سایت W3C و ارتباط آن با سئوی شما

سایت W3C و ارتباط آن با سئوی شما

سایت W3C و ارتباط آن با سئوی شما

در طراحی سایت نیز مانند بسیاری دیگر از چیز های دیگر نیاز است که محصول نهایی طراحی شده ی خود را طبق استاندارد های خاصی طراحی کرده و پس از طراحی در صورت وجود مشکل آن را بازنگری کنید که حالا این اتفاق بسیار راحت تر از گذشته خواهد افتاد

سایت W3C و ارتباط آن با سئو سایت

سایت W3C و ارتباط آن با سئوی شما

W3C چیست و چه امکاناتی در اختیار شما قرار خواهد داد

سئوی سایت در اختیار شما ابزاری را قرار خواهد داد که کمک شایانی در توسعه و سئو و همین طور هماهنگ سازی سایت شما با استاندارد های روز HTML, CSS و غیره را در اختیار قرار می دهد.

اما آیا می توان به کنسرسیوم وب جهانی اعتماد کرد یا خیر این صرفا مانند بسیاری از چیز های دیگر یک اسم تبلیغاتی است و سایت شما را دچار مشکل خواهد کرد، بله در صورتی که ندانید وب و طراحی وب چگون انجام خواهد شد به مشکل بر خواهید شد، اما اگر طراح اندک هوشی نیز داشته باشد به راحتی به این موفقیت خواهد رسید و می تواند سایت را متناسب با ابزاری که این برند در اختیارش قرار داده است مناسب نماید.

آیا واجب است که از W3C استفاده نمائید یا خیر؟

صد البته که بسیاری از سایت های موجود در دنیا این استاندارد ها را به صورت کامل رعایت نکرده اند و در قالب آن ها مشکلات بسیار زیادی دیده می شود که البته باید در نظر گرفته اگر این سایت ها را دیدید باید بدانید می توانستند به مراتب رتبه های بهتری برای خود داشته باشند.

مانند این است که از روغن ضد یخ استفاده نکنید یا بکنید، بخصوص اگر در شهری مانند مسکو زندگی می کنید، این می تواند به کاربر و طراح بفهماند که سایت خود را برای اهداف دراز مدت طراحی کرده است و می توان به سئوی این وب سایت اعتماد نمود.

همین طور بهتر است از HTML5 و CSS بروز و دارای استاندارد های برند W3C استفاده نمائید که می توان گفت این بار نیز یک قدم جلو تر خواهید رفت و سایت شما علاوه بر سئوی مناسب با تمامی مرورگر ها نیز در دنیای اندروید ویندوز و مکینتاش سازگار خواهد بود گه سایت شما علاوه بر قدرت در موتور های جستجو کاربر پسند تر نیز خواهد شد.

اما در نظر داشته باشید شما برای این کار به ولیدیتور مخصوص این برند نیاز دارید تا سایت شما را پالایش کرده و در صورتی که نمی دانید طراح شما از استاندار دبلیو 3 سی استفاده کرده است، این اطمینان را به شما بدهد و اگر از این استاندار استفاده شده است شما را در بروزرسانی و بهینه سازی آن یاری کند که می تواند یکی از نکات موفقیت در میان سایت های رغیب باشد.

سخن آخر...

اما ضروری است سایت های سازمان این استاندارد را رعایت کرده تا توسط گوگل به عنوان سایت مرجع و اصلی برای سازمان شناخته شوند.

از اینکه مطلب دیگری از مطالب بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) مطالعه فرمودید تشکر می کنیم .

سایت w3C چیست

سایت W3C و ارتباط آن با سئوی شما

سایت های وردپرسی و جوملا نیز در قالب های خود و مخزن افزونه ها پلاگین های خاصی را برای این هدف خواهند داشت