چرا سئو برای وبمستر تازه کار مهم است

چرا سئو برای وبمستر تازه کار مهم است

اگر به تازگی وبسایت را راه اندازی کرده اید بهتر است که بدانید یکی از مهم ترین ارکان به موفقیت رسیدن وبسایت شما سئوی آن می باشد که می تواند جنبه های مختلفی داشته باشد و یک خطای کوچک می تواند سایت شما را در هر جایی که هستید نابود کند

اهمیت سئو

چرا سئو برای وبمستر تازه کار مهم است

چرا وبسایت من به سئو نیاز دارد؟

فرض کنید شما وارد یک شرکت شده اید و این شرکت برای کار شما را استخدام کرده است و برای ورود شما به برخی قوانین و هنجار ها نیاز است. مثلا رئیس شرکت مشخص کرده است برای این که بتوانید در این برند به فعالیت بپردازید باید لباس خاصی را به تن کنید و همچنین بر سر ساعتی خاص وارد شوید و در ساعتی خاص نیز خارج شوید و همین طور وظایفی خاص که در طول روز به شما سپرده می شود را دنبال نمائید.

اما همه این ها چه ربطی به سئو خواهد داشت؟

شما نیز به سئو کردن سایت خود را برای معرفی و همچنین استفاده در موتور های جستجو که یکی از مهم ترین ها در بین دیگران گوگل است آماده می کنید و بیش از 80 درصد ورودی های مردم به وبسایت های مختلف را گوگل ایجاد خواهد کرد که در نوع خود بسیار جالب خواهد بود.

Search Engine Optimization

همان طور که اگر عبارت بالا را به فارسی ترجمه کنید به مفهوم بهینه سازی برای موتور جستجو خواهید رسید که می تواند این موضوع را به شما گوشزد کند که گوگل دارای الگورتیم ها و دستورات خاص است که می توان به طور مثال به این اشاره کرد که در سال های اخیر این موتور جستجو با سایت هایی که در خود از تبلیغات بیش از حد و غیر حرفه ای استفاده می کند، را جریمه خواهد کرد و حتی اگر سریع تر مطلبی را به این موتور معرفی کنند آن ها را در رتبه ای پایین تری قرار خواهد داد.

در واقع این دستورات مجموعه هنجار ها و قوانینی است که گوگل با استفاده از الگوریتم های خاص و بروزرسانی های آن ها به وب مستر ها ارائه خواهد داد که نیاز است که وبسایت خود را بر این اساس باز نگری کنند.

برای همین دلیل نیز در سیستم های مدیریت محتوا افزون ها (Plug-in) هایی معروف مانند Yoast برای بهینه سازی سئو در نظر گرفته می شود که شما اِلِمان های خاصی برای معرفی سایت به موتور جستجو هستند، مثلا با استفاده از چند کلمه گوگل موضوعات جزئی وبسایت شما را به راحتی خواهد شناخت و شما را در دسته بندی خاصی قرار می دهد.

همین طور تصاویر وبسایت شما را نیز دسته بندی خواهد کرد و با استفاده از Alt تگ های خاص آن ها را نشان خواهد داد.

در ادامه همین طور به صورت جزئی و دقیق تر با این مفاهیم آشنا خواهید شد.

با ما همراه باشید.

ممنون از شما که با سایت خرید بک لینک ما همراه شدید .

مقاله در مورد سئو

چرا سئو برای وبمستر تازه کار مهم است

در دنیای گوگل شاید جالب باشد که بدانید فونت های مورد استفاده در وبسایت شما نیز تاثیر بر سئو خواهند داشت

    24 آذر