چرا باید صفحات سایت را با یک کلمه کلیدی بهینه کرد

چرا باید صفحات سایت را با یک کلمه کلیدی بهینه کرد

چرا باید صفحات سایت را با یک کلمه کلیدی بهینه کرد

کلمه کلیدی را بسیار در سایت خود جدی بگیرید این می تواند بسیار به شما کمک کند تا در راه رسیدن به قله ی گوگل به سمت پیشرفت بروید و روز به روز نیز این امکان برای شما با کار کردن در بخش تولید محتوا و همچنین بک لینک بیشتر از قبل خواهد شد

سئوی کلمه ی کلیدی

چرا باید صفحات سایت را با یک کلمه کلیدی بهینه کرد

Keyword و یا کلمه ی کلیدی چیست؟

کلمه ی کلیدی یکی از نکات بسیار مهم و حیاتی در راه پیشرفت وب سایت شما است که می توان انتظار داشت در ایجاد قدرت و سئو کمک شایانی به شما خواهد کرد البته اشتباه نکنید همین قدر هم ساده نمی توان از کنار این مفهوم بسیار کاربردی و مهم رد شد و اکثر وب مستر های تازه کار و حتی در برخی مواقع حرفه ای ها در این زمینه دچار اشتباه خواهند شد.

کلمه ی کلیدی در واقع مجموعه ای کوتاه از کلمات واحد است که موضوع و سر تیتیر دسته بندی ها و خدمات وب سایت شما را به عنوان کی ورد به گوگل اعلام خواهد کرد و موتور جستجو به کمک آن اطلاعات جامع و آماری را در خصوص ارائه های سایت شما برای کاربران به دست خواهد آورد.

چرا نباید برای هر صفحه از سایت از کلمه ی کلیدی جدا استفاده نمود

در این روش که در سال های اخیر توسط گوگل ابداع شد شما به راحتی می توانید وب سایت خود را برای چند کلمه ی کلیدی بهینه سازی کرده و سعی کنید از این کلمات در متون مطالب خود استفاده کنید و این نیز می تواند به نویسنده کمک شایانی در بخش ارائه پست داشته باشد، در صورتی که وب سایت شما در مورد دانلود موزیک جدید است، نیاز نیست تا هر بخش و هر پست و هر مطلبی را به صورت جدا از هم سئوی کلمه ی کلیدی کنید و این می تواند در صورت انجام برای سئوی شما بسیار خطرناک و برای گوگل بهانه ای باشد تا وب سایت شما را پنالتی کند و طبق الگوریتم های گوگل این اتفاق در سال های اخیر خواهد افتاد.

بهتر است در کنار کلمات کلیدی متداول در مورد موضوع خود از یک یا دو کلمه کلیدی خاص نیز در متون مطالب خود استفاده کنید که می تواند بسیار کاربر پسند و حتی گوگل پسند باشد.

این می تواند میزان استفاده پذیری کل سایت شما را بهتر کند در صورتی که در گذشته چنین اتفاقی نمی افتاد و سایت شما تنها برای هر بخش سئوی خاصی را مد نظر می گرفت.

گوگل نیز سعی دارد سایت شما را به صورت جامع در خدمت بیننده و بازدید کننده قرار دهد و این نیز بسیار برای این برند قابل درک است که بسیاری نیز ممکن است از روش های غیر اصولی و سند باکس برای رسیدن به این هدف استفاده کنند.

اما گوگل قرار است در ارائه بروزرسانی جدید توضیحاتی بیشتر را در مورد این زمینه به وب مستر ها ارائه دهد و جامعه آماری Google Web Master Tools نیز گسترده شود.

از اینکه مطلب دیگری از مطالب بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) مطالعه فرمودید تشکر می کنیم .

سئوی تمامی صفحه های سایت

چرا باید صفحات سایت را با یک کلمه کلیدی بهینه کرد

پس بهترین راه برای رسیدن به کلمه های کلیدی مناسب گوگل استفاده از سایت های رقیبی است که در سطح بالاتری از شما قرار دارند اما نه صرفا شبیه به آن ها