چرا باید وردپرس را برای سئو انتخاب کنیم

چرا باید وردپرس را برای سئو انتخاب کنیم

چرا باید وردپرس را برای سئو انتخاب کنیم

وردپرس سال ها پیش وقتی بسیاری از افراد برای احداث یک سایت در پیچ و خم قرار می گرفتند وارد دنیای سئو و سایت شد و توانست در مدت کمی گوی موفقیت را از رقبای خود یعنی جوملا و دروپال برای موفقیت در دنیای SEO برباید

دلایل انتخاب وردپرس

چرا باید وردپرس را برای سئو انتخاب کنیم

دلایل استفاده از وردپرس و تاثیرات مستقیم بر سئو

وردپرس همیشه برای طراحان وب جز برترین سیستم های مدیریت محتوا یا همان CMS بوده است و روز به روز نیز به تعداد کابران این سیستم جامع و قدرتمند افزوده می شود.

سئو این روز ها بحث همگانی وب مستر ها است و هر کسی نیز اعتقاد خاص خود را برای موفقیت در این زمینه دارد، امکان ندارد از کسی در مورد سئو بپرسید و نام وردپرس را به زبان نیاورد مگر این که این فرد اطلاعات کافی را در مورد مبحث سئو نداشته باشد و به گفته عامیانه تازه کار در این زمینه باشد.

چرا وردپرس برای شما مناسب است؟

دلیل اول این است که بسیاری در دنیا نیز با موضوعات و دسته بندی ها و اهداف مختلف به وردپرس اعتماد کرده اند و ترجیح داده اند بجای استفاده از جوملا و دروپال و ... از وردپرس استفاده کنند، جالب است بدانید در یکی از آمار های دریافتی توسط شرکت های معتبر طراحی وب از بین هر 4 سایت یک سایت را وردپرس به وجود آورده است و از نکته های مهم دیگر نیز می توان به این اشاره کرده که وردپرس SEO را برای شما بسیار شیرین و آسان خواهد کرد.

همین طور امکاناتی مانند بک لینک و رپرتاژ اگهی در وردپرس سفارشی سازی های خاص خود را خواهند داشت و شما با نصب افزونه های قدرتمند سئوی مانند Yoast و W3 Total Cache و ... به سئویی باور نکردنی در میان دیگر سایت ها برسید.

فقط کافی است به صفحه ی افزونه های این برند سری بزنید تا خبر از سر درون این شرکت بزرگ به دست آورید.

نکته دیگر این است که ساده ترین راه ممکن برای موفقیت در میان سایت ها و رسیدن به رتبه ی اول گوگل وردپرس است و برای این کار نیز ابزار های قدرتمند و البته ساده و کاربر پسندی نیز در نظر گرفته شده است.

همین طور وردپرس را می توان به راحتی در تمامی هاست های پشتیبانی سایت به راحتی نصب کرد و پس از چند ثانیه و با در اختیار داشت Domain آن را به دست آورد و به صورت عمومی بر روی سرور های گوگل در دسترس همگان قرار داد.

مورد دیگر نیز این است که گوگل بخش های خاص و همین طور افزونه های مناسبی را برای افزایش رتبه گوگل و همچنین بک لینک سازی خارجی و داخلی در اختیار شما قرار خواهد داد که برای خرید بک لینک نیز می توانید از سایت بکوریتی استفاده نمائید.

از اینکه مطلب دیگری از مطالب بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) مطالعه فرمودید تشکر می کنیم .

چرا وردپرس بهترین است

چرا باید وردپرس را برای سئو انتخاب کنیم

وردپرس اما روش های جالبی را نیز برای یافت کلمه های کلیدی برای شما و همین طور موتور جستجوی شما در نظر گرفته است