هاست سایت چیست و چه تاثیری بر سئو خواهد داشت

هاست سایت چیست و چه تاثیری بر سئو خواهد داشت

هاست سایت چیست و چه تاثیری بر سئو خواهد داشت

هاست سایت نخستین چیزی است که پس از ورود به دنیای طراحی وب باید با آن آشنایی داشته باشید و جالب است بدانید بسیاری از شرکت های موجود در دنیای فروش هاست که فعالیت می کنند استاندارد های مورد نیاز و لازم را ندارند

هاست سایت چیست

هاست سایت چیست و چه تاثیری بر سئو خواهد داشت

هاست چیست و چه ربطی به سئو خواهد داشت؟

این روز ها هر کسب و کاری نیاز به احداث یک وب سایت خواهد داشت و می توان گفت که شرکت های زیادی نیز در کشور مان وجود خواهند داشت که در ازای دریافت مبلغی متغییر از رقم های بسیار بالا تا رقم های ناچیز، طراحی 0 تا 100 وب سایت شما را انجام خواهند داد، تفاوتی نیز ایجاد نمی شود باید در نظر گرفت که شرکت ها نیز در ازای این طراحی یک سری وظایف دارند که باید به درستی عمل نمایند و به بهترین شکل نیز این اتفاق افتد.

در نظر بگیرید که شما سایتی را بر روی هاستی ایجاد کرده اید و این هاست هر ماه چند روزی را قطع شده و صد در صد سایت شما نیز برای کاربران و موتور های جستجو در دسترس نخواهد بود.

هاست چه مفهومی خواهد داشت؟

هاست در واقع فضا و یا اگر به صورت فیزیکی توضیح دهیم محوطه ای است که شما در دنیای وب اجاره می کنید تا با قرار دادن فایل های خود در مسیر مورد نظر این هاست، سایتتان را به نمایش گذارید.

حال اگر در نزدیکی این محوطه و فضا هر ماهه چند روز مشکلاتی ایجاد گردد، سئوی وبسایت شما بسیار تهدید خواهد شد.

مثلا گوگل در نظر دارد تا وبسایت شما را توسط ربات های خزنده خود مورد ایندکس قرار دهد و مطالب جدید شما را اسکن نماید، اما وقتی به پیغام خطا در حین ورودی به وب سایت شما مواجه شود می تواند در آینده نیز تاثیر منفی بر روی وب شما داشته باشد.

آپ تایم را می توان به عنوان این واژه معرفی کرد که باید توجه داشته باشید شرکت شما در این زمینه تضمین کافی را داشته باشد.

نکته ی دیگر نیز مربوط به پشتیبانی هاست شما از جدید ترین نسخه های زبان PHP و یا اگر از ASP استفاده می کنید باشد که می تواند از هر نظر وب سایت شما را در موتور های جستجوی گوگل و بینگ و یاهو و ... قدرتمند تر نشان دهد.

از دیگر نکات انتخاب هاست نیز قیمت آن است و بهتر است در نظر داشته باشید که هیچ ارزانی بی حکمت نیست و به هاست هایی که به قدری غیر معمول ارزان هستند اعتماد نکنید و سعی کنید از شرکت های معتبری این هاست را تهیه نمائید.

معمولا شرکت های آلمانی و فرانسوی بهترین گزینه های خارجی برای پشتیبانی وب سایت شما خواهند بود و باید آن ها نیز پهنای باند مناسبی را به همراه داشته باشند.

از اینکه مطلب دیگری از مطالب بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) مطالعه فرمودید تشکر می کنیم .

طراحی وب سایت

هاست سایت چیست و چه تاثیری بر سئو خواهد داشت

ایندکس گوگل با هر خطا و دریافت مشکل از سایت شما بیشتر به طراحی شما بی اعتماد می شود و خزش های کم تری در آینده انجام خواهد شد