نکات مربوط به بهبود سئوی خارجی وبسایت

نکات مربوط به بهبود سئوی خارجی وبسایت

سئو را می توان یکی از مهم ترین ارکان سایت ها برای رسیدن به اهداف دانست که البته می توان در نظر داشت که اکثر سایت های موفق دنیا نیز به هر دو بخش این سئو به یک میزان اهمیت خواهند داد و این نیز باید در مورد تمامی بخش های یک سایت به صورت یک سان انجام گردد و البته که ویژگی های اضافه ای نیز در سئوی خارجی دیده می شود

نکات مربوط به بهبود سئوی خارجی وبسایت وردپرسی

نکات مربوط به بهبود سئوی خارجی وبسایت

سئوی خارجی وبسایت یا همان OFF Page SEO

این گزینه یکی از مهم ترین ها در دنیای طراحی وب است که البته باید بسیار در بین وب مستر ها جدی گرفته شود زیرا رعایت آن می تواند سئوی شما را بهبود زیادی ببخشد و روز به روز نیز بر افزایش محبوبیت وب سایت شما در سایت های جستجو گر یا همان موتور های جستجو بیافزاید.

سئوی خارجی و داخلی

این سئو مربوط به خارج از محیط طراحی و بهینه سازی وب سایت می شود که البته بسیار نیز مهم تر است اما نکته ای که مد نظر است این است که شما نخست باید سئوی درونی وب سایت خود را به تکامل برسانید و سپس نیز سعی کنید به سمت سئوی بیرونی رفته و این سئو را به طور کامل انجام داده و در نظر داشته باشید که این سئو می تواند سایت شما را به رشد خوبی برساند و شما را در رساندن به موفقیت به خوبی یاری نماید.

سوشیال

تصاویر وب سایت خود را به اشتراک بگذارید

این گزینه یکی از بهترین ها برای سئو و همین طور جذب بازدید است به طوری که در نقطه ای کوچک کپی رایت وب سایت خود را قرار دهید و سعی کنید این تصاویر را گسترس دهید و همین طور نیز می توانید از اینستاگرام و همین طور فلیکر نیز استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی مختلف و سئو محور مانند Google Plus

این سئو نیز مربوط به شبکه های اجتماعی کاربر سئو محور می باشد که بسیار می تواند شما را در امر سئو یاری کرده و وب سایت شما را در شبکه های اجتماعی که گوگل ان ها را می پسندد بیشتر نماید، از جمله این شبکه های Digg و همین طور گوگل پلاس می باشد که از موفق ترین ها خواهند بود و بسیار مورد توجه قرار خواهند گرفت.

فروم ها و انجمن های تخصصی ارائه مطلب و همین طور کاربر محور

فروم ها یکی از بهترین محل ها برای دریافت بک لینک های مناسب هستند که البته شما برای این کار باید از شیوه ی خاص کاری استفاده کنید تا توسط مدراتور ها بن نشوید و البته سعی کنید ادرس وب سایت خود را به عنوان منبع درون پست ها به صورت نا محسوس قرار دهید که بسیار می تواند برای سئوی بیرونی وب سایت شما کاربردی باشد.

همیشه نیز این اتفاق خواهد افتاد و بسیاری از وب سایت های موفق ایرانی را نیز اگر دنبال نمائید دلیل رشد ان ها بهبود سئوی وب سایت در فروم ها و یا همان انجمن ها می باشد که در کشور ما نیز سئو انجمن اهمیت ویژه ای برای وب مستر ها نخواهد داشت و البته این از سوی ان ها به طور کامل اشتباه است و بهتر است در حفظ این ویژگی ها به خوبی بکوشند.

وبلاگ نویسی 

ایجاد صفحه ی وب لاگ نیز یکی از راه های ایجاد موفقیت در سایت است زیرا گوگل اهمیت ویژه ای به وبلاگ خواهد داد البته در نظر گرفته باشید که سایت شما می تواند در این مورد نیز یک مرجع باشد، البته بهتر است اشتباه نکنید و منظور ما استفاده از سیستم های وبلاگ نویسی متداول نیست بلکه وب لاگ نویسی و ایجاد بخش وبلاگ برای وب سایت خودتان است که معمولا پس از مدتی بر روی یک سایت راه اندازی خواهد شد.

مقالات معتبری را به نام وب سایت خود بنویسید

برای اعتبار بیشتر وب سایت خود نیز نیاز است مقالات معتبری را به عنوان نویسند مهمان در وب سایت های دیگر نوشته و به سایتتان به عنوان منبع لینک کنید که بهترین راه برای رسیدن به موفقیت است و البته در نظر داشته باشید این مقاله باید جامع باشد که گوگل را تحت تاثیر قرار دهد و این نیز یکی از راه های بهبود سئوی بیرونی وب سایت می باشد.

همین طور سایت های زیادی نیز وجود دارند که مقالات و منابع کامل به زبان لاتین را در دسترس شما قرار خواهند داد و می توانید با استفاده از ان ها به بهترین مقالات دست یابید و از ان ها استفاده کنید و سئو نیز بسیار در این امر مهم دخیل خواهد بود.

کامنت ها و بازخورد های کاربران خود را بدون پاسخ رها نکنید

برای کاربران وب سایت ها و همین طور بازدید کننده ها بسیار مهم است که وقتی سوالی را از شما می پرسند پاسخ ان را نیز به خوبی از شما دریافت نموده و سعی بر این داشته باشند تا کاربران را به طور کامل از خود راضی نگه دارند و البته که این می تواند ضریب حضور کاربر در وب سایت شما را بسیار افزایش دهد و در محبوبیت وب سایت شما در سئوی گوگل و همین طور سئوی بیرونی نیز تاثیرات بسیار مثبتی خواهد داشت و بهتر این خواهد بود که پشتیبانی را نیز برای وب سایت خود در نظر گیرید که وقتی به صورت انلاین در وب سایت حضور دارید این اتفاق بیافتد و محبوب شدن وب سایت شما بر رابطه ی احترام به کاربران و همین طور پاسخگویی به نظرات و انتقادات ان ها باشد.

شبکه های اشتراک گذاری ویدیو را دست کم نگیرید

ویدیو ها نیز تاثیرات بسیار مثبتی بر روی کاربران خواهند داشت تا وقتی ویدیویی در یکی از شبکه های پخش ویدیو مانند یوتیوب و اپارت دیده می شود کاربران نیز به دنبال نمایش دهنده و منتشر کننده واقعی ان می گردند و او را پیدا کرده و سعی می کنند مطالب وب سایت او را نیز دنبال کنند و این یکی از بهترین راه های به نتیجه رسیدن است که باید توسط قوانین کپی رایت سایت های انتشار دهنده نیز برای کسب نتیجه بهتر رعایت گردد.

همین طور در یک ویدیو نیز سعی کنید نکات مثبت راجع به عملکرد وب سایت خود و همین طور ویژگی های مد نظر آن را به کاربرانی که قصد ورود به ان و استفاده از سایت شما را دارند گوش زد کنید.

در دایرکتوری های بزرگ ثبت نام کنید

دایرکتوری ها نیز بهترین محل برای افزایش و بهبود سئوی بیرونی می باشند که باید توسط سایت ها هنوز هم مهم دیده شوند و استفاده از ان نیز توسط کابران فراموش نگردد.

اما این دایرکتوری ها بهتر است مرتبط با موضوع وب سایت شما نیز باشند.

سئوی خارجی به این شکل نیز می تواند وب سایت شما را تا حد زیادی از دید گوگل محبوب نموده و جستجو ها را بهبود ببخشد .

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

www.Backority.ir منبع

سئوی وبسایت وردپرسی

نکات مربوط به بهبود سئوی خارجی وبسایت

سئوی کلاه سفید نیز نگاه ویژه ای به بک لینک ها و شبکه های اجتماعی خواهد داشت

    28 آذر