روش های افزایش ترافیک جستجو برای وب سایت

روش های افزایش ترافیک جستجو برای وب سایت

سئوی کلاه سفید همیشه در پس این است که بهترین امکانات را برای وب سایت هایی در نظر گیرد که به تازگی وارد دنیای جستجوی گوگل و همین طور دیگر موتور های جستجو شده اند و قصد این را نیز دارند که در این راه به موفقیت های زیادی نیز در زمینه سئو و بهینه سازی سایت ها و همین طور دامنه های تحت وب برسند و این موفقیت تا حدی نیز می تواند از سوی شرکت های بزرگ ارائه بک لینک و همین طور رپرتاژ آگهی سایت ها نیز تامین گردد

روش های افزایش ترافیک جستجو برای وردپرس

روش های افزایش ترافیک جستجو برای وب سایت

روش های افزایش ترافیک جستجو برای وب سایت

در حال حاضر جستجو هایی زیادی در سراسر دنیا انجام شده و از همین رو رشد و محبوبیت زیادی نیز در فضای مجازی برای سیستم های قدرتمندی پیش می آید که امکان این را دارند که گزینه های بسیار خوبی را نیز برای رسیدن به این موفقیت به دست آورده و بهینه سازی بسیاری از سایت ها نیز به دست افراد بسیار متخصص و البته واردی انجام خواهد شد و همیشه نیز سایت های زیادی در دنیای وب حضور خواهند داشت که سعی دارند با دور زدن سیستم های مدیریت محتوا و همین طور استفاده از روش های کلاه سفید به بهترین نتیجه ی ممکن در دریافت سئوی گوگل برسند!

سوالات زیادی نیز در این زمینه پیش می اید که اگر کسی به تازگی وارد دنیای وب و جستجوی گوگل شده است چه اتفاقاتی برایش خواهد افتاد و ایا موفق به انجام برخی کار ها به سرعت پس از طراحی وب سایت خود خواهد شد و یا خیر نیاز مند زمان است و برای رسیدن به رتبه ی نخست گوگل باید وقت و هزینه زیادی را نیز صرف کرده و صرفا موفق در دنیای وب گوگل نه تنها یک شبه بدست نمی اید، برخی مواقع حتی ممکن است یک ساله نیز به دست نیاید!

این یکی از ویژگی های حضور در بازاریابی دنیای مجازی می باشد که می تواند تفاوت های زیادی را برای شما به وجود اورده و سال های سال نیز برای شما حاوی موفقیت های بسیاری باشد که سئوی شما را نیز تحت تاثیر بسیاری از عوامل قرار داده و موفقیت شما را نیز در این بین دو چندان کرده و حتی اتفاقات خوبی را نیز برای شما در بحث سئو و بهینه سازی وب سایت رقم زده و موفقیت شما را نیز با توجه به بهره گیری از برخی از روش ها دو چندان نموده و سئوی شما را نیز تحت شبکه کرده و قدرت زیادی را نیز برای شما در بین دیگر سایت های رقیب به وجود آورد!

چرا موتور های جستجو در سال های اخیر به این حد از اهمیت رسیده اند؟

جالب است بدانید که در ایالات متحده ی امریکا بیش از 80 درصد از خرید ها و همین طور کسب اطلاعات از طریق موتور های جستجو و همین طور اینترنت اغاز شده و همین طور در همین فضا نیز این اتفاق بیشتر گسترده تر و پر رنگ تر از گذشته خواهد شد و می تواند برای طراحان سیستم های سئو نیز این ویژگی بسیار جالب بوده و سایت های زیادی را نیز درگیر این قضیه کرده و سئوی شما را نیز بسیار مورد تاثیر این سیستم ها قرار دهید!

11 میلیارد جستجو نیز رقمی است که در طی مدت یک سال در موتور های جستجو انجام می شود که رقم بسیار بالایی است و جالب است بدانید که این اتفاق در کشور ما نیز روز به روز بیشتر از گذشته شده و این محبوبیت همین طور روز به روز در حال افزایش و همین طور بالا رفتن میزان بهره وری است و سئوی مورد نظر نیز برای رسیدن به رتبه ی نخست در گوگل می باشد.

همین طور حتما خود شما نیز در طول روز بار ها از این سیستم جستجو استفاده کرده و مطالب زیادی را نیز از ان خوانده و یا کپی کرده و یا در جهت رسیدن به برخی از فایل های مورد نیاز خود نیز وارد این سیستم می شوید که البته امکانات بسیار زیادی نیز برای جستجو های پیشرفته در خدمت شما قرار خواهد گرفت و شما با ورود به ان ها می تواند مجموعه ای از ان ها را در کنار یک دیگر داشته باشید و سعی ما نیز همین است که به شما برخی از ابزار های مورد نیاز برای سئوی بهینه را معرفی کرده و شما را در رسیدن به نقطه ی نخست این سیستم مدیریت محتوا یاری کنیم.

سئوی کلاه سیاه البته ابزار های خوبی را نیز در برخی از مواقع در اختیار شما قرار می دهد که ممکن است در اینده توسط گوگل مورد پسند قرار نگیرند.

موتور جستجوی گوگل تاثیرات بسیاری را بر رشد و همین طور افزایش میزان بازدید یک وب سایت وردپرسی و جوملایی و حتی دروپالی خواهد داشت و امکانات زیادی را نیز در بر دارد.

سایت های وردپرسی نیز افزونه های مخصوص به خود را برای این کار دارند و امکانات زیادی را نیز به خود اضافه کرده و ویژگی های خاصی را نیز برای افزوده است.

صفحه های ورود و فرود کاربران را بهینه سازی کرده و به بهترین نحو سئو کنید

این بخش نیز یکی از جدید ترین ویژگی های این برنامه ریزی می تواند باشد که سایت شما را مورد استفاده توسط خزنده های گوگل قرار دهد و سئوی شما را نیز روز به روز بیشتر از گذشته بهبود بخشد به طوری که برخی از صفحه های ورود برای کاربران قرار دارند که می تواند سئوی شما را قابل پسند تر از گذشته کرده و سایت شما را در مقابل خزنده های گوگل وب سایتی کاملا تابع مقررات نشان داده و سئوی شما در زمان هایی را که پستی نیز ارسال نمی کنید هم تحت تاثیر قرار دهد و بهبود خوبی نیز بر سئوی وب سایت شما بخشد!

همین طور پردازش های زیادی نیز بر روی سئوی وب سایت شما قرار گرفته و محبوبیت سایت شما را نیز دو چندان می کند و این از یکی از ویژگی های متداول در زمینه طراحی سایت های بهینه شده است که از افزونه های سئوی سایت نیز به طور کامل استفاده خواهند کرد!

همین طور سعی کنید در صفحه ی فرود وب سایت خود از برخی از توابع و متد های اضافه نیز استفاده نکنید تا سئوی وب سایت شما نیز روز به روز بهتر از گذشته باشد.

همین طور پردازش روی کلمات کلیدی نیز در صفحات اصلی به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد و مطالب وب سایت شما نیز بیشتر در جستجوی گوگل قرار خواهد گرفت.

اینفوگرافیک وب سایت خود را بهبود بخشید

اینفو گرافیک نیز یکی از ویژگی های بسیار جذاب در طراحی وب سایت ها است که در عین انتشار بهینه اطلاعات به صورت تصاویر محبوبیت وب سایت شما را نیز بهتر از گذشته خواهد کرد، زیرا مردم عادی به استفاده از تصاویر بیشتر علاقه دارند درست مانند همان چیزی که در حال حاضر در شبکه های اجتماعی مشاهده می کند و سئوی شما نیز می تواند تحت تاثیر همین عوامل بسیار جالب و بسیار قدرتمند قرار گیرد!

اینفوگرافی از نظر عموم مردم یکی از جذاب ترین ویژگی های ممکن است که کاربران زیادی را نیز به سمت اطلاعات وب سایت شما می کشاند، برای خود شما نیز بیشتر جذاب و جالب خواهد بود که سایت شما نخست با استفاده از مطالبی تحت عنوان اینفوگرافی که در تصاویر واضح اطلاعاتی در مورد مطالب و همین طور تصاویر و ایکن های کوچک نیز استفاده می شود که می توان از ان استفاده های جالب و البته کاربر پسندی نیز در دنیای وب مستر ها و گوگل پلاس و توییتر و فیس بوک داشت!

این نیز یکی دیگر از ویژگی های اینفوگرافی است که اطلاعات کاملی را حتی برای کاربری که چند لحظه پست های شما را در روی اینستاگرام سایت شما مشاهده می کند داشته باشد.

سعی کنید از کلید واژه ای که رقبا از ان استفاده می کنند بهره ببرید

این نیز یکی دیگر از راه های رسیدن به این سئو می باشد به طوری که از کلمات کلیدی خاصی برای سئوی وب سایت هایی که در موضوع و مضمون مورد نظر شما به بهترین شکل رسیده اند می رسید و شما نیز برای ان ها پس از مدتی می توانید تبدیل به رقیب بسیار قدرتمند و البته با استنادی باشید و با جذب بک لینک های معتبر و همین طور رپرتاژ اگهی و برخی روش های سئوی دیگر به بهترین رتبه در میان ان ها برسید و این رشد خود را نیز در سئوی بخش های دیگر وب سایت نیز به طور کامل داشته باشید.

محبوبیت در گوگل پلاس نیز یکی دیگر از راه های رسیدن به این کلمات کلیدی است که رتبه های زیادی را در اختیار وب سایت ها قرار می دهند و محبوبیت زیادی نیز برای ان ها به وجود خواهند اورد!

همیشه سعی کنید هر از چند گاهی مراحل سئوی کلاه سفید را بر روی وب سایت خودتان مرور کرده و قدرتمند ترین بخش های ان را نیز مورد بررسی قرار دهید و برای بخش هایی که حتی در ان ضعیف هستید، را نیز به طور کامل قوی کرده و به همان اندازه مانور های خاص خود را نیز برای بخش های مشکل دار داشته باشید.

لینک دادن به صفحه های داخلی را نیز فراموش نکنید

این گزینه نیز یکی از بخش های مهم در رسیدن به سئوی کلاه سفید است که شما هر بار در هر یک از مطالب خود کلماتی را مورد استفاده قرار دهید که پس از کلیک بر روی ان ها به ارشیو موضوعی ان مطلب رسیده و سئوی وب سایت شما را نیز بهبود بخشد و پس از مدتی نیز سئوی کلاه سیاه و سفید شما با هم رو به رشد خواهند زد، مثلا اگر صاحب یک وب سایت موزیک هستید ارشیو های اخر از موزیک های اخر یک خواننده را در بخشی خاص از صفحه معمولا پس از مطلب اصلی قرار دهید که بسیار در سئوی شما موثر خواهد بود.

این کار می تواند در صورتی که خواننده مطالب شما به موضوع مورد نظر شما علاقه مند باشد مطالب بیشتری را نیز در معرض دید قرار داده و باعث این شود، کلمات زیادی نیز می تواند به عنوان لینک داخلی به کار رفته که البته به داخل وب سایت مراجعه نمی کنند و این فقط شگردی برای دعوت کاربران به کلیک روی لینک هایی است که خاصیت اسپم گونه دارند و به هیچ وجه هم کاربر نخواهد داشت و نمی تواند در رشد و سئوی وب سایت شما نیز به شما کمک کرده و البته که موفقیتی نیز برای شما در بر نخواهد داشت و پس از مدتی نیز وب سایت شما را دچار ایراد کرده و همین طور در طول سال های اخیر برای ارائه تبلیغات بر روی وب سایت ها نیز به کار می رود و همین طور سایت های زیادی را نیز درگیر خواهند کرد و موفقیت این وب سایت ها را نیز دو چندان می کنند و سئوی ان ها را با استفاده از لینک های غیر مستقیم وب سایت ها می تواند در رشد و سئوی بهتر سایت هم یاری کرده و موفقیت بیشتری را نیز برای شرکت های برند گونه ایجاد خواهد کرد.

آرشیو وب سایت خود را همیشه بروز نگه دارید زیرا کاربران و همین طور سیستم های شبکه اجتماعی توجه ویژه ای به ان خواهند کرد

این نیز یکی از ویژگی های بهتر برای رسیدن به ایندکسی فوق العاده بر روی وب سایت است که محبوب شدن سایت شما در بین دیگر وب سایت ها که از این شیوه استفاده نکنند را دو چندان خواهد کرد و کاربر بسیاری نیز برای وب سایت شما خواهد داشت و این البته در سئوی کلاه سیاه نیز تاثیرات بسزایی را خواهد داشت.

همین طور که کاربران به وب سایت شما مراجعه می کنند، بخش هایی از سایت شما را نیز مورد برررسی قرار خواهند داد که به نام ارشیو مطالب معروف است و همین طور این بخش در بین خزنده های گوگل نیز محبوبیت زیادی را به بار خواهد اورد و سایت شما را به صورت یک وب پیشرفته که بخش های زیادی را برای ایندکس مد نظر گرفته است اماده خواهد کرد و به محبوبیت وب سایت شما در بین ربات های خزنده نیز خواهد افزود و ایندکس های شما را در مدت های خاص بدون ایجاد اسپم برای وب سایت رو به رشد خواهد برد!

سعی کنید در بخش های فوتر بخشی از ارشیو وب سایت خود را نمایش دهید تا در فوتر به سئو برسید

در این قسمت نیز ما سعی می کنیم سایت شما را با استفاده از پکیج هایی که برایتان اماده کرده ایم حمایت کرده و در رساندن ان به سئوی برتر نیز برای شما حمایت هایی را خواهیم داشت که بسیار می تواند کاربردی باشد و البته که خزش ربات های گوگل را به وب سایت شما رشد دهد، زیرا پنالتی های گوگل به شدت بر سایت هایی که از روش های ربات گونه برای استفاده ابزاری از ایندکس های این سایت استفاده می کنند دشمنی و ستیز خواهد داشت.

  • برخی نیز برای رسیدن به موفقیت سعی می کنند از سیستم های ورود کلیکی به وب سایت استفاده کرده و کسب و کار خود را گسترش دهند و تقریبا می توان گفت به سمت دوری از سئو می روند زیرا با بروزرسانی این الگوریتم ها مشکلات زیادی برای ان ها به وجود می اید و سئوی ان ها را تحت تاثیر قرار می دهد و مشکلات زیادی را برای کسانی که هنوز کامل سئو را نشناخته اند به وجود می اورد و موفقیت های انان را تحت تاثیر مشکلات زیادی قرار می دهد.

سئوی تضمینی البته کلمه ای است که این جا می توان به کار برد به این صورت که برخی از طراحان سیستم های سئو کلماتی را خود به خرد کاربران می دهند و ان ها را وارد می کنند برای سئوی بهینه و همین طور همیشگی هزینه های زیادی را نیز صرف کرده و البته که این تنها یک شیوه بازار یابی است و سئوی دائمی به هیچ وجه قابل انجام نخواهد بود و سایت شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

برای تبلیغات بهتر است از سایت هایی استفاده کنید که رتبه قوی دارند و همین طور ارتباط موضوعی نزدیکی با شما خواهند داشت و تابع قوانین نیز می باشند

سایت های زیادی برای دریافت تبلیغات موجود می باشند، شما می توانید به ان ها مراجعه کرده و تعرفه های تبلیغاتی ان ها را ببینید اما ما تمامی ان ها را برای شما در یک مکان جمع کرده ایم که برای این کار می توانید به وب سایت های بکوریتی مراجعه کرده و تعرفه ها را استناد کرده و بهترین گزینه برای رشد وب سایت خود را نیز مورد استفاده قرار دهید!

برند خود را نیز مدیریت کنید و سعی بر این داشته باشید تا ان را روز به روز با استفاده از روش هایی که ما در اختیار شما قرار می دهیم گسترش دهید و روز به روز نیز با استفاده از شیوه های بهینه سازی در این راه به طور کامل پیشرفت کنید.

برند سازی یکی از روش های سئوی لوکال و یا همان سئوی محلی است که محبوبیت زیادی را نیز برای شما به وجود اورده است و بهترین بخش سئوی لوکال این است که گوگل پس از مدتی کسب و کار شما را خواهد شناخت و مطالب مختص به ان را نیز ایندکس خواهد کرد و این یکی از بهترین روش های بهینه سازی در بخش انتشار مطالب در مقابل وب سایت هایی است که سئوی لوکال را بسیار مهم می دانندد، مثلا وارد وب سایتی می شوید و با جستجوی نام برند ان که می تواند یک رستوران و حتی یک شرکت و فروشگاه باشد، محل استقرار ان، ساعت باز و بسته شدن مرکز فروشگاهی فیزیکی و همین طور شماره تلفن های مختص به ان را نیز می توانید بیابید و سعی خود را نیز بر ان قرار دهید که این کار را به طور تمام و کمال انجام دهید که پیشرفت بسیاری را برای وب سایت شما همراه خواهد بود و این محبوبیت در سئوی لوکال را برای شما با نتیجه گیری بهتری ایجاد خواهد کرد.

سایت مپ و یا نقشه ی وب سایت خود را نیز گسترش دهید تا سئوی وب سایت خود را به بهترین شکل انجام دهید و البته که این را نیز فراموش نکنید این نقشه می تواند اسیب های فراوانی را نیز به وب سایت شما بزند و مشکلات زمانی ان می تواند نتایج بسیار بدی را برای شما داشته باشد، سایت های زیادی نیز اقدام به استفاده از سیستم های عجیبی برای نقشه ی سایت می کنند که این نیز می تواند یکی از مشکلات بسیاری در زمینه سئو باشد.

سعی کنید از وب سایت هایی بک لینک بگیرید که در گذشته مشکوک نبوده اند و نمی توانند نیز برای سئوی شما مشکلی به وجود بیاورند و همین روش نیز می تواند شما را در گوگل به میزان زیادی بالا کشیده و رتبه گوگل شما را به دلیل اعتباری که این بک لینک ها به وب سایت شما می دهند بسیار بیشتر از گذشته کرده و سئوی مورد نظر را نیز برای بهینه سازی وب سایت شما استفاده کند.

سعی کنید سرور وب سایت خود را نیز پس از مدتی پیشرفت تغییر داده زیرا گوگل عاشق سایت هایی است که به تازگی کار خود را اغاز کرده اند و همین طور این که سرعت بسیار بالایی نیز در بارگذاری خواهند داشت، این گزینه نقطه ضعف گوگل است، اگر هم فکر می کنید وب سایت شما از سرور مناسبی استفاده می کند، بازدید بسیاری را نیز به همراه دارد اما در مقابل سرعت کافی را ندارد باید بدانید که این مشکل می تواند از قالب وب سایت شما بوده و البته که در برخی مواقع نیز پلاگین های وب سایت شما تعداد زیادی خواهند بود و این می تواند مشکل زیادی را برای سایت شما به وجود آورد.

توییتر نیز بر روی رتبه ی گوگل شما می تواند تاثیر بسیاری داشته باشید زیرا گوگل به ان اهمیت ویژه ای می دهد و پس از جستجوی نام یک شخص می توانید مشاهده کنید که پس از ویکی پدیا و یا وب سایت رسمی به نتیجه های دیگری مانند توییتر می رسید که البته این می تواند نشان دهد چقدر توییتر و فعالیت در ان می تواند وب سایت شما را در دنیای وب و همین طور سئوی گوگل محبوب سازد.

اما سعی کنید وب سایت خود را نیز در این وب سایت تبلیغ کرده و به دنبال کسب محبوبیت برای سایت خود باشد و این نیز یکی از راه های رسیدن به ان است.

سعی کنید از اندازه خودکاری که قالب وب سایت شما در اختیارتان قرار می دهد استفاده کنید این کار باعث می شود در نمایش موبایل نیز به مشکل برنخورید و به همین اندازه سئوی وب سایت شما نیز در نسخه ی موبایل به دلیل استفاده از اندازه های مختلف فونت و همین طور استفاده از اندازه های عجیب و غریب فونت به هم نریزد که این روش می تواند سئوی موبایل شما را تا حد زیادی مورد تایید قرار دهد، البته به شرطی که سایت شما قابلیت ریسپانسیو و یا واکنش گرایی برای موبایل ها و پلتفرم های قابل حمل را نیز داشته باشد!

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

روش های افزایش ترافیک جستجو برای جوملا و دروپال

روش های افزایش ترافیک جستجو برای وب سایت

برای سئوی وب سایت گوگل از همه چیز مهم تر است

    03 دی