آیا دامنه سایت شما در سئو تاثیری خواهد داشت

آیا دامنه سایت شما در سئو تاثیری خواهد داشت

آیا دامنه سایت شما در سئو تاثیری خواهد داشت

بخش آخر آدرس های اینترنتی همان دامنه است که نشان دهنده دسته بندی فعالیت وب سایت و همچنین مرز های جغرافیایی وب سایت می باشد که توسط گوگل نیز تفکیک شده و بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت و یکی از بهترین نکات سئو نیز خواهد بود

تاثیر دامنه بر سئو

آیا دامنه سایت شما در سئو تاثیری خواهد داشت

Domain یا دامنه چیست و تاثیرش بر سئو تا چه حدی است؟

دامنه سایت نخستین چیزی است که باید با انتخاب آن اقدام کنید و البته اصول و قواعد خاص خود را نیز خواهد داشت که می تواند بسیار مورد توجه کاربران قرار گیرد و در واقع به صورت غیر مستقیم به یکی از راز ها و راه های موفقیت شما تبدیل شود و جالب است بدانید گوگل برای این گزینه نیز امکانات مربوط به سئوی خاصی را در نظر گرفته است.

تفاوتی ندارد از وردپرس و جوملا و یا دروپال استفاده می کنید شما باید دامنه مختص به خود را داشته باشید که البته دامین نیز مانند اکثر چیز های دیگر موجود در وب خواص خاص و عام خود را دارد.

از استفاده از دامنه های رایگان و بلند بپرهزید!

در صورتی که این قصد را دارید و می خواهید در کار خود موفق شوید بهتر است قید احداث سایت برای موفقیت دراز مدت را بزنید در غیر این صورت بهتر است به دنبال نامی مناسب با کارارکتر های نسبتا کم برای سایت خود باشید، واقعیت این است که این روز ها برند سازی در اکثر حرفه ها به یکی از نکته های موفقیت تبدیل شده است و می توان گفت برای این امکان مقالاتی زیادی تاکنون منتشر شده است و می توان با استفاده از آن ها به بهترین برند سازی ها رسید.

استفاده از دامنه های عجیب و غریب و البته کوتاه به صورت Nick Name

نترسید دامنه مختص خود با نام اختصاصی خود را ایجاد کرده و اولین قدم در برند سازی را شما از همین جا بردارید، البته گفته می شود نام با موضوع کار شما نیز باید در ارتباط باشد که البته به عقیده من نمی توان همیشه به این صورت بود، البته شما می توانید نام ها را با یکدیگر ترکیب کرده و به نام جدیدی برسید که در نوع خود بسیار جالب و مورد توجه خواهد بود.

نام دامنه همین طور باید امکان شنوایی خوبی داشته باشد، به طوری که وقتی به صورت زبانی و شفاهی نام سایت خود را اعلام می دارید کاربر بدون مشکل بتواند آن را درک کرده و وارد سایت شما شود.

سعی کنید از دامنه مختص فعالیت و یا حتی کشور خود استفاده کنید که کشورمان ایران نیز چند سالی است که دامنه های اختصاصی خود را در معرض استفاده کاربران قرار داده است، البته توجه داشته باشید دامنه های بین المللی بیشتر مورد توجه برندی به نام گوگل و البته موتور های جستجوی دیگر قرار می گیرد.

از اینکه مطلب دیگری از مطالب بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) مطالعه فرمودید تشکر می کنیم .

استفاده از دامنه فارسی

آیا دامنه سایت شما در سئو تاثیری خواهد داشت

دامنه های زیادی در سراسر جهان وجود دارد از جمله دامنه های مناسب سازمان ها شرکت ها و همچنین فعالیت های اقتصادی یک برند