سئوی بیش از حد داخلی و خارجی شما را به دردسر می اندازد

سئوی بیش از حد داخلی و خارجی شما را به دردسر می اندازد

سئوی بیش از حد داخلی و خارجی شما را به دردسر می اندازد

سئوی سایت شما باید به صورت کاملا استاندارد انجام شود و این نیز می تواند یکی از روش های موفقیت در دنیای وب مستر ها باشد, اما جالب است بدانید سئو همان قدر هم می تواند برای وب سایت تازه کار و یا حتی قدیمی شما مشکلاتی را نیز به بار آورد

سئوی بهینه سایت

سئوی بیش از حد داخلی و خارجی شما را به دردسر می اندازد

سئوی داخلی و خارجی بیش از حد، چرا و چگونه؟

حتما پیش آمده است در زندگی روزمره در کاری بیش از حد زیادی روی کنید و دچار مشکل شوید و البته ما امروز برای شما توضیح خواهیم داد چگونه این مشکل را شناسایی کرده و رفع کنید.

سئوی داخلی و خارجی نیز به همان اندازه که مانند یک چاقو می تواند برای شما کاربردی باشد آسیب های جبران ناپذیری را برای وب سایت شما خواهد داشت که البته که سایت شما توسط گوگل به بد ترین شکل جریمه خواهد شد.

اگر تازه وارد هستید وب سایت خود را راه انداخته اید، حتما پیشنهاداتی به شما شده است که کلیک های غیر واقعی بخرید و همچنین از بازدید های پاپ آپ استفاده نمائید اما در نظر داشته باشید این خرید می تواند بسیار به ضرر وب سایت شما باشد و شما را از گردانه ی جستجو های گوگل عقب بیاندازد زیرا این شرکت به صورت جدی با تبلیغ دهنده ها و تبلیغ کننده های پاپ آپ مقابله خواهد کرد و رتبه ی این سایت ها را تا حد زیادی به سمت پایین خواهد فرستاد.

البته سئوی داخلی فقط به معنی خرید کلیک های غیر واقعی نیست، در واقع بک لینک های نا مناسب و غیر استاندارد نیز یکی دیگر از ایرادات وارد شده بر سایت شما خواهد بود که پس از مدتی نیاز است سایت شما باز سازی شود.

البته توجه داشته باشید لینک دادن داخلی به سایت نیز می تواند همین مشکل را برای شما ایجاد کند، لینک های داخلی منظور لینک های غیر واقعی و نا مناسب و بی ربطی است که به سایت شما ارائه خواهد شد و این نیز یکی دیگر از مشکلات سایت شما خواهد بود.

در نظر بگیرید موضوع جدید ترین مطلب شما در مورد سئو است و در آن به آموزش آشپزی موجود در سایت خود لینک دهید، البته حتما موضوع سایت شما به صورت مجله خواهد بود چون این ایراد می توان سئوی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

شما باید سعی کنید تا سایت خود را سئو کنید اما نه به صورتی که گوگل متوجه این شود که قصد دارید جستجو ها را به روش های غیر وقعی به سمت خود بکشانید.

ایندکس های حذف شده

گوگل همچنین با ایندکس های حذف شده نیز مشکل دارد و همیشه با چنین سایت هایی مبارزه خواهد کرد، برای مشاهده ی ایندکس حذف شده سایت خود حتما سری به گوگل سرچ کنسول خود بزنید تا مشکل خود را حل نمائید از ایندکس های واقعی استفاده نمائید.

از اینکه مطلب دیگری از مطالب بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) مطالعه فرمودید تشکر می کنیم .

سئوی داخلی و خارجی

سئوی بیش از حد داخلی و خارجی شما را به دردسر می اندازد

همچنین خرید سرویس های اشتراک گذارنده غیر حرفه ای نیز می تواند مشکلات زیادی را برای شما به بار بیاورد