تاثیر توییتر بر سئو و کسب رتبه در گوگل

تاثیر توییتر بر سئو و کسب رتبه در گوگل

تاثیر توییتر بر سئو و کسب رتبه در گوگل

سئوی توییتر این بار می تواند وب سایت شما را به یک مرجع معتبر تبدیل کرده و سعی نیز این است که به نوعی بک لینک های مجازی توسط شما برای وب سایت شما ساخته شود که مورد توجه ربات های گوگل نیز قرار خواهد گرفت و این اتفاق را خواهند پسندید

تاثیر توییتر بر سئو و کسب رتبه

تاثیر توییتر بر سئو و کسب رتبه در گوگل

Twitter و استفاده ابزاری از آن برای سئوی سایت

همان طور که می دانید توییتر یکی از پر استفاده ترین شبکه های اجتماعی جامع و قدرتمند است که از سراسر جهان افراد زیادی در ان عضو هستند و البته که محبوبیت زیادی را نیز در بین جوانان به خود اختصاص داده است و یکی از دلایل آن نیز امکان مسئولیت در قبال پست ها و همچین توییت ها و جواب ها می باشد که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته و باعث شده میزان محبوبیت و رضایت مردم از این شبکه اجتماعی روز به روز بیشتر از گذشته شود.

شما ساختن یک حساب کاربری به راحتی می توانید وارد توییتر شده و با استفاده از امکانات این وب سایت قدرتمند در ایجاد نقاط قوت برای سئوی وب سایت خود استفاده کنید که البته این شیوه نوعی بازار یابی شبکه ای بر پایه شبک های اجتماعی می باشد که بسیار نیز تاثیر مستقیم بر سئوی گوگل و قدرتمند تر شدن وب سایت در رتبه ها خواهد داشت.

البته در نظر داشته باشید که این کار برای خود شگرد های خاصی را نیز پیروی می کند.

در درجه ی اول باید کار با این شبکه ی اجتماعی را بدانید که می توان با استفاده از آن افراد را منشن کرد و به آن ها اطلاع داد که باید پست جدید شما را مشاهده نمایند که این کار در اینستاگرام و برخی شبک های اجتماعی دیگر نیز به همین شکل انجام خواهد شد.

هشتگ مختص به خود را راه بندازید و سعی کنید از هشتگ های محبوب نیز استفاده کنید

هشتگ نیز استفاده از علامت # می باشد که به کمک آن می توانید موضوع خاصی را در دسته بندی خاصی قرار دهید که افراد با جستجوی آن در سطح وب و نرم افزار شبکه ی اجتماعی مربوطه با اطلاعات زیادی در باره ی این موضوع خواهند رسید.

سعی کنید در این فضا افراد جدیدی را فالو کرده و به دنبال کردن پست های آن ها بپردازید و سعی کنید آن ها را نیز مسمم کنید پست های شما را مشاهده کرده و در صورتی که پست های شما مورد توجه آن ها قرار گرفت این پست ها را بپسندند.

RT کردن

ریتوییت کردن پست های شما که مربوط به وب سایت و کسب و کار شما هست نیز می تواند در محبوبیت و رشد سئوی وب سایتتان تاثیرات بسزایی را در نظر داشته باشد که بسیار نیز قابل توجه خواهند بود.

همچنین از دیگر آموزش های ما نیز استفاده نمائید.

همچنین اگر وقت صرف کردن در توییت برای شما بی معنی است بهتر است از پکیج های بک لینک وب سایت بکوریتی استفاده نمائید!

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

رتبه بهتر در گوگل

تاثیر توییتر بر سئو و کسب رتبه در گوگل

در دنیای وب مستر ها سئوی کلاه سفید نیز به صورت کامل اهمیت ویژه ای به شبکه های اجتماعی به خصوص توییتر خواهد داد