سایت های حریف چگونه به سئوی ما ضربه می زنند

سایت های حریف چگونه به سئوی ما ضربه می زنند

سایت های حریف چگونه به سئوی ما ضربه می زنند

این روز ها یکی از مهم ترین ارکان موفقیت برای سایت ها سئو می باشد و البته این بار ما مانند گذشته قصد نداریم توضیحات اضافه ای در مورد سئو داشته باشیم بلکه فقط قصد معرفی برخی روش های نوین برای دور زدن دشمنانمان در سئو را خواهیم داشت

سایت های حریف چگونه ما ضربه می زنند

سایت های حریف چگونه به سئوی ما ضربه می زنند

رقابت در سئوی وبسایت و رتبه بندی گوگل به چه قیمتی؟

برخی همیشه سعی بر این داشته اند تا با استفاده از روش های غیر اخلاقی سایت های رقیب خود را به خطر بیاندازند و باعث ایجاد مشکل برای آن ها شوند و البته نیز که باید در نظر داشت برخی از آن ها برای بقا هزینه های جالبی را خواهند داشت.

در نظر بگیرید سایتی را طراحی کرده اید و در زمینه موزیک به بهترین رتبه در گوگل رسیده اید و البته 6 ماهی از زمان احداث سایت شما می گذرد و حالا به این موفقیت رسیده اید و این می تواند برای شما سکوی پرتابی باشد تا در این عرصه موفق باشید.

اما حتما می دانید وقتی وارد کاری می شوید باید با رقبا نیز دست و پنجه نرم کنید و سعی بر شکست آن ها نیز پس از اوج گرفتن داشته باشید که ما سعی می کنیم برخی از این راه ها را به شما توضیح دهیم.

ایجاد اسپم برای سایت شما توسط رقبا

اسپم در لفظ فارسی معنی هرزنامه را خواهد داشت که می تواند موجب ایجاد تعداد زیادی پیام در سرور شما مبنی بر درخواست ورود باشد، مثلا سایت های حریف رباتی را طراحی می کنند که در عرض فقط چند ساعت تعداد زیادی کاربر رباتیک را به سایت شما خواهد فرستاد و از حداقل منابع شما استفاده خواهد کرد و این می تواند مشکل بزرگی برای سرور سایت شما باشد و البته اگر از سرور ها و هاست های اشتراکی استفاده می کنید سایت شما پس از مدتی از دسترس خارج شده و دیتابیس شما به صورت کامل پر خواهد شد.

استفاده از امکان کلیک غیر واقعی برای وب سایت شما

کاربرانی نیز هستند تا برای موفقیت در رتبه و شکست شما به دلیل وجود الگوریتم های گوگل از اسپم های بازدید استفاده خواهند کرد که می تواند برای مدت زیادی ضربه باور نکردنی به سایت شما بزند و همین کافی است تا مشکلاتی زیاد را برای شما ایجاد نماید.

حال شما باید با این مشکلات مبارزه کرده و سعی بر استفاده از امکانات هاست خود داشته باشید و این یکی از راه های مقابله با کابران اسپم است و همچنین حتما دیده اید از کد های کپچا استفاده می شود که ربات ها قادر به پاسخگویی به آن ها نیستند.

شما می توانید از افزونه های ضد اسپم در سیستم مدیریت محتوای خود مانند جوملا و وردپرس و دروپال استفاده خواهید کرد، البته امکان طراحی این پلاگین ها برای سیستم های غیر CMS نیز وجود دارد.

از اینکه مطلب دیگری از مطالب بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) مطالعه فرمودید تشکر می کنیم .

سایت های برتر در سئو

سایت های حریف چگونه به سئوی ما ضربه می زنند

این روز ها گوگل وب مستر نیز بسیار به اسپم ها اهمیت می دهد و در بخشی مجزا به آن ها اهمیت ویژه خواهد داد