لینک های شکسته و تاثیر آن ها بر سئو

لینک های شکسته و تاثیر آن ها بر سئو

سئوی لینک های شکسته نیز می تواند اسیب بسیار زیادی بر وب سایت شما بزند و ان را دچار مشکل کند به طوری که در سال های اخیر گوگل و شرکت های دیگر مربوط به سئو چاره های جالبی را برای این مشکلات و جلوگیری از رواج لینک های ناموفق و شکسته در نظر خواهند گرفت در رتبه بندی نیز از ان استفاده می شود که باید مورد توجه قرار گیرد

لینک های شکسته و تاثیر آن بر سئو

لینک های شکسته و تاثیر آن ها بر سئو

چرا وب سایت من دچار مشکل شده است و ایندکس نمی شود؟

لینک های شکسته و تاثیر مستقیم بر سئو

سئوی وب سایت ها همیشه از مهم ترین دلایل ایجاد رقابت در بین وب مستر ها بوده است و انتظار می رود بزودی نیز شاهد قدرت گرفتن این شرکت ها در عرصه ی سئو باشیم که بسیار نیز در سال های اخیر رشد سئو بر بهینه سازی مطالب تاثیرت مثبتی گذاشته است و مورد توجه بسیاری از رسانه های تحت وبی نیز قرار گرفته است.

یکی از اشتباه ترین کار ها استفاده از لینک های شکسته می باشد که می تواند سایت شما را در معرض مشکلات زیادی قرار دهد که بهتر است همین حالا این لینک ها را به طور کامل از وب سایت خود حذف نمائید.

گوگل از این متنفر است که کاربر شما بر روی لینکی کلیک کند اما لینک به جایی ختم نشده و کاربر را در معرض لینک شکسته قرار دهد مانند این است که فردی را به ادرس اشتباهی راهی کنید که مقصد درست را نتواند کسب نماید.

اعتبار وب سایت شما به راحتی توسط این اتفاق به زیر سوال خواهد رفت و گوگل نیز به هیچ عنوان موافق با لینک ها و سایت هایی نیست که در سئوی ان ها لینک های شکسته و یا همان لینک های بدون مقصد زیادی دیده می شود و همین طور نیز می توان گفت سئو نیز یکی از بهترین حالت های رسیدن به لینک های کاملا سالم می باشد.

اما حالا وب سایت های زیادی نیز وجود دارند که به شما نشان خواهند داد چگونه باید این کار را انجام داده و لینک های شکسته ی وب سایت خود را تشخیص داده و ایرادات ان ها را به راحتی حل کنید.

این لینک ها معمولا توسط ربات های تستر این وب سایت ها شناخته می شود و می توان گفت که ایرادات زیادی نیز البته درون این سایت ها وجود دارد که ممکن است دسترسی به برخی از لینک های شما نداشته باشد و همین را نیز تلقی بر لینک های ایراد دار بدانند.

همین طور افزون های خوبی برای وب سایت شما وجود خواهد داشت که با استفاده از ان ها می توانید به راحتی لینک های شکسته ی وب سایت خود را پیدا کرده و در صورت نیاز ان ها را بهبود بخشیده و مشکل لینک های خود را به راحتی حل کنید.

همین طور برای این مشکل که در اکثر وب سایت های تازه کار بخصوص ایرانی وجود خواهد داشت گوگل جریمه های سنگینی نیز در نظر گرفته است که در صورتی که لینک ایراد دار مورد نظر بیش از حد باشد می توان انتظار داشت گوگل ادرس وب سایت شما را از نتایج خود حذف نماید.

اما برای رفع این مشکل در صورتی که قبلا در وب سایت خود داشته اید و حال مورد ترمیم قرار گرفته است بهتر است از سیستم های خرید بک لینک سایت بکوریتی استفاده کنید که اعتماد وب سایت گوگل روز به روز نیز به شما بیشتر شده و این یکی از بهترین راه های افزایش رتبه ی گوگل می باشد.

همین طور این سئو می تواند وب سایت شما را به بهترین حالت رسانده ایرادات مورد نظر را بهبود ببخشد.

همین طور حتما منتظر باشید پس از حذف برخی لینک ها و همین طور بک لینک ها از وب سایت خود سایت شما در سئو دچار مشکل شود که بهتر است اصل مطلب حفظ شود و کم تر نیز اقدام به حذف این لینک ها بکنید که در مقابل سئوی شما و رتبه ی گوگل در مقابل الگوریتم های بسیار قوی قرار خواهد گرفت و ایرادات زیادی نیز بر ان متحمل خواهد شد.

در صورتی که نیز گوگل وب سایت شما را مورد جریمه قرار داده و اگر احساس می کنید ورودی های گوگل وب سایت شما به حد زیادی پایین امده اند بهتر است از بک لینک های فالو و نو فالو معتبری استفاده کنید که با پرداخت هزینه اندکی در بکوریتی قابل خرید خواهد بود.

اشتباه دیگر نیز این است که ادرس این لینک های شکسته به پایین تر از هدر و یا قسمت اصلی وب سایت منتقل خواهند شد که در این صورت نیز تفاوتی در مشکل شما و رفع ان ایجاد نخواهد شد و بهتر است مشکل به جای منقل شدن به بخش دیگری به طور کامل رفع گردد و از روش های بهتری استفاده شود.

در صورت استفاده از این لینک درون مقالات نیز اعتبار پست شما در مقابل گوگل به طور کامل پایین خواهد آمد که می تواند مطالب شما را از سوی ربات های گوگل مورد حمله قرار خواهند داد و حتی وب سایت شما را به عنوان یک وب سایت غیر بهینه در نظر خواهند گرفت.

راه حل این مشکل در سیستم های طراحی وب

برای رهایی از این راه از ربات های هوشمندی استفاده کنید که ورودی های شما را پیش بینی خواهند کرد و بهترین رتبه را به لینک های وب سایت شما خواهند داد.

https://wordpress.org/plugins/broken-link-checker/

در لینک زیر نیز می توانید افزونه های بسیار خوبی را برای رفع این مشکل و همچنین شناسایی لینک های شکسته بیابید و ان ها را با استفاده از همین افزونه ها مدیریت کرده و ان ها را به راحتی حذف نمائید.

در سیستم های مدیریت محتوای دیگر مانند دروپال و همین طور جوملا نیز این اتفاق به مراتب به دلیل کم تر بودن هوشمند سازی بیشتر مشاهده خواهد شد که این سیستم های مدیریت نیز می توانند با استفاده از برخی افزونه های معروف مشکل خود را به راحتی حل نمایند و مورد جریمه گوگل و سیستم های جستجوگر قدرتمند قرار نگیرند.

حال در نظر بگیرید اگر چنین قانونی از سوی گوگل وضع نمی شد و سئوی وب سایت ها به چه شکلی مورد استفاده قرار می گرفت، این سئو در کلاه سفید نیز رعایت خواهد شد و نباید انتظار داشت سایتی با چنین لینک هایی در رتبه ی مناسب خود قرار گیرد هر چقدر هم این سایت از نظر محتوای مربوط به موضوع خود در سطح خوبی قرار گیرد و بهینه سازی های دیگر را نیز به خوبی رعایت کرده باشد.

در چنین وضعی بهتر است تمامی ارکان وب سایت وردپرسی شما و یا جوملا و دروپال مورد تست برخی از افزونه های محبوب مانند یواست و W3 قرار گیرد و نتیجه را با گزینه های مطلوب مقایسه کنید.

 تهیه و تنظیم مطلب توسط بکوریتی ( سایت خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ) انجام شده و کپی فقط با ذکر منبع با لینک فالوو مقدور می باشد .

وب سایت های وردپرسی

لینک های شکسته و تاثیر آن ها بر سئو

سایت های زیادی نیز از این روش برای فروش بهتر کالا های خود و همین طور انتشار مقاله ها استفاده می کنند

    28 آذر