به دست آورید و همین طور اتفاقات خوبی را برای کسب و کار خود نیز رقم زنید، البته وردپرس برای انجام این کار نیاز ب پلاگین ها و همین طور اسکریپت های خاص خود را خواهد داشت.

فروم و تالار گفتمان

یکی دیگر از پلتفرم های پرطرفدار طراحی وب در دنیا فروم و همین طور انجمن ها می باشند که از طرفدارن بسیاری نیز برخوردار بوده و همین طور بازدید کنندگان زیادی را نیز به خود اختصاص می دهند و به طور کلی کاربر محور بوده و به ان ها فروم و تالار گفتمان می گویند.

با استفاده از افزونه های قدرتمند مانند BB پرس شما امکان این را دارید که با بهره برداری از سیستم مدیریت محتوای قدرتمند پی اچ پی وردپرس یک انجمن یا همان تالار گفتمان را بر روی وب سایت خود به طور مثال با ساب دامین فروم داشته باشید که البته این امکان به طور کلی بر روی سیستم های برنامه نویسی و همین طور اسکریپت های سایت ساز دیگر نیز به طور مستقل دیده می شود اما وردپرس نیز این امکان را در دسترس شما قرار داده است که بسیار نیز کاربردی بوده و اتفاقات خوبی را نیز در معرض دید شما می تواند قرار دهد!

همین طور امکان مدیریت کاربران، درجه بندی های اعضای فروم و همین طور دسته بندی موضوعی نیز از امکانات خوب این سیستم مدیریت محتوا است که در طول سال های اخیر بسیار نیز برای رشد سئوی وب سایت ها استفاده شده و جز امکانات پایه می باشند و همین طور این وضعیت به بهترین شکل نیز در نظر گرفته خواهد شد و شما می توانید از ان بر روی وب سایت خود استفاده کنید.

با استفاده از افزونه و اسکریپت های پر طرفدار مانند بادی پرس می توانید یک فروم کاملا قدرتمند را بر روی وب سایت خود با هسته ی وردپرس راه اندازی کرده و همین طور از امکانات پایه ان نیز استفاده کنید که در طول این سال ها بسیار به استفاده از ان برای رشد و همین طور قدرت گرفتن در سئو استفاده می شود.

اما ایا می توان گفت این کار سئوی وب سایت شما را نیز بیشتر می کند، باید گفت که سئوی گوگل سایت را از دامین اصلی شما جدا کرده و همین طور بازدید خاصی را نیز با ان اختصاص خواهد داد که می تواند بسیار نیز در این امر تاثیر مثبت داشته باشد، همین طور این که ضریب حضور بازدید کنندگان بر روی وب سایت شما نیز به طور کامل رشد خواهد کرد و سبب بهبود بازدید سایت شما می شود.

وب سایت فروش کالا و مزایده ای 

یکی دیگر از امکانات مناسب و البته پایه در وردپرس  امکاناتی است که در سطح بین الملل نیز به میزان زیادی از ان استفاده می شود، وب سایت فروش کالا و مزایده ای نام دارد و همین طور در طول سال های اخیر یکی از بهترین سایت ها با استفاده از پلتفرم وردپرس بوده است که همیشه نیز مورد توجه کسانی قرار گرفته است که قصد این را داشته اند که سایت را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی نمایند!

EBay یکی از بهترین و البته قدرتمند ترین وب سایت ها بر پایه وردپرس است که چند سالی است در دنیای وب فعالیت کرده و همین طور می توان از بهترین ها در زمینه مزایده کالا را نیز دانست.

به طوری که کاربران کالا هایی را بر روی وب سایت ای بی قرار داده و پس از مدتی نیز مشتری برای ان ها پیدا خواهد شد و عملیات خرید و فروش یک کالا تحت نظر شرکت ای بی انجام می شود و تمامی المان ها و همین طور ویژگی های این وب سایت بر پایه هسته وردپرس بنا شده است  و کافی است به دسته بندی بزرگ ترین سایت های طراحی شده با وردپرس سر بزنید تا با این سایت نیز به طور کامل آشنا شوید که البته جز برترین ها در گوگل نیز می باشد و کافی است نام این برند را جستجو نموده و همین طور از امکانات ان نیز استفاده کنید که بسیار نیز زیاد هستند.

به طور مثال کاربر وارد وب سایت شما شده یک کالا که قصد فروش ان را دارد را با استفاده از تصاویر و اطلاعاتی که از این کالا ثبت کرده است در اختیار شما قرار داده و سپس نیز به اشتراک می گذارد و برای این کار از فضای وب سایت شما به عنوان یک سایت مزایده ای استفاده می کنند.

کاربر دیگری نیز با ورود به سایت شما قصد خرید این کالا را خواهد داشت و پس از مدتی نیز محصول مورد نظر بر روی سایت شما خریداری شده و در این بین نیز پرداخت هزینه بر روی سایت شما به طور کامل انجام خواهد شد و شما نیز به عنوان حق الزحمت مبلغی را از پول رد و بدل شده به خود اختصاص می دهید که هزینه های وب سایت و همین طور درآمدی مناسب برای سایت شما باشد و همچنین این اتفاق به بقای سیستم فروش شما نیز کمک خواهد کرد و یکی از مثبت ترین و البته بهترین ویژگی های این سیستم مدیریت محتوا احداث چنین سایت هایی بر پایه پی اچ پی و همین طور امکانات بسیار قوی می باشد که روز به روز نیز بروزرسانی شده و البته بهتر خواهند از گذشته خواهند شد.

وب سایت های جامع اطلاعاتی

یکی دیگر از استفاده های بسیار جالب و البته قدرتمند وردپرس طراحی سیستم و همین طور وب سایت های جامع اطلاعاتی مانند ویکی پدیا می باشد که یک فرهنگ نامه و همین طور دایرۀ المعارف بسیار بزرگ و وسیع هستند و اطلاعاتی را نیز در این بین به اشتراک گذشته و بیشتر یک وب سایت تحقیقاتی می باشند که چنین امکاناتی بسیار نیز در دسترس بوده و سایت های زیادی نیز از این موضوع و همین طور مضمون برای پایه گذاری اطلاعات استفاده می کنند که در سال های اخیر ویکی پدیا نیز دچار نقص هایی شده و ان هم دست کاری های صورت گرفته روی ان ها است.

همین طور می توانید وب سایت جامع اطلاعاتی یا همان ویکی خود را به دسته بندی و همین طور بخش های مختلف تقسیم کرده و با بهره گیری از تبلیغات گوگل و همین طور سئوی بیرون صفحه در بسیاری از مواقع از سایت های مانند خودتان پیشی گیرید که البته برای رسیدن به این اتفاقات شما می توانید از بک لینک های بسیار کاربردی که بکوریتی در اختیار شما قرار می دهد استفاده نمائید!

همین طور در صورتی که هنوز به هدف خود در سئو و همین طور قدرت کافی در گوگل و دیگر موتور های جستجو نرسیده اید ما به شما استفاده از رپرتاژ آگهی های با کیفیت سایت بکوریتی را به شما پیشنهاد می کنیم که بسیار نیز قدرتمند بوده و یکی از بهترین و البته اصلی ترین و حمایت شده ترین استراتژی های رشد بر روی وب سایت های تازه کار است و شما که دارای سایت رشد گرفته ای هستید نیز می توانید از امکانات فروش فضای تبلیغاتی وب سایت خود بر روی بکوریتی استفاده کنید که بسیار نیز برای شما می تواند این اتفاق سود آور بوده و به موفقیت شما کمک کند.

این گونه وب سایت ها معمولا به دلیل نیاز های ارگانی استفاده های زیادی را دارند و کاربران ثابت خود را نیز همیشه خواهند داشت که شما نیز می توانید از این فرصت استفاده کرده و همین طور سئوی وب سایت خود را تا حد زیادی با این امکانات هماهنگ کنید که جز رشد مناسب برای سئو می باشد و همین طور بهترین اتفاق را نیز برای شما رقم خواهد زد و شما را بازدید و در گرو آن به تبلیغات بسیار خوبی نیز خواهند رساند که در وب سایت های تبلیغاتی شاهد این گونه اتفاقات هستیم.

وب سایت های دانش محور (دانشگاه و مدرسه)

یکی دیگر از استفاده های عمده و همین طور محوری از وردپرس این سیستم مدیریت محتوای قدرتمند و همین طور رو به رشد استفاده از ان در قالب های مربوط به وب سایت های دانش محور (دانشگاه و مدرسه) می باشد که در مضمون اصلی و همین طور موضوع و تیتر این مطالب نیز به طور ویژه به ان سمت و سو رفته ایم و همین طور از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار است.

در طول سال های اخیر بیشتر از هر چیزی اتوماسیون در بین وب سایت های آموزشی دیده می شود، به طور مثال نیاز است که یک مدرسه برای اطلاع رسانی و همین طور نمایش سیستم برررسی ارزیابی دانش آموز و یا دانش پژوه به این گزینه فکر کند که ایا سیستم مدیریتی خوبی در دست دارد که به صورت کاملا رایگان و همین طور هزینه ی کم سایتی را برای مرکز تحصیلی و همین طور آموزشی راه اندازی کرده از ان نیز استفاده کند که نشان داده است.

این اتفاق در طول سال های اخیر به صورت ویژه ای مشاهده شده است و همین طور از بهترین شیوه ها برای راه اندازی سیستم های متمرکز می باشد که البته قالب کلی خوبی را نیز از خود نشان داده و سئوی سایت نیز معمولا تا حد زیادی برای سایت های آموزشی و سازمانی مهم نیست، زیرا کاربران این گونه وب سایت ها معمولا بازدید های ثابت از منابع ثابتی را خواهند داشت، از طرف دیگر این که هیچ وقت یک سایت دانش آموزی و دانشگاهی نیاز به تبلیغات و همین طور رشد سئو نخواهد داشت و به خودی خود بازدید های فراوانی را خواهد داشت که قابل مشاهده خواهند بود.

همین طور بهترین سایت های اموزشی در کشور های اروپایی و توسعه یافته نیز از این سیستم مدیریت محتوا برای انجام برخی از وظایف و همین طور اطلاع رسانی های خاص نیز در بازه ی زمانی مختلف استفاده می کنند که وردپرس بهترین پیشنهاد ممکن برای این گونه رسانه ها می باشد.

وب سایت ورزشی

یکی دیگر از امکانات مفید و قابل استناد در سیستم مدیریت محتوای وردپرس وب سایت ورزشی می باشد که می تواند یکی از بهترین قالب های ممکن برای این اتفاق باشد که از طرفداران بسیاری نیز برخوردار است و همین طور سایت ورزشی بهترین زمینه برای خبر رسانی و همین طور وب لاگ نویسی به صورت زنده است که در طول سال های اخیر بسیار در کشور ما نیز به رشد رسیده است به طور مثال می توانید گزارش و همین طور خبر های بازی مربوط به تیم های لیگ برتر را بر روی وب سایت منتشر کرده و هر لحظه که می خواهید آن را بروز کرده و همین طور گزارش های دیگر بازی مانند کارت قرمز، زرد، پنالتی و همین طور دیگر اتفاقات را به طور کامل در این بخش مشاهده کنید که یکی از جالب ترین و البته بهترین اتفاقات در سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که به دلیل استفاده از پی اچ پی امکانات تحت وب و همین طور وب سرور خوبی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید از ان ها بر روی سایت خود به صورت انلاین استفاده کنید.

همین طور می توانید ویدیو گالری های بسیار جالب و البته با پخش بدون نیاز به فلش را نیز بر روی وب سایت خود ایجاد کرده که حتی کاربران موبایل ها نیز بتوانند بدون استفاده از سیستم های پخش قدیمی ویدیوی سایت شما را با استفاده از اچ تی ام ال 5 مشاهده کرده و از محتوای وب شما لذت ببرند!

همین طور سایت شما می تواند واکنش گرا بوده و این یعنی از دست ندادن خیل عظیم از بازدید کنندگان در گوگل که ترجیح می دهند از پلتفرم های موبایل و تبلت مانند ای او اس اندروید بلک بری و همین طور ویندوز فون های خود برای وب گردی استفاده کنند و طبق امار ها و گزارشات گوگل 50 درصد از بازدید ها در سال 2017 میلادی به همین بحث مربوط می شود که البته انتظار می رود در طول سال های اینده این رقم بسیار بیشتر از عدد فعلی بوده و همین طور رشد نزولی را نیز در پیش داشته باشید و البته که این ویژگی یکی از بهترین راه های رسیدن به هدف مندی بازدید می باشد.

همین طور قالب کلی این سایت ها نیاز به نظرات کاربران نیز تا حد زیادی خواهد داشت و شما می توانید کاربران خود را نیز به خوبی در این سیستم مدیریت محتوا پشتیبانی و همین طور مرتب سازی نموده و یا در انتخاب پروفایل و همین طور عضویت با استفاده از شبکه های اجتماعی نیز با ان ها تعامل بسیار نزدیکی را داشته باشید که البته بسیار نیز در وردپرس جنبه مفیدی توانسته است باشد، اما بخش های دیگری نیز وجود دارد که باید خودتان ان ها را مورد بحث قرار داده و همین طور رشد ان ها را در نظر گیرید.

اما نکته نهایی این که وب سایت شما می تواند با استفاده از وردپرس به یکی از بهترین و البته اصلی ترین رتبه ها در گوگل برسید و همین طور بحث سئو نیز اتفاق بسیار مثبتی را برای شما رقم می زند که البته در سال های اخیر وردپرس نشان داده است بسیار بیشتر از یک سیستم طراحی وب است که تنها برای برخی از کاربرد های خاص مورد استفاده قرار گیرد.

همین طور در مباحث مربوط به سئو نیز می توانید از ابزار های فوق العاده قدرتمند شرکت وردپرس و همین طور مخزن پلاگین های ان مانند Yoast و All in One Pack SEO استفاده کنید که بسیار نیز مورد توجه طراحان وب و همین طور متخصصین سئو در این سال ها قرار گرفته است و شما نیز می توانید کار خود را با این پلاگین ها شروع نموده و به پیش روید!

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

سایت های ساخته شده با وردپرس

وردپرس برای چه سایت هایی مناسب است - بخش دوم

وردپرس همبن طور از پلاگین های جدید نیز پشتیبانی می کند