تاثیر طول عمر دامنه سایت بر بهبود سئو

تاثیر طول عمر دامنه سایت بر بهبود سئو

تاثیر طول عمر دامنه سایت بر بهبود سئو

دامنه سایت نخستین چیزی است که برای احداث آن باید به فکر انتخاب و خریدش باشید و این می تواند یکی از راه های موفقیت موثر وب سایت شما در اینده باشد و کمی مانند انتخاب نام فرزند است وقتی در گذشت چند سال پشیمان شدید این پشیمانی فایده ندارد

تاثیر طول عمر دامنه سایت بر ایندکس

تاثیر طول عمر دامنه سایت بر بهبود سئو

دامین سایت خود را چند ساله تمدید کنیم؟

سئوی وب سایت این روز ها بحث داغ در دیجیتال مارکتینگ است همه نیز سعی می کنند مفهوم درست آن را از زبان خود بگویند و این نیز می تواند برخی اختلاف نظر ها رو به وجود آورد و البته برخی را نیز دچار مشکل نماید که بهتر است بدانید سئوی کلاه سفید و سیاه هر چقدر هم که با یکدیگر تفاوت داشته باشند در برخی چیز ها مشترک هستند و می توان گفت این سئو از برخی نظر ها نیز به نفع هر دو خواهد بود.

خرید دامین با ترم طولانی

منظور از خرید دامین برای مدت های طولانی چیست؟
وقتی اقدام به خرید دامین سایت می کنید از شما خواسته می شود بازه زمانی یا همان ترم مناسبی را نیز برای این کار در نظر بگیرید این این زمان در دسته بندی های محدودی در نظر گرفته شده است.

شما در درجه ی اول امکان تمدید این دامنه به مدت 1 سال را دارید که البته معمولی است و کمک زیادی به سئوی وب سایت شما نخواهد کرد، اما در گزینه های بهتر 3 و 5 و البته 10 را را مشاهده می کنید که می تواند بنا به فعالیت واقعی شما ایده ال تر از گذشته باشد.

سئوی سایت در گوگل و میزان اهمیت گوگل یکی از نتایج اصلی برای صعود و موفقیت خواهد بود.

در نظر بگیرید شما مدت 1 سال، 5 سال و 10 سال در یک شرکت فعالیت کنید و یا وقت این فعالیت را داشته باشید، مطمئنا در 10 سال امکان پیشرفت بیشتری را خواهید داشت و رئسا نیز بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد و در این زمان می توانید به موفقیت های بیشتری نیز دست یابید و البته که گوگل نیز این چنین عمل خواهد کرد و در نظر می گیرد که سایت شما مانند اکثر سایت های دنیای وب اسپم نیست و قصد فعالیت چند ساله را خواهد داشت.

در واقع گوگل به این گزینه اهمیت ویژه ای خواهد داد، زیرا مبارزه اصلی موتور جستجوی قدرتمند گوگل مبارزه با وب سایت های تازه کار و اسپم است که قصد پیمودن راه یک شبه را دارند که البته امکان پذیر نیست و این افراد باید سرمایه گذاری های عظیم و بهتری را نیز در این زمینه انجام دهند.

در این صورت گوگل به شما ایمان خواهد آورد که مقاصد جدی تری را در سر می پرورانید و می توان گفت یکی از راه های موفقیت شما در سئوی کلاه سفید نیز همین گزینه دیده می شود.

سایت های ایندکس شده جدید

تاثیر طول عمر دامنه سایت بر بهبود سئو

موتور های جستجو حتی اگر رتبه ی الکسای بالاتری داشته باشید شما را بر اساس المان های خاص دیگری نیز رتبه بندی می کنند