تاثیر قالب وبسایت بر سئو و موفقیت در جستجوها

تاثیر قالب وبسایت بر سئو و موفقیت در جستجوها

تاثیر قالب وبسایت بر سئو و موفقیت در جستجوها

سئو همیشه جز بحث های ما برای موفقیت در دنیای وب خواهد بود و نیاز است که همیشه در این مبحث به بهترین شکل بروز باشید و با جدید ترین بحث های این اتفاق خوب در بین وب سایت ها مطلع باشید و البته که هر از چند گاهی این مطالب بروز می شوند

تاثیر قالب وبسایت بر موفقیت

تاثیر قالب وبسایت بر سئو و موفقیت در جستجوها

Website Theme SEO یا همان سئوی قالب وب سایت

قالب را اگر بخواهیم به طور کلی شرح دهیم می توان گفت چارچوبی برای انجام یک کار خواهد بود که صد البته باید به صورت خاصی برنامه ریزی شود و این نیز به این بستگی خواهد داشت که شما در چه کاری از این کلمه استفاده کنید و آیا واقعا استفاده از این واژه در این مبحث درست خواهد بود یا خیر؟!

سایت شما وردپرسی، جوملا، دروپال و یا ... باشد تفاوتی نخواهد داشت در هر صورت نیاز است که از یک قالب جامعه یا همان تم استفاده نمائید.

جالب است که بدانید حتی فونت های وب سایت شما نیز در سئوی وب سایتتان تاثیر بسزایی خواهد داشت، مثلا فرض کنید وارد دنیای فونت های غیر استاندارد فتوشاپ خوب می شوید تعدادی از این فونت ها را با متن خود مورد آزمایش قرار دهید خواهید دید که برخی از آن ها چقدر نامناسب حتی برای نوشتن چند کلمه هستند حال تصور کنید کسی از این فونت ها بر روی وب سایت خود نیز استفاده کند.

می تواند بسیار ناخوشایند به نظر برسد.

اما گوگل همیشه هوش و ذکاوت خاصی را به نمایش گذاشته است و می توان گفت یکی از دلایل بقای این موتور جستجو نیز همین خواهد بود.

گوگل از فونت های خاص و مناسبی پشتیبانی خوهاد کرد که از حق هم نگذریم زیبایی خاصی را به وب سایت طراحی شده شما خواهند بخشید و این حتی در مورد زبان فارسی نیز صدق خواهد کرد.

همین طور از دیگر عوامل نیز استفاده از فوتر مناسب به لینک های مناسب نیز از دیگر ویژگی های قالب مناسب می باشد.

استفاده بهینه از HTML5 ، استاندارد های قالب نویسی برند معتبر W3 نیز می تواند بر قدرتمند تر شدن وب سایت شما بیافزاید و این قدرت را نیز چند برابر نماید.

همین طور تصاویر استفاده شده در قالب شما نیز می تواند با فرمت های مختلفی باشد اما همیشه در نظر داشته باشید هر چه فشرده تر و با فرمت سازگار تر باشد و از فلش در تم شما کمتر استفاده شده باشد بسیار بهتر خواهد بود.

زیرا این عامل می تواند باعث فرار کاربران از وب سایت شما باشد زیرا بسیاری از مرورگر ها و دستگاه ها به صورت پیش فرض فلش را پشتیبانی نخواهند کرد.

UX و UI مناسب

یکی دیگر از راه های موفقیت استفاده از روان شناسی های رنگ خواهد بود که متاسفانه معمولا در کشور ما رعایت نخواهد شد و مورد توجه قرار نمی گیرد اما در آینده این مفهوم را بیشتر توضیح خواهیم داد.

از اینکه مطلب دیگری از مطالب بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) مطالعه فرمودید تشکر می کنیم .

بهترین قالب برای سایت

تاثیر قالب وبسایت بر سئو و موفقیت در جستجوها

توجه داشته باشید که سئو قالب تاثیری بر روی جذب کاربر از سوی موتور های جستجو دارد که باور نکردنی می باشد