تولید محتوای بهینه برای سئو و افزایش بهره وری سایت

تولید محتوای بهینه برای سئو و افزایش بهره وری سایت

تولید محتوای بهینه برای سئو و افزایش بهره وری سایت

نگارش و سئو رابطه ی مستقیمی را با یکدیگر دارند و همین طور که اتفاقات زیادی نیز برای وب سایت هایی خواهد افتاد که محتوایی را به صورت کاملا بهینه و همین طور مطابق با استاندارد های وب طراحی و خواهند نوشت و امکانات زیادی نیز می تواند در این بین برای این سایت ها در نظر گرفته شود که گوگل ان ها را برای این سایت ها لحاظ کرده است و در سال های اخیر راه ها برای رسیدن به رتبه ی نخست محتوا باز تر و آسان تر شده است

تولید محتوای بهینه برای سئو و افزایش بهره وری سایت وردپرسی

تولید محتوای بهینه برای سئو و افزایش بهره وری سایت

تولید محتوای بهینه سازی یعنی جذب پول بیشتر برای سایت شما

امروز قصد داریم به شما توضیح دهیم چگونه مطالب کاملا سئو و همین طور بهینه شده چه برای موتور های جستجو و حتی برای کاربران وب سایت خود تولید کنید که در واقع راز اصلی موفقیت در وب سایت های تولید محتوا که نیاز به این اتفاق دارند نیز همین می باشد شما نیز باید سعی بر این داشته باشید با استفاده از شیوه ها و روش هایی که سئو و همین طور الگوریتم های بروز گوگل مانند مرغ مگس خوار، پنگوئن و البته پاندا در اختیار شما قرار می دهند مطالبی بهینه را تولید کرده و به خورد کاربران خود دهید!

گوگل پلاس

کاربر اگر از مطالب وب سایت شما راضی باشد می تواند در موتور های جستجو و همین طور سایت های اجتماعی مانند گوگل پلاس که یکی از مهم ترین ها در دنیای وب است شما را محبوب کرده و به موفقیتی دو چندان برساند که البته این کمی نیز بستگی به شانس و البته فرهنگ تشکر مخاطب شما نیز خواهد داشت که آیا این کار را به خوبی یاد گرفته است و  یا باید به او یاد آور شد که البته ما ترجیح می دهیم شما یاد آور نشوید زیرا 80 درصد مردم توجهی به پیغام ها بر روی وب نخواهند کرد و هم چنین اتفاقی را نیز در آن خواهد داشت و بهتر است شما نیز سعی بر فوکوس و توجه بر روی مقاله وب سایت خود داشته باشید و حتی اتفاقات زیادی نیز برای سایت شما خواهد افتاد!

مهم ترین اتفاق نیز برای وب سایت شما همین خواهد بود، زیرا سایت های دیگری نیز در این زمینه حضور خواهند داشت و ممکن است سئوی وب شما نیز با استفاده از روش های دیگری ارتقا پیدا کند.

سئوی کلاه سیاه

سئو کلاه سیات

شاید در این مورد نیز چیز هایی را شنیده باشید که برخی از متخصصان سئو به شما برخی نکات را یاد آور می شوند که می توانند در ازای پرداخت هزینه ای از طرف شما وب سایتتان را روزانه به رتبه ی بسیار بالایی در گوگل و همین طور رتبه بندی الکسا برسانند که البته در این مورد برای شما خبر های بسیار جالبی را خواهید داشت که برخی از آن ها ویژگی های خاصی را نیز به شما اعطا می کنند که البته بیشتر ضرر خواهد داشت تا منفعت!

به طور مثال با استفاده از کلیک های غیر واقعی و همین طور استفاده از پاپ آپ و برخی تبلیغات و کلیک های بنری و استفاده ربات گونه سایت شما را در مدت بسیار کمی به رتبه ی نخست می رسانند، پس از آن نیز در کسری از زمان رتبه ی وب سایت شما به پایین ترین حد ممکن سقوط و تنزل پیدا خواهد کرد و پس از آن نیز تازه مشکلات وب سایت شما آغاز خواهد شد و باید منتظر مشکلات جدیدی نیز باشید که گریبان وب سایت شما را خواهد گرفت.

به طور مثال سایت شما از سمت گوگل مورد جریمه قرار خواهد گرفت و همین طور اتفاقات بد تری نیز برای شما خواهد افتاد و پس از مدتی افت شدید بازدید و دریافت ورودی از گوگل را در پی خواهد داشت، حتی اگر سایت شما پنالتی نیز نشود اتفاقات نسبتا بدی برایش می افتد که یکی از ان ها گم و گور شدن وب سایت در بخش ورودی های گوگل است که باید فکری برای ان بکنید و آن هم فقط منتظر ماندن تصمیم بعدی گوگل برای کسب اعتماد به وب سایت شما می باشد.

مطالب را برای بهبود سئو منتشر نمائید

انتشار مطلب

سایت های زیادی فقط به حسب وظیفه ای که طراح سایت بر عهده آن قرار می دهد مطالبی را بر روی سایت منتشر کرده و پس آن نیز سئوی وب سایت نیز تحت تاثیر ان قرار خواهد گرفت و همین طور این می تواند مشکلات زیادی را برای بحث سئوی وب سایت به وجود آورند و همین طور پیشنهاد می شوند این گونه مطالب به طور کل نوشته نشود که بسیار در وقت و حوصله کاربر صرفه جویی خواهد شد، همین طور گزینه های زیادی نیز برای موفقیت در این بحث قرار خواهد داشت و اتفاقات زیادی نیز برای شما خواهد افتاد که امکانات آن بسیار مواجه با برخی از ویژگی های دیگری نیز خواهد داشت.

سعی کنید مطالبی را بر روی وب سایت خود منتشر کنید که اصول اولیه هایی را خواهد داشت و همین طور گزینه های زیادی نیز در این زمینه خواهد داشت.

همین طور گزینه زیادی برای رشد قرار خواهد داشت که یکی از از ان ها استفاده از تگ های شماره 1 تا 6 می باشد که البته تگ شماره 6 بیش از هر گزینه ای می تواند برای سئوی وب سایت شما بهینه ساز و همین طور موفقیت آمیز باشد و بسیار نیز اتفاقات خوبی را برای رنک گوگل شما رقم خواهد زد اما در اینده نکاتی را به شما خواهیم گفت که باید حواستان بیش از قبل به مطالب مورد نظر بر روی وب سایتتان باشد و بیش از هر چیزی این اتفاقات را برای سایتتان جدی گیرید.

سئوی ارگانیک

seo organic 2018

سئوی ارگانیک وب سایت خود را به طور کامل جدی بگیرید، یکی از گزینه های مهم در این زمینه نیز سئوی ارگانیک است که شما در استفاده از این نوع از خاص سئو، می تواند به این معنی باشد که البته متن شما فقط از نظر سئو ی موتور جستجو قابل درک و امتیاز دهی است و بهتر است در بخش های دیگر اتفاقات بهتری را نیز رقم زنید که کاربران در شبکه های اجتماعی نیز حتی به مطالب شما علاقه مند شوند.

مطالب سئوی ارگانیک دارای کلید واژه ها و همین طور کلمات کلیدی می باشند که البته به صورت زیرکانه در مطالب استفاده شده است و از ان ها می توان در چند بخش خاص اما تاثیر گذار موجود در سئوی مطلب مشاهده نمود که حتی اگر کم هم باشند کار خود را خواهند کرد و شما را به موفقیت خواهند رساند و همین طور تاثیر خود را بر روی سئوی گوگل شما می گذارند، مهم ترین بخش طراحی وب نیز همین بخش می باشد که از نظر گوگل وب سایتی با سئوی ارگانیک به نظر آیید.

سرعت لود سایت بر محتوا اولویت دارد

سرعت لود سایت

این نیز یکی از مهم ترین گزینه های موجود در دنیای وب است و  امار های زیادی نشان می دهد که کاربران در دنیای وب عاشق سایت هایی هستند که صورت لود بسیار بالایی دارند و جالب است بدانید این رقم بسیار سریع خواهد بود و تمامی اولویت ها را نیز از سایت ها خواهد گرفت، برای کاربر مبتدی تفاوتی ندارد رنگ رابط کاربری وب سایت شما و یا رنگ و لعاب فونت ها و سایز ان ها در نوشته های شما چقدر است البته که فقط این نکات مهم است، همین طور گزینه های زیادی پیش روی شما برای افزایش سرعت بیش از حدی قرار نخواهد داشت و معمولا بیشتر سایت ها این اتفاق را برای شما رقم خواهند زد و شما نیز مانند بسیاری از وب سایت ها باید مسیر خاصی را رو به جلو بروند و سئوی شما را نیز افزایش دهند، همین طور بهتر است سرعت لود وب سایت شما بر اساس امار هایی که به طور رسمی ثبت شده اند، زیر 3 تا 4 ثانیه لود شود در غیر این صورت نباید انتظار این را داشته باشید که کاربر بر روی وب سایت شما بماند و پس از مدتی به دلیل پایین بودن سرعت وبسایت سایت شما را ترک نکرده و گزینه بعدی را برای مراجعه انتخاب نماید و برخی اتفاقات نیز به همین منوال از سوی برخی از سایت ها تکرار خواهد شد و تعداد مطالب هم در این گونه مواقع کافی نخواهد بود.

این امار نشان می دهد کاربران موبایل در عرض 5 ثانیه سایت شما را به عنوان نخستین سایت موجود در دایرکتوری گوگل حاضر خواهند شد و پس از 3 ثانیه 50 درصد این کاربران یعنی نیمی از ان ها از ورود به وب سایت شما پشیمان خواهند شد و سعی می کنند به وب سایت های رقیب شما مراجعه کنند.

Java Script و CSS و استفاده از آن ها

از این دو المان نیز بیش از حد بر روی وبسایت خود استفاده نکنید زیرا معمولا مورد پسند کاربران نخواهد بود و علاقه ای به این نوع استفاده در ابتدای سایت از سوی موتور های جستجو نیز پذیرفته نخواهد بود، زیرا کد های بیش از حد جاوا اسکریپت می تواند مشکلات زیادی را برای شما به وجود آورد.

همین طور استفاده بیش از حد از سی اس اس می تواند وب سایت شما را به نوعی ماشین محور نشان دهد که البته کاربران نیمه حرفه ای و همین طور حرفه ای از سایت شما دور خواهند شد.

کلیشه های متن نویسی

هر چند که بهتر است کلیات متن شما ساده باشد اما برخی از کاربران از کلمات بسیار غلیظ ادبیاتی نیز به همین اندازه خوششان می آیند و اگر چنین کلماتی را نیز بر روی مطالب شما و درون محتوای آن مشاهده کنند برای ان ها بسیار جالب خواهد بود و بیشتر به محتوای وب سایت شما اعتماد خواهند کرد و مورد توجه قرار خواهد گرفت، سادگی بیش از حد در متون فارسی به هیچ وجه جالب نخواهد بود، سعی کنید از تشبیه ها، اصطلاحات و همین طور نوشته های عامیانه نیز در متن های خود استفاده کنید و مثال های خود را به طور واضح و با بکار گیری برخی از اصطلاحات کوتاه و البته پر معنی بکار برید.

برخی متون را نیز پس از مدتی می توانید دوباره به صفحه های پیشنهادی و یا مطالب برتر انتقال دهید که از نوع خود نیز بسیار جالب و البته می تواند کاربر را برای ساعت ها بر روی وب سایت شما نگه دارد و این یعنی بالا رفتن ضریب اطمینان گوگل که بسیار نیز می تواند مورد توجه قرار گیرد.

سئوی محتوا و تولید بهترین خوراک برای بازدید کنندگان سایت از مهم ترین و البته اصلی ترین وظیفه های یک طراح وب و وب مستر است. پس توجه شما نیز به این حوزه بسیار ضروری تر از قبل خواهد بود و بهتر است اصول ان را نیز به درستی در نوشتن محتوای مناسب برای کاربر مورد هدف استفاده کنید و همین طور از ان ها پیروی کنید.

از تصاویر آماری به صورت واضح و هم چنین خود نوشته استفاده کنید که می تواند برای کاربران بسیار جالب و جذاب تر از گذشته باشد و همین طور سایت شما را دنبال کنند و مشتری ثابت سایتتان باشند.

بازنویسی مطالب

بازنویسی مطالب نیز می تواند به رشد خلاقیت بر روی وب سایت شما بسیار موثر باشد به طوری که وارد سایت خود شوید و بسیاری از محتوا ها را به صورت کاملا بهینه و همین طور رعایت بهتر برخی از اصول سئو مورد بررسی قرار داده و ان ها را به دلیل قدیمی بودن و قدیمی شدن طرز نوشتنتان بروز کنید، همین طور بروزرسانی های وب سایت خود را نیز به صورت کامل جدی بگیرید که گوگل از این گزینه نیز برای رتبه بندی وب سایت ها بسیار بیشتر از گذشته استفاده خواهد کرد و برای گوگل نیز مهم تر خواهید شد.

پاسخ به بازخورد ها در مورد مطالب نیز یکی از بهترین ویژگی های موجود برای سئو می باشد که به طور کامل سایت شما را از سوی کاربران سایتی جامع و همین طور متعهد نشان خواهد داد و در سئوی شما نیز رشد خواهد داشت و اتفاقات بسیار مثبتی برای شما رقم می زند.

همین بازخورد ها می توانند سایت شما را بسیار برای کاربران محبوب سازند و امکانات زیادی را برای وب سایت شما در کنسول های جستجوی گوگل قرار دهند و ان ها را به طور کامل مورد ایندکس صحیح قرار دهند.

محتوا به تنهایی کار ساز نیست

محتوا به تنهایی کار ساز نیست، این نیز یکی از مهم ترین نکات در بحث مطلب نویسی است که بسیار نیز حائز اهمیت است و سایت شما نیز باید به طور کامل ان را در نظر داشته باشد، پس سعی کنید سایت خود را برای سئوی گوگل نیز آماده کنید و از ان در رسیدن به سئوی بهینه در گوگل نیز استفاده کنید. پس چرا برخی از وب سایت ها با وجود این که مطالب سئو نشده را منتشر می کنند اما باز هم به رتبه ی خوبی رسیده اند و در گوگل موفق هستند.

بک لینک و رپرتاژ آگهی، جواب سوال شما می باشد، البته که سایت هایی با استفاده از برخی روش های خاص و زیرکانه سئوی خود را رو به رشد می برند و سئوی شما را نیز حتی در گوگل تحت تاثیر قرار خواهند داد.

به این صورت که با خرید بک لینک اعتبار خوبی را در گوگل به دست می آورند، چرا شما این کار را نکنید، شما نیز امکان این را دارید که با خرید بک لینک های مناسب سایت خود را به بهترین رتبه در گوگل برسانید برای ان کار می توانید از پکیج های مناسب و همین طور بهینه شده سایت بکوریتی برای رسیدن بهتر به نتیجه و همین طور بک لینک استفاده کنید.

محتوای اسپم

محتوای اسپم به نوشته ها و مطالبی گفته می شود که کاربران از ان ها نتیجه ای نمی گیرند و البته کاربردی نیز برای سئو و همین طور گوگل نخواهد داشت و بهتر است معمولا از روی وب سایت ها حذف شده و همین طور سئوی ان ها نیز در گوگل وب مستر تولز به طور کامل حذف گردند.

سئوی اسپم نیز یکی از اتفاقاتی است که برای وب سایت های کپی می افتد و سایت را مورد حمله قرار می دهند، به طوری که مطالب این سایت ها از سایت های دیگر می باشند و سئوی ان ها نیز به همین دلیل زیر سوال خواهد رفت و نتیجه ای را نیز برای سایت نخواهد داشت.

تمامی محتوای وب سایت خود را پولی قرار نکنید

این اتفاق نیز می تواند مشکلات زیادی را برای سئوی شما به وجود اورد به دلیل این که هر سایتی که اقدام به فروش خواهد داشت بهتر است برخی مطالب را به صورت رایگان البته با سئوی خوب و همین طور کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار دهد و سپس نیز مطالب بهتری را با دریافت هزینه ای معقول در اختیار کاربران قرار دهد که می تواند سئوی شما را بهتر از گذشته تحت تاثیر قرار دهد و سایت شما نیز بهتر از رقبا در گوگل ایندکس گردد و این نیز یکی از ویژگی های سایت هایی است که به صورت فروشگاهی اقدام به کار می کنند و همین طور این که این کار می تواند تعامل کاربران را نیز بر روی وب سایت شما بیشتر کند.

نکته ی دیگری نیز مد نظر است که سعی کنید بر سئوی فروم ها و یا همان انجمن را نیز در نظر داشته باشید که به دلیل بیشتر بودن تعامل این اتفاق بهتر برای شما خواهد افتاد البته به شرطی که از نظر گوگل به عنوان یک فروم و یا انجمن وب سایت شناخته نشوید!

نقشه سایت شما نشان گر از حضور تمامی مطالب وب سایت شما باشد این اقدام نیز بسیار می تواند بر سئوی وب سایت شما تاثیر گذارد و محبوبیت سایت شما نیز بر مبنای تایید موتور های جستجو خواهد بود و شما نیز باید با این اتفاق سایت خود را نزد این موتور ها محبوب تر از گذشته کنید و سئوی کلاه سفید را نیز به طور کامل رعایت کنید.

هدایت کاربران در بین مطالب

کاربر پس از ورود به وب سایت شما باید با جستجویی ساده و همچنین طی کردن مراحل بسیار اسان و البته کاربری وارد بخش های مختلفی از وب سایت شما شود و همین طور قالب کلی سایت شما به طوری باشد که کاربران در بین مطالب و البته تبلیغات گیج نشده و به راحتی بتوانند به بخش های خاص خود بروند و مطلبی که چند روز پیش روی سایت مشاهده کرده اند را نیز به خوبی دنبال کنند که این راه یکی از بهترین ویژگی های رسیدن به کاربرانی بی شما است.

همین طور از breadcrumb یا برد کرامب نیز می توانید برای سئوی هر چه بهتر وب سایت خود استفاده کنید که یکی از مهم ترین گزینه ها در بخش سئوی سایت می باشد و همین طور اتفاقات زیادی را نیز برای حضور جستجوگر ها بر روی وب سایت شما رقم می زند و همین طور محبوبیت سایت شما را نیز دو چندان می کند زیرا کاربر می تواند مسیر و یا همان روت وب سایتی که در ان قرار دارد و موضعات و همین طور دسته بندی های خاصی را نیز به طور کامل مشاهده کند و برای رفتن به بخش های کلی تر نیز راه خواهد داشت و این امکانات تمامی اش به حضور بهتر کاربران در بین مطالب شما کمک شایانی خواهد کرد.

همچنینی سعی کنید از ساختار های فلت بر روی وب سایت خود استفاده کنید که کاربر پس از مراجعه به بخشی خاص از وب سایت شما به راحتی به نتیجه ای که می خواهد برسد و تا می توانید سئوی سایت خود را به سمت فلت ببرید زیرا ویژگی های بسیاری را به سایت شما اضافه خواهد کرد و سایت شما را نیز محبوب می کند.

طراحی عمیق کاربر مبتدی که اطلاعاتی از ساختار های سایت را نخواهد داشت را گیج خواهد کرد و موجب این می شود که سئوی شما نیز هم برای گوگل و هم برای کاربران به زیر سوال برود که البته این می تواند اتفاق بسیار بدی برای سایت شما باشد زیرا کاربر پسند بودن از این تاریخ برای گوگل نیز تا حد زیادی مهم خواهد بود و شما نیز باید در نظر بگیرید که گوگل در الگوریتم های پاندا و پنگوئن جدید خود از ان ها نیز حمایت می کند.

چیدمان محتوا و مطالب و دسته بندی های خاصی از مطالب نیز می تواند بسیار از سوی گوگل برای سئو مهم باشد و البته که مورد توجه یاندکس به عنوان یک دایرکتوری بزرگ نیز قرار خواهد گرفت، همین طور از متادیتا هایی مناسب نیز برای معرفی عنوان مطالب به موتور های جستجو نیز استفاده کنید که در رشد و محبوبیت وب سایت شما نقش های بسیار مهمی را نیز نمایش خواهد گذاشت و پس از مدتی اتفاقات خوبی بر روی سئوی سایت شما می افتد که به طور کامل محسوس خواهد بود و بهتر است ان ها را نیز به طور کامل از نظر سئو درک کنید که بسیار پسندیده است.

البته تفاوت های زیادی میان طراحی وب سایت فروشگاهی، دانلود،موسیقی،خبری و نحوه چینش مطالب ان نیز برای نمایش به کاربران و همین طور موتور های جستجوی موجود در وب قرار خواهد داشت که شما در این گونه مواقع باید مقالات مختص به سئوی وب سایت خود را به طور کامل و البته بروز دنبال نمائید!

سئوی کلاه سفید و خرید بک لینک را نیز در سئوی مطالب فراموش ننمائید.

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

تولید محتوای مناسب

تولید محتوای بهینه برای سئو و افزایش بهره وری سایت

منظور ما در این بخش تمرکز بر نگارش سئو نیز می باشد