چگونه از الگوریتم پاندای گوگل خلاص شویم

چگونه از الگوریتم پاندای گوگل خلاص شویم

چگونه از الگوریتم پاندای گوگل خلاص شویم

گوگل یکی از بزرگ ترین شرکت های حوزه فناوری و وب می باشد و می توان انتظار داشت بزودی شاهد حضور گسترده تر این شرکت در مباحث مربوط به رتبه بندی و سئوی وب سایت ها در سراسر جهان باشیم که می تواند تاثیر بسیاری را بر سئوی وب سایت های دنیا دانست که البته گوگل از الگوریتم نسخه ی جدید خود نیز پرده برداری کرده است

چگونه از شر الگوریتم پاندای گوگل خلاص شویم

چگونه از الگوریتم پاندای گوگل خلاص شویم

الگوریتم پاندای گوگل چیست و چه مفاهیمی دارد؟

گوگل هر دوره الگوریتم جدیدی را معرفی می کند و طبق آن شما می توانید وب سایت خود را بر اساس اصول خاصی برنامه ریزی کرده و سئوی آن را بهبود بخشید و سعی بر این داشته باشید که بیش از این سئوی وب سایت خود را برای گوگل بهبود بخشیده و همین نیز راهی است و سئوی سایت شما نیز بسیار با روز درگیر خواهد بود.

این شرکت برای نخستین بار حدود 6 سال پیش سئوی گوگل پاندا رو بروزرسانی کرد که طبق آن شما باید از استفاده محتوای تکراری و کپی دیگر سایت ها درون خود بپرهیزید که می تواند مشکلات بسیاری را برای شما به وجود آورده و البته در نظر داشته باشید که این سئو نیز مانند دیگر سئو ها در سال های گذشته شامل یکی سری از تغییرات بوده است و در جهت کامل بودن و کامل شدن خود قدم خواهد برداشت.

اما گوگل همان قدر نیز راه های خوبی را با اسانی برای فرار از دست مشکلات و پنالتی شدن گوگل در نظر گرفته است که همین حالا خدمت شما عرضه خواهیم کرد که با استفاده از ان ها می توانید به راحتی مشکلات وب سایت خود را در عرض چند روز از بین برده و به سئوی بهینه وب سایت خود برای موتور های جستجوی گوگل برسید.

محتوای تکراری از نظر گوگل پاندا چند دسته است و هر کدام چه تفاوتی با یکدیگر خواهند داشت و کدام یک مهم تر است؟

در نظر داشته باشید که از نظر گوگل سه نوع محتوای تکراری بر روی وب سایت ها قرار خواهد داشت که از ما بقی مهم تر خواهند بود.

محتوای تکراری نخست به صورتی است که یکی از صفحه های سایت شما پستی دارد که درست مانند صفحه ی دیگر می باشد و همین نیز می تواند سئوی وب سایت شما را به طور کامل بر هم زند و سایت شما دچار مشکل سازد و البته ایراد فراوانی را نیز برای وب سایت شما به وجود خواهد آورد.

دسته دوم نیز محتوای تکراری کپی شده است که توسط سئوی گوگل شناخته می شود و گوگل پاندا تشخیص خواهد داد سایت شما در حال کپی از دامنه ی دیگری است بهتر است این نوع از تکرار به هیچ عنوان در وب سایت شما وجود نداشته باشد زیرا مشکلاتی زیاد را برای سایت شما پدید خواهد آورد.

نوع سوم نیز که بیشتر از قبل در بین وب سایت های ایرانی شایع است محتوای تکرای نزدیک می باشد که این روز ها این نوع محتوا نیز توسط پاندای گوگل شناخته می شود و حواشی خاص خود را نیز خواهد داشت به طوری که پست های دیگر سایت را کپی کرده و با مرجع کردن ان ها و تغییر مقداری از متن و همین طور تصاویر به محتوای جدیدی خواهید رسید که این نیز یکی دیگر از دسته های کپی کاری در بین دیگر وب سایت ها خواهد بود.

تفاوتی نیز ندارد که شما از وردپرس جوملا و یا دروپال استفاده خواهید کرد و یا خیر!

همین طور راه ها و روش های خوبی نیز وجود دارد که شما با استفاده از ان ها می توانید محتوای تکراری وب سایت خود را از دید راس گوگل دور نگه دارید که مشکلی برای سئوی شما نیز پیش نیاید و در ارامش کامل پست های خود را انتشار دهید و همین طور سئوی وب سایت شما نیز اسیب کمتری را نسبت به قبل دریافت نماید.

استفاده از فایل robots.txt که قبلا هم پستی در باره ایجاد ان و نحوه وچود این فایل در سایت منتشر شده بود که نشان می داد سایت شما می تواند برخی از محتوا ها را از گوگل مخفی کرده که گوگل به ان ها دسترسی نداشته باشد و البته که کار برای شما نیز بسیار اسان تر از قبل خواهد شد.

همین طور می توانید پست های سایت را به راحتی حذف کرده تا سئوی سایت اسیب کم تری را نسبت به گذشته دریافت نماید.

گوگل همواره از الگوریتم های بروزی برای سئو و همین طور رتبه بندی وب سایت استفاده می کند، شاید البته در اینده این امکان نیز توسط گوگل نادیده گرفته شود تا سایت شما به طور کامل توسط این موتور جستجوی قدرتمند مورد کاوش قرار گیرد.

همین طور از ریدایرکت 301 نیز می توانید استفاده کنید که صفحه مربوط را به صورت ارتباط 301 به صفحه ای دیگر منتقل کند که راه بسیار خوبی برای فرار از دست الگوریتم پیچیده ی گوگل وب مستر و همین طور پاندا می باشد.

همین طور از بخش حذف ادرسی خاص نیز شما می توانید در گوگل وب مستر درخواست این را داشته باشید که سئو و ایندکس چند صفحه و یا یک صفحه ی خاص نیز از سرچ های شما بر روی دیتا سنتر گوگل حذف گردد.

صفحه ی اصلی نیز ممکن است از سوی گوگل تکرای شناخته شود و دو ادرس را نیز دریافت کند که این هم از طریق انتقال 301 قابل حل خواهد بود و بهتر است از این مشکل نیز در پنل هاست وب سایت خود به راحتی با استفاده از ابزاری که در اختیار شما قرار داده شده است جلوگیری نمائید.

همین طور نیز می توانید جستجوی گوگل بر روی وب سایت خود را نیز فیلتر گذاری کنید که مشکل به طور کامل از سوی ریدایرکت نیز حل گردد و البته با روش های بالا ممکن است برای مدت زمانی سئو و همین طور ایندکس صفحات شما مورد توجه وب سایت های جستجو گر و کاوش خیز قرار نگیرد که البته نگران نباشید وب سایت شما باید مدت تنبیه خود را بگذراند تا دوباره به اوج باز گردد.

همین طور می توانید هیچ اقدامی نکنید تا گوگل وب مستر تولز دست به کار شده و تصمیمی برای وب سایت شما گیرد و وب سایتتان را با جریمه ای سنگین مواجه سازد که البته مشکلات فراوانی در اینده برای وب سایت شما پدید خواهد امد و باید اقدام به برطرف سازی ان ها نیز بکنید.

html improvement نیز بخشی است که از سوی گوگل برای مشاهده پست های تکراری شما در نظر گرفته شده است و می توان در این بخش پست های تکراری وب سایت شما را محدود سازد و روی ان ها تغییرات ایجاد نماید.

برای همین بهتر است از سئوی کلاه سفید استفاده کنید!

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

منظور از پاندا گوگل چیست

چگونه از الگوریتم پاندای گوگل خلاص شویم

پاندا البته برخی راه های فرار نیز دارد که توسط سئو کار های کلاه سفید استفاده نمی شود