بررسی اجمالی سئوی کلاه سیاه و ویژگی های آن

بررسی اجمالی سئوی کلاه سیاه و ویژگی های آن

بررسی اجمالی سئوی کلاه سیاه و ویژگی های آن

این روز ها سئو در بحث طراحی وب یکی از مهم ترین و البته بهترین کلمات برای ادای این است که ما باید به عنوان یک وب مستر چه ویژگی هایی داشته باشیم و برای طراحی و نگه داری و ارائه مطالب مفید در سایت چه امکاناتی را برای کاربران خود در نظر گیریم

سئوی کلاه سیاه

بررسی اجمالی سئوی کلاه سیاه و ویژگی های آن

سئوی کلاه سیاه چه ویژگی هایی را دارد؟

متخصص های سئو هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و به شما این امکان را می دهند تا در کوتاه ترین و البته بهترین راه ممکن به موفقیت های کافی در دنیای ارائه خدمات تحت وب برسید و همه ی این ها نیز می تواند توسط شرکت های ارائه سئو انجام شود، اما به یاد داشته باشید که این شرکت ها با یکدیگر تفاوت هایی را دارند که برخی از آن ها می تواند ضرر های جبران ناپذیری به وب سایت شما بزند!

حتما پیش خود می پرسید که این افراد چه ویژگی هایی دارند؟ هکر های سئو و یا همان سئو کار های کلاه سیاه از روش های دور زدن خاصی استفاده می کنند که مسیر طولانی رسیدن به موفقیت را به میزان قابل توجهی کوتاه خواهد کرد و می توان گفت این ویژگی ها توسط هکر های کلاه سفید برای موفقیت انجام نخواهد شد و کلاه سفید ها از الگوریتم های ویژه ی گوگل استفاده خواهند کرد و گوگل نیز در پی جریمه ی آن ها نخواهد بود.

ویژگی های اصلی کلاه سیاه ها در دنیای سئو

این افراد معمولا سعی می کنند از دور زدن الگوریتم های گوگل برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند که یکی از آن ها ایجاد سایت های آیینه ای یا همان Mirror می باشد که در این روش سایتی را طراحی کرده که عینا موارد و مطالب مشابه دیگر سایت موفق در این زمینه را خواهد داشت و همچنین ترجیح می دهند تنها نام آن را تغییر دهند.

البته جالب است بدانید در برخی مواقع شیطنت هایی نیز انجام می شود و نام نیز بسیار شبیه به سایت اصلی انتخاب خواهد شد.

روش دوم استفاده از کلید واژه ها و متاتگ های مخفی در بطن سایت است که به صورت هم رنگ پس زمینه قالب سایت انتخاب خواهند شد و البته که قابل مشاهده برای ربات های جستجو گر گوگل هستند اما توسط کاربران عادی و کلیک کننده دیده نخواهند شد و باید در نظر داشت این می تواند سئوی سایت را در دراز مدت و پس از گذشت زمانی چند ماهه نابود کند.

همین طور دزدی کلیک ها و صفحات که کاربران با کلیک بر روی یک کلمه وارد دنیایی از تبلیغات هدفمند می شوند و تمامی این ها باعث آزار و اذیت کاربران و همین طور دوری موتور های جستجو و خزش آن ها به این سایت ها می باشد.

یکی دیگر از راه ها نیز استفاده از بک لینک های غیر اصولی و موقت (البته ضعیف)  می باشد!

از اینکه مطلب دیگری از مطالب بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) مطالعه فرمودید تشکر می کنیم .

سئوی بهینه

بررسی اجمالی سئوی کلاه سیاه و ویژگی های آن

سئوی کلاه سیاه ممکن است در برخی مواقع جواب های خوبی دهد اما باید هزینه های آن را نیز در نظر گرفت