نحوه اطلاع از پنالتی شدن در گوگل و علل آن

نحوه اطلاع از پنالتی شدن در گوگل و علل آن

نحوه اطلاع از پنالتی شدن در گوگل و علل آن

سئوی وب سایت ها همیشه یکی از مهم ترین نکات در موفقیت بوده است و البته که اگر مدت کمی هم وارد دنیای وب شده باشید مطمئنا شما می دانید وب سایت مهمی به نام گوگل وجود دارد که با استفاده از ان می توان به رتبه ی مناسبی در جستجو های افراد مختلف قرار گرفت که یکی از مهم ترین ها برای موفقیت ها می باشد و باید مورد نظر گرفته شود

سئو کلاه سیاه و خروج از ایندکس

نحوه اطلاع از پنالتی شدن در گوگل و علل آن

دلایل پنالتی وب سایت و راه های کسب اطلاع از پنالتی شدن بر روی گوگل

پنالتی شدن در نتایج جستجوی گوگل می تواند خبر مرگ باری برای صاحب یک وب سایت و یا کسب و کار باشد که البته ممکن است برخی مواقع به نا حق برای سایت شما اتفاق افتد و سایت شما را دچار مشکل کند و این نیز یعنی یکی از بد ترین خبر ها برای این کسب و کار.

پنالتی به مفهوم جریمه در گوگل است و می تواند در موفقیت شما تاثیرات منفی داشته باشد و البته که سایت های زیادی نیز حضور خواهند یافت تا شما را راهنمایی کنند که سایت خود را از پنالتی خارج کنند.

سئوی وب سایت

همین طور که در سئوی وب سایت خود خطایی را دریافت کنید می تواند موجب خارج شدن وب سایت شما از جستجوی گوگل گردد که البته نظرات زیادی در این باره وجود دارد که گوگل در سئوی پنالتی دخالتی نخواهد داشت و این می تواند مربوط به چیز های دیگر وب سایت شما باشد که باید رعایت کنید.

وجود صفحه های 404 و خطا های این چنین

خطای 404 نیز یکی از متداول ترین خطا ها در دنیای وب است که مشکلات زیادی را برای سایت شما پدید خواهد آورد و همچنین آسیب بسیار زیادی نیز به وب سایت شما خواهد زد و موجب این می شود سایت شما دچار ایرادات فراوانی و همین طور پنالتی شدن گردد که باید با استفاده از گوگل وب مستر تولز این مشکل برطرف گشته و ایرادات نیز به این صورت رفع خواهند شد.

404-error

اما ان اتفاق می تواند وب سایت شما را نزد گوگل نا مفهوم ساخته و همین طور اسیب فراوانی به سایت شما بزند.

پس بهتر است در سئوی وب سایت خود این مسئله را مد نظر داشته باشید که خطا های فروان 404 شما را از جستجو های گوگل حذف خواهد کرد.

استفاده بیش از حد از تگ های بزرگ نمائی h1

این ویژگی می تواند مطالب شما را بری سئوی بهتر به گوگل معرفی کرده در صورتی که سئو بهینه باشد و بیش از حد از این تگ استفاده نکنید و اسیبی نیز به وب سایت شما وارد نگردد.

تگ

این تگ به گوگل می فهماند که پست شما مربوط به چیست و چه اسیبی نیز به سئوی سایت شما خواهد زد و ایا باید جدی گرفته شود و یا خیر!؟

پس بهتر است سعی کنید به مقدار بهینه ای از این تگ استفاده کنید که می تواند سئوی شما را حفظ کرده و همین طور شما را از نتایج گوگل نیز حذف نکند و اسیب زیادی نیز به وب سایت شما نزدند.

استفاده از چند ادرس غیر مرتبط برای سئوی وب سایت

حتما دیده اید که برخی از چند دامنه برای رسیدن به سئوی بهتر استفاده می کنند که البته باید در نظر داشته باشید این کار بدون ریدایرکت کاملا اشتباه است و بهتر است شما نیز دچار این اشتباه نشوید و سئوی وب سایت شما نزد گوگل نابود نگردد و در پیشرفت و بهینه سازی ان نیز سعی کافی را داشته باشید.

این چند ادرسی بودن وب سایت به این صورت به نظر خواهد امد که سایت شما دچار کپی از چند وب سایت به صورت رباتیک می باشد و می توان در نظر داشت که چه اسیب بدی به سایت شما خواهد زد و بهتر است این گزینه را نیز در نظر گیرید.

کپی ناشیانه مطالب دیگر وب سایت ها

این نیز می تواند یکی از دلایل اسیب پذیری مطالب وب سایت شما باشد که باید در جهت رفع ان مطالب اختصاصی وب سایت خود را تایپ نموده و منتشر کنید که در روند سئوی شما نیز در صورت کپی کردن می تواند تاثیرات بسیار بدی را داشته باشد.

گوگل یکی از بهترین راه ها و صد البته مطمئن ترین راه ها برای موفقیت در کسب رتبه در جستجو ها می باشد

اما در صورتی که به صورت صحیح از ان استفاده کرده و یا در استفاده از برخی از المان های ان دچار مشکل نشوید و ایرادات زیادی نیز بر وب سایت شما وارد نشود.

چگونه متوجه پنالتی گوگل شویم؟

راه های متوجه شدن پنالتی گوگل نیز بسیار زیاد است که ما چند نکته از ان ها را خدمت شما عرض خواهیم کرد.

پنالتی گوگل

در صورتی که وب سایت خود و یا کلمه مربوط به برند خود را در گوگل جستجو کرده و با ایندکس تنها وب سایت های شبکه های اجتماعی سایتتان و همین طور با کانال تلگرام و یا اینستاگرام مواجه شدید وب سایت شما پنالتی شده است.

تمامی نتایج شما نیز در اثر گوگل پنالتی به صورت یک باره حذف خواهند شد که این نیز یکی از دلایل و همین طور راه های اصلی متوجه شدن پنالتی از سوی گوگل می باشد.

جستجوی نام وب سایت و همین طور کلمه کلیدی به صورت ترکیبی نیز یکی دیگر از راه های این است که متوجه پنالتی وب سایت خود گردید که این یکی نیز از مابقی جامع تر خواهد بود و بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

جستجویی در گوگل که به وب سایت شما ختم خواهد شد به هوم پیج و یا همان صفحه ی اصلی وب سایت شما هدایت نخواهد شد که این نیز یکی دیگر از ایرادات موجود می باشد که می تواند به شما نشان دهد که وب سایت شما توسط سیستم های الگوریتمی پنالتی گوگل حدف شده است که می تواند پایانی بر این باشد که باید سعی در این داشته باشید سایت خود را از این وضعیت خارج سازید که البته بزودی در پستی جامع خدمت شما عرض خواهیم کرد چگونه این کار را بدون هیچ مشکلی و در مدت بسیار کمی و با استفاده از دانش فنی خود انجام دهید.

همین طور در صورت جستجوی نام کلمه کلیدی برند خود وارد صفحات نا مرتبطی خواهد شد که می تواند نشان دهنده ی این باشد سایت شما دچار خطای پنالتی گوگل شده است وباید از روش های کلاه سفید برای بهبود دوباره ی سئوی خود استفاده کنید.

سعی کنید برای جلوگیری از پنالتی شدن توسط گوگل از روش هایی که به عنوان سئوی کلاه سیاه در بازار دیده می شوند به هیچ وجه استفاده نکنید که می تواند موجب ایراد بر روی وب سایت شما گردد و سایت شما را دچار این خطا کند.

همیشه سعی کنید از بک لینک های مطمئن نیز استفاده کنید تا سئوی شما بهبود یابد .

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

دلایل خروج از ایندکس

نحوه اطلاع از پنالتی شدن در گوگل و علل آن

سئوی وردپرس و جوملا و همین طور دروپال بسیار با استفاده از پلاگین ها اسان شده است