آشنایی با اصطلاحات سئو - بخش اول

آشنایی با اصطلاحات سئو - بخش اول

سئو را می توان یکی از پر جستجو ترین مفهوم ها در دنیای وب دانست که البته هر کسی نیز برای رسیدن به آن از اهداف و البته راه های خاصی پیروی خواهد کرد و این نیز بسیار در میان دیگر بخش های طراحی های وب سایت جالب خواهد بود و می توان انتظار داشت در اینده تغییرات زیادی را شامل شود که طبق الگوریتم ها خواهد بود

آشنایی با اصطلاحات سئو

آشنایی با اصطلاحات سئو - بخش اول

آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات وب سئو (SEO)

سئو این روز ها بسیار مورد توجه وب سایت ها در دنیا قرار گرفته است و در صورتی که قصد داشته باشید سایتی برای شما طراحی شود شرکت های زیادی نیز وجود خواهند داشت که این ویژگی را با دریافت هزینه های متفاوت در اختیار شما قرار خواهند داد که می تواند بسیار جالب باشد و مورد توجه قرار گیرد و برای این کار نیز بهتر است سایت های زیاد را زیر  و رو نکنید و همه چیز را در مطالب وب سایت ما بیابید.

سئوی سایت در دو بخش مورد بررسی قرار خواهد گرفت که بخش نخست مربوط به سئوی درون محتوا است و بخش دوم نیز سئوی بیرون محتوا یا همان سئوی بیرونی می باشد که البته دنیای بسیار بزرگ تری خواهد داشت.

User Interface – UI: این عبارت به معنی رابط کاربری بر روی وب سایت ها است که در سئو نیز بسیار مهم است و وب سایت شما را نسبت به رقبا کاربر پسند تر نشان خواهد داد و می توان گفت این اتفاق جالب تر از گذشته خواهد بود، سایت های زیادی نیز این ویژگی را رعایت نمی کنند و سئوی آن ها آسیب بسیار زیادی خواهد دید و البته که دیده می شود در استفاده از ان سئو به درستی انجام نخواهد شد.

User Experience – UX: این نیز مربوط به تجربه ی استفاده یک کاربر از سایتی است که مربوط به کد نویسی وب سایت و همچنین جنبه های دیگر نیز می باشد که تا چه حد کاربر از سوی سرور راضی خواهد شد و همین طور سایت را نیز از نظر جنبه های کیفیتی نیز بررسی خواهد کرد که می تواند شامل ویژگی های خاصی باشد.

این بخش نیز باید بسیار مورد توجه متخصصان سئو قرار گیرد و البته که بخشی بسیار مهم نیز می باشد که باید توسط کاربران نیز جدی گرفته شود تا وب مستر ها به فکر ارتقای ان نیز باشند.

Responsive Web Designing

سئوی وب سایت در مقابل موبایل ها و تبلت ها و پی سی های عریض نیز بسیار مهم است که البته بسیار جالب است که بدانید سایت های زیادی باید این قانون را رعایت کرده و طراحی وب خود را بر اساس سئوی موبایل و تبلت ها نیز رعایت فرمایند.

همین طور می توان گفت به خاصیت هماهنگ سازی قالب و قابل نمایش بودن در هر دستگاهی می توان طراحی ریسپانسیو داشت و البته که این ویژگی بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت و موبایل ها نیز بخش مهمی از سئو و طراحی را در بر خواهند گرفت.

Meta Tag

این تگ یکی از مهم ترین ها در بحث طراحی است که در واقع به وب سایت و موتور جستجو کمک می کند بهتر هم دیگر را بشناسند و راه های برتری را برای ایندکس سایت ها پیدا نمایند.

سایت های زیادی این توضیحات را در خود خواهند داشت که می تواند بسیار در موفقیت وب سایت موثر باشد و گوگل نیز اطلاعات خوبی را درباره ی وب سایت شما بدست خواهد آورد و البته که برای موتور های جستجو نیز سایت شما بسیار قابل درک خواهد بود.

تگ های H یا همان تگ های هدینگ

این تگ ها نیز بر اساس اهمیت از شماره گذاری های بین 1 تا 6 در نظر گرفته خواهند شد که به ترتیب از بالا به پایین کم تر مورد توجه گوگل قرار خواهند گرفت البته باید در نظر داشته باشید که این تگ ها بسیار برای گوگل برجسته تر نمایش داده می شوند درست مانند نمایش ان ها برای کاربران که قابل درک نیز خواهند بود و گوگل سعی می کند ان ها را به عنوان سر دسته ی ایندکس قرار دهند.

Alt tags یا همان تگ های ALT

این تگ ها نیز برای اعلام توضیحات در سئو به کار می روند که در زمینه نمایش تصاویر نیز بسیار مورد توجه قرار خواهند گرفت و می توان گفت سایت های زیادی نیز این تگ را برای بهبود سئوی خو استفاده خواهند کرد که اتفاقات جالبی را نیز برای تصاویر شما در موتور جستجوگر تصاویر گوگل رخ خواهند داد.

البته این متن به زمانی نیز که تصاویر وب سایت شما به دلیل مشکلات سرور و همین طور مشکل اینترنت سرویس گیرنده لود نشود و یا تصویر به صورت کامل لود نشود، این تگ به عنوان توضیح تصویر نمایش داده خواهد شد و همچنین گوگل نیز با توجه به این تصویر خواهد فهمید که تصویر مربوطه به چه چیزی ربط خواهد داشت و در جستجو ها نمایش داده می شود.

Algorithm ها یا همان الگوریتم های برنامه نویسی

این ها نیز بستگی به زبان برنامه نویسی متفاوت هستند البته در نظر داشته باشید که وب سایت هایی زیادی در سراسر دنیا به عنوان موتور جستجو فعالیت می کنند که گوگل یکی از بزرگ ترین ان ها می باشد که البته سئوی سایت های ایندکس خودش را بسیار مورد اهمیت قرار خواهد داد.

این الگوریتم ها مشخص می کنند که وب سایت ها چگونه ایندکس شده و در ایندکس شدن ان ها چه چیز هایی دخیل باشند و سایت ها و موتور جستجوگر به چه شکلی با یکدیگر تعامل داشته باشند و ارتباط ان ها به چه شکلی با یکدیگر باشد.

SERP

این مفهوم نیز مربوط به جستجوی یک کلمه و وبسایت هایی که به آن مربوط می شوند که البته برای پیدا کردن کلمه ی کلیدی وب سایت ها نیز بسیار کاربرد خواهد داشت.

سئوی وب سایت البته که برای مبتدی ها می تواند بسیار جالب و مورد توجه باشد و در نظر بگیرید تمامی وب سایت های دنیا باید دارای قواعد منظم و خاصی باشند تا بتوانند در نتایج موفق باشند و البته که سایت های زیادی نیز هستند که بر اساس این الگوریتم ها از جستجوی وب سایت ها حذف خواهند شد و مشکلات زیادی برای این سایت ها به وجود خواهد آمد و یا توسط موتور جستجوی گوگل به دوره های خاصی پنالتی خواهند شد که باید با استفاده از برخی پیش نیاز ها و همین طور رعایت برخی از قوانین و هنجار های سایت گوگل را نیز رعایت کند.

بزودی در بخش دیگری به اصطلاحات بیشتری در دنیای سئو و طراحی وب آشنا خواهیم شد، همین طور می توانید برای خرید بک لینک به آدرس های https://backority.ir/login.php?q=buy

مراجعه نمائید و در قدرتمند شدن وبسایتتان در گوگل بکوشید.

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

کلمات مربوط به سئو

آشنایی با اصطلاحات سئو - بخش اول

SEO را می توان مهم ترین بخش در دریافت بازخورد بهتر یک وب سایت دانست

    28 آذر