چگونه وبسایت خود را نابود کنیم

چگونه وبسایت خود را نابود کنیم

چگونه وبسایت خود را نابود کنیم

حتما برای شما هم پیش آمده که به دنبال این باشید که چگونه چیزی را نابود کنید اما به دلیل مبتدی بودن قادر به انجام این کار در آن زمینه نیستید اگر چه این اتفاق کمی سخت و غیر قابل انجام به نظر می آید اما به راحتی با چند کپی و پیست شدنی است

طراحی نا مناسب وبسایت

چگونه وبسایت خود را نابود کنیم

چگونه ربات های گوگل را از وبسایت خود فراری دهیم؟

ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار و شرکت ها و همچنین افراد حقیقی و حقوقی که به کسب درآمد نیاز دارند از هر چیزی واجب تر است و می توان انتظار داشت که شرکت ها این اتفاقات را برای فروش بیشتر می توانند در فضایی به نام وب انجام دهند و حتی مشتری ها را چند برابر کنند.

اگر فردی باشید که به اینترنت پر سرعت دسترسی دارد که البته این روز ها اصلا هم کاری سختی نیست بهتر است بدانید که این امکان وجود دارد تا با بررسی و ورود به چند سایت بهترین فروشگاه، درمانگاه و همچنین مرکز خدماتی برای خود را بدست بیاورید.

این اتفاق نیز به این صورت خواهد افتاد: ســــــرچ کنید و به نتیجه برسید.

اما اگر کمی نزدیک تر به ما هستید و صاحب یک وبسایت هستید باید بدانید گوگل اصولا از وبسایت شما متنفر است و سعی بر زمین زدن آن دارد زیرا این می تواند برای جنبه های تجاری این برند آمریکایی بزرگ بسیار بد باشد که وبسایت نوپای شما پس از مدتی جان گیرد و در رتبه های نخست قرار گیرد.

اما اگر اشتباه نیز داشته باشید وبسایت شما بدون هیچ بهانه ای به قعر خواهد رفت.

چند مورد را برای شما مثال خواهیم زد:

1 حذف پست های سایت پس از مدتی

2 استفاده نادرست از گوگل وب مستر تولز

3 استفاده نکردن و یا درست استفاده نکردن از موتور ربات های گوگل

4 استفاده بیش از حد از تبلیغات غیر هوشمندانه

5 استفاده نادرست و بدون راهنمایی و خرید بک لینک از وبسایت های غیر معتبر (در این مورد می توانید به همکاران ما در وبسایت بکوریتی مراجعه نمائید.)

تمامی موارد بالا می تواند شما را از رتبه های برتر و یا حتی متوسط گوگل به پایین پرت کند.

برای این که این موضوع را درک کنید کافی است یک عبارت را در گوگل جستجو نمائید تا ببینید چه تعداد صفحه ی وب آماده ی دریافت ایندکس های فوق العاده مفید و ارزشمند از سوی برند گوگل می باشند.

گوگل نیز البته بسیار علاقه دارد تا تبلیغات خود را به صورت هدفمند به کاربران خود نشان بدهد که شما باید از روش های بهینه سازی تعداد کلمات نیز حتی در امر سئوی وبسایت با هر سیستم مدیریتی غافل نشوید و تمامی این ها بستگی به نحوه استفاده شما از ابزار های وب مستری خواهد داشت.

بهتر است که آن ها را رعایت کنید.

به طور مثال به هیچ وجه پست های خود را پس از مدتی حذف نکنید، از فایل Robots.txt فرار نکنید، نقشه سایت را به خوبی بیاموزید (پست مرتبط بزودی...)

از اینکه مطلب دیگری از مطالب بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) مطالعه فرمودید تشکر می کنیم .

طراحی وبسایت خرید و فروش

چگونه وبسایت خود را نابود کنیم

سیستم های مدیریت محتوا راهنما ها و افزون های بسیار قوی برای سئو و همین طور جلو گیری از پنالتی شدن دارند