چرا سایت من ایندکس نمی شود - آموزش رفع ایرادات

چرا سایت من ایندکس نمی شود - آموزش رفع ایرادات

چرا سایت من ایندکس نمی شود - آموزش رفع ایرادات

همیشه ممکن است در سئو و ایندکس وب سایت شما توسط گوگل مشکلاتی پیش آمده باشد هر چقدر هم که این کار را درست انجام داده باشید و سعی کرده باشید تا سئوی مناسبی را برای ایندکس مطالب خود به بار آورید گوگل سعی در فرار دارد

مشکل ایندکس-سئوی وب سایت-ایرادات ایندکس-وب سایت های ایندکس شده

چرا سایت من ایندکس نمی شود - آموزش رفع ایرادات

چرا با این همه تلاش ایندکس نمی شوم؟

حتما شده که وب سایتی را هر روز بروز کرده و سعی در موفقیت آن داشته اید و پست های زیادی را به صورت اختصاصی نوشته اید اما پس از مدت 6 یا 7 ماه هنوز به نتیجه ی مطلوب خود نرسیده اید و این می توان شما را نا امید کرده و باعث شود دیگر برای رسیدن به سئوی بهتر و ایندکس مطالبتان زحمت نکشید و البته که چیز بسیار مهمی است اما با استفاده از مطالب ما به راحتی قابل حل می باشد.

سایت شما هم با www ایندکس می شود و هم بدون آن

این گزینه باعث می شود وب سایت شما توسط گوگل به عنوان دو  وب سایت جدا ایندکس شده و یکی از ایرادات اصلی نیز در نظر گرفته شود و همین نیز باعث می شود گوگل پس از مدت کوتاهی وب سایت شما را پنالتی کرده و از نتایج خود خارج کند و البته مشکلات زیادی را برای شما به وجود آورد.

وب سایت شما چندین بار در هفته از دسترس خارج می شود

اگر می خواهید در گوگل محبوب شده و به سئو خوبی دست یابید باید این گزینه را فراموش کنید و سعی بر این داشته باشید که وب سایت خود را بهینه کرده و از پشتیبانی ها و هاست هایی شرکت اشتراکی مناسبی برای دست یابی به سئوی مناسب سایتتان استفاده نمائید.

برخی از صفحه های وب سایت شما نیز در دسترس گوگل هستند اما گوگل ترجیح بر این دارد که آن ها را ایندکس نکند و همین نیز می تواند مشکل جدی برای وب سایت شما به وجود آورد برای رفع این مشکل بهتر است به گوگل وب مستر تولز بروید و سعی بر این داشته باشید که خطا های Crawl سایت خود را برطرف سازی کرده و یا سعی بر این داشته باشید به روش دیگری گوگل دوباره آن ها را ایندکس کرده تا مشکل شما حل شود.

مشکل بعدی نیز استفاده از دستورات غلط در ربات تکست سایت شما می باشد که راه را بر ربات های گوگل خواهد بست و همین نیز کافی است که وب سایت شما و یا بخش های مهمی از آن از دید و جستجوی گوگل به صورت کامل دور بماند که البته این فایل تکست در منوی وب مستر تولز نیز قابل مشاهده است و بهتر است به این منو نیز مراجعه کرده و یک بار این فایل را تست کرده تا ببینید آیا فعالیتی داشته است و یا خیر؟!

همچنین توجه کنید که وب سایت شما افزونه ای مخرب نداشته باشد.

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

مشکل خزش ربات های گوگل

چرا سایت من ایندکس نمی شود - آموزش رفع ایرادات

اما ربات های گوگل باید طوری تنظیم شوند که گویا مطالب وب سایت شما مهم هستند و باید روزانه ایندکس گردند